Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ostoba-rackszekreny 2020. 07. 17. 08:58
Törölt hozzászólás
#1960
signal2
signal2 2020. 07. 17. 08:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#1959
Az utolsó félmondatig, tényleg tök jó, az viszont elég zavaros. Az nem hit kérdése, hogy a tipikustól eltérő embereket SEM bántjuk, őket hagyjuk élni. A szexuális irányultság semmit nem árul el arról, hogy valaki jó vagy rossz ember, az egy szimpla állapot neki. 
ostoba-rackszekreny 2020. 07. 17. 08:33
Törölt hozzászólás
#1958
rockmaster 2020. 07. 17. 08:07
Előzmény: #1956  hellforceone
#1957
hellforceone 2020. 07. 17. 06:47
Előzmény: #1955  PusztaPutyin
#1956
:o))))) milyen pofont hoz haza a tarisznyájában a majom, ez nagyon jó! Bár sajnos, de félek tőle, hogy az unió megint behúzza fülét-farkát és engedni fog. Mi amúgy megint ez a süket duma??? Hogy a "brüsszeli bürokraták" mást akarnak, a "magyarok pénzéről a magyarok döntsenek", mintha lenne beleszólása bárkinek abba, hogy azok a pénzek hogyan kerülnek elköltésre, pontosabban nagy részük ellopásra... és sajnos van tényleg nagyon sok hülye, aki még azt is elhitte neki, hogy dehát az unijjó a pénzt stadionépítésre adta... heeeee???? Mi van??? Egy borzalom! Amúgy ezeken a megnyilvánulásokon nagyon látszik, hogy egy önimádó, kisebbségi komplexusos és végtelen gyerekes emberkével állunk szembe. Ahogy telnek az évek ez egyre inkább nyilvánvaló és borzalmas. A "férfias tárgyalások"-ért csupán máshol már elküldenék a picsába. Néha tele van a hócipőm már a hatalmas nagy feminizmussal, hogy lassan nem tudja az ember mit hogy is mondjon, hogy ne sértsen meg női jogokat, érzéseket stb., de azért szerintem amikor elmegy tárgyalni Brüsszelbe, akkor azért lehet, hogy tényleg nem kellene - főleg egy ország vezetőjének - ilyen "férfias" jelzőket nagyon erőltetni. Persze csak jópofa akar talán lenni, a hívek biztos isszák minden szavát, de szerintem inkább béna, mint jópofa. Brüsszelben nála NAGYON SOK, JÓVAL okosabb politikus nő is van!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 16. 23:18
Előzmény: #1954  euler
#1955
Ez a férfias shit a mini elnö kúr fixa ideája. Nem tudom mit kompenzál vele, de emiatt van hogy az országban a disznó, pálinka meg foci élvez támogatást, a kultúra, oktatás vagy más meg le van szarva. Mini elnö kúr persze keveri a férfias és tahó dolgokat, dehát ezt megszoktuk tőle. Na pár nap és megtudjuk milyen pofont hoz haza a tarisznyájában a majom.
euler 2020. 07. 16. 22:20
Előzmény: #1948  euler
#1953
Így indul a Vezér portyázni (majdnem potyázást írtam :)
Mekkora egy ripacs!
http://www.facebook.com/watch/?v=2847422838850966&t=0
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 16. 21:26
#1952
Úgy látom itt ólálkodik pampa.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 16. 21:24
Előzmény: #1949  hellforceone
#1951
Nekem így is tetszett, és tudom hogy nem nemzethy a helyesírásod, de remcsit picit muszáj volt oltogatni :)
hellforceone 2020. 07. 16. 19:34
Előzmény: #1935  euler
#1950
Amit írtál, hogy naivnak érzed a gondolatot, hogy Merkel rakja már rendbe Orbánt, német autógyárak stb stb... ahogy írtam is, tudom, hogy a német lobbi, meg hogy igazából nem érdekli őket, hogy mi történik nálunk stb stb. Őszintén szólva ugyanígy látom én is, amiért így reagáltam az csupán azért volt, mert 1 tele a tököm a fidess ilyen szemétkedéseivel, 2 az unió töketlenségéből is elegem van, mert már annyiszor mondták, hogy a jogállamiság és kivágják a fidess-t a néppártból és stb és mégsem tettek semmit. Egyrészt igazuk van, hogy nem avatkoznak semmilyen módon a belügyeinkbe, azt mondják ezzel, magyarok, felnőttek vagytok, döntsetek a sorsotokról magatok, ha nektek viktor kell, akkor legyen. Másrészt ugyanakkor azzal a lehetőséggel sem élnek, amire viszont tényleg nekik lenne befolyásuk, mondjuk pl. ne csak mondjuk, dobjuk is ki a fidess-t a néppártból (tudom, hogy miért nem teszik, nem kell elmagyarázni). Szóval abban teljesen egyetértünk, hogy átadják a magyar népnek a döntést és azt mondanám így is kell legyen, az egy másik dolog, hogy ez a nép meg sajnos vak és beéri egy ilyen vicc figurával.
hellforceone 2020. 07. 16. 19:25
Előzmény: #1920  PusztaPutyin
#1949
