Topiknyitó: Portfolio 2013. 07. 05. 08:01

Orbán Viktor: Én szégyelltem magam  

Ugrás a cikkhez
A devizahitelekről, a Tavaras-jelentésről és a kormány béremelési terveiről is beszélt a Kossuth Rádió péntek reggeli műsorában Orbán Viktor. A kormányfő elárulta: szégyellte magát, amikor elolvasta Szász Károly PSZÁF-elnök levelét a devizahitelek...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=186264
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 14:47
Törölt hozzászólás
#520
Oszo 2013. 07. 27. 14:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#519
Az a helyzet, hogy vagy végtelen ostoba vagy, és nem fogod fel, hogy mi folyik itt a fórumon és miért, hanem valamiféle prekoncepcióba illesztesz mindent amit el tudsz annyira torzítani hogy beilleszthető legyen, vagy egy egyszerű provokátor vagy, aki élvezi, hogy bosszanthatja a kommentelőket, vagy pedig egy egyszerű orbánista troll vagy aki valamiféle a szokásost meghaladó szellemi teljesítményt próbál felmutatni, hogy egy kicsivel vitaképesebbnek tűnjön. Akár így akár úgy, elég szánalmas amit művelsz.
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 14:18
Törölt hozzászólás
#518
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 14:03
Törölt hozzászólás
#517
rockmaster 2013. 07. 27. 08:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#516
Megvártam mi lesz az első hír ezzel kapcsolatban. Nem kellett sokat várni:

Takarékszövetkezetek: felháborodva, de megszavazták a részvénycserét

link

részletek a cikkből:
"„Nagy felháborodás mellett, de törvénytisztelő felelősséggel eddig valamennyi közgyűlésen igennel szavaztak a részvénycserére” – jelezte az OTSZ ügyvezetője, hozzátéve, hogy kényszerhelyzetben döntenek a tagok, hiszen a jogszabály értelmében a PSZÁF visszavonja a működési engedélyt attól a hitelintézettől, amely nem fogadja el a részvénycserét." --> hívhatjuk ezt zsarolásnak?

"Problémát okoz a takarékok számára az is, hogy nem tudják, milyen jogokat testesít majd meg az új részvény – emelte ki Varga Antal. Rámutatott: a takarékok és a tagság jelentős része továbbra is alkotmányellenesnek és tulajdonjogot sértőnek tartja a törvényt, amely ellen az Alkotmánybírósághoz fordultak felülvizsgálati kérelemmel, az alapvető jogok biztosához küldött beadványt pedig több ezer tag is aláírta."

Hogy miért félnek emberek ma Magyarországon? Mert egy ilyen bunkó rohadék, magántulajdont nem tisztelő kormányt juttattak hatalomra.

Lehet ha én is közszolga lennék egy kis településen, ahol szinte ez az egyetlen megélhetés, akkor mennem kéne tüntetni Bajnaiék ellen, mert különben kirúgnának.
Ez sajnos Magyarország 2013 nyarán.. ide jutottunk..
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 05:57
Előzmény: #499  Törölt felhasználó
#515
"Például a trafikosoknak kiosztott jogok nem jártak kiadással, sőt bevétellel jártak a koncessziós díj miatt."

És a vissza nem térítendő támogatások?

"Hogy hogy kötelessége nincs annyi?"

Hagyjad, teljesen felesleges vele vitázni, mert - miután a jogokat anyagi alapon vezette le - kiderült, hogy fogalma nincs arról, hogy mi a jog. E szerint azt sem tudja, hogy miről vitatkozik... csak védi a Pártot.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 07. 27. 02:57
Előzmény: #513  Bekre_Pal
#514
na ja, el is húzott kialudni a kannásbort

wannabe messziről jött ember from mucsa

szegényke
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 07. 27. 02:23
Előzmény: #511  Törölt felhasználó
#513
szerintem ez ugyanaz a bánatos faszkalap aki anno az internetto fórumot kúrogatta ragika néven

illetve az régen volt, ha nem felnőttpelenkában ül itt, akkor a fia, az is pont olyan hülye gondolom, ha egyáltalán tudott egyet csinálni valahogy
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 02:22
Előzmény: #511  Törölt felhasználó
#512
"A csaláson belül pedig "

Elnézést, "családon". Elütöttem.
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 02:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#511
"Tőletek tanultam, mióta idetévedtem néhány nappal ezelőtt erre a fórumra. Csak en gyorsan tanulok, hat atvettem a stilusotokat. "

Aha. Megy a blabla. Gondolom ha betévedsz néhány skinhead közé, akkor meg nekiállsz zsidózni. Vagy ha egy pedo oldalra, akkor gyorsan meghúzod a kislányod. Büszke lehetsz a gyors tanulásodra, de tudod ezt nem tanulásnak hívják, hanem idomulásnak, beolvadásnak, asszimilációnak. Ha a te esetedben mindössze néhány nap és egy fórum elég volt, hogy így kivetkőzz magadból, akkor egy kiforratlan, tévelygő, utat kereső jellem vagy.

" Ahogy Ti tisztelitek egymast, ugy viselekedem veletek. "

Miért nem válaszolsz inkább a kérdésemre? Szégyelled a származásod, az országod? Nem csodálom, mert az az ország, ahol olyan emberfők teremnek, mint te, Magyarországnál csak sokkal rosszabb lehet.

Miért nem sepregetsz akkor talán a saját házad táján? Elvégre elmondtad, hogy nem itt élsz, nem is éltél csak rövidke ideig, nem is vagy állampolgár. És azt is elmondtad, hogy kb. lófaszt se tudsz az ország állapotairól (nem tudsz a stadionépítésekről, ócsáról, semmi konkrét estről, nem tudsz a hozott törvényekről, nem tudsz semmiről ami ezt az országot érinti). Ezek után miből gondolod, hogy neked, mint egy abszolút informálatlan kívülállónak jogod vagy kötelességed kioktatni azokat, akik itt élnek???

" csak azt nem ertem, hogy miert faj az, ha szembesulsz vele, hogy mikent mutatkoztok be egy idegennek? "

Csak azzal szembesülök, hogy egy konkrét idegen egy HAZAI fórumon mit művel. Mivel ez egy hazai, magyar nyelvű fórum, ezért nem az idegeneknek mutatkozunk be, hanem úgymond családon belül vitázunk. A csaláson belül pedig sok esetben több is megengedett, mint máshol. Ha te az alapján ítélsz meg egy embert, hogy a saját házában hogy viselkedik, akkor el kell hogy keserítselek, mert az emberek túlnyomó többsége nem úgy viselkedik otthon, mint ahogy azt tenné nyilvánosan, esetünkben egy nemzetközi, angol nyelvű fórumon. Ha te ezt nem érted, akkor nulla az élettapasztalatod.

Az általánosítás ("hogy mikent mutatkoztok be") pedig a szélsőségesek jellemzője. Melyik szélsőséges ideológia követője vagy?

" persze neked is akarnod kell, hogy tanulj egy kis kulturat. "

És te mikor kezded el?

" nem mentesülnek, de nem mindet tartják be. "

Ez nem csak a hajléktalanokra igaz, hanem a legtöbb emberre, az egész világon.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 07. 27. 02:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#510
szólj a központnak, hogy túl bugos a trollszoftver

nem elég, hogy ékezetmentes, de még többesszámoz is folyton

na persze a fostos helyesírás már megszokott zsobbikos vonalról is, azt már ismeri itt mindenki, ki se emelném - mint a tompa gondolatokat, ne legyünk szőrözősek elvégre

tök szar, ezt nem fogja kajálni a kárpátmedencei zsákmányállat a világ nyerteseitől még akkor se, ha pedig úgy lenne logikus

neki kellene menni ennek újra
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 02:13
Törölt hozzászólás
#509
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 07. 27. 02:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#508
tudtad, hogy manapság már a naprendszer pereméig elérhetőek az ékezetes karakterek? ha dombegyházán vagy záhonyon túl laksz se kell rá plusz lejt meg hrivnyát kőteni, ingyé van ;p
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 02:07
Törölt hozzászólás
#507
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 07. 27. 02:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#506
brüsszelben jó sok cigány bevándorló lakik

talán azért olyan lakályos neki
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 07. 27. 01:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#505
faj az igaszag

feudi elszólás

melyik igából szabadultál ide, amelyiknek a szaga fáj, álomkutas?

nem álom(benzink)utas vagy, hanem gázgéza, nézd, kreáltam neked új nicket és pénzt se kérek érte

üdv csóka
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 01:57
Törölt hozzászólás
#504
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 01:53
Törölt hozzászólás
#503
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 01:41
Törölt hozzászólás
#502
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 01:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#501
Mond már meg, hogy ezt a féreg kioktató senkiházi modorodat melyik országból hozod? Csak hogy mi is tudjuk, hogy hol teremnek az ilyen magukat felsőbbrendűnek képzelő lények?

"nem a kormányotok miatt te geci, hanem az olyan faszok miatt, akik még az sem tudja, hogy idegenek előtt szidni a családot, népet országot csak egy hitvány ember csinál. "

Ja te marha. Tudod ez a kormány, mikor ellenzékben volt épp az országot szidta az EU-ban. Akkor hogy hogy nem gecik?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek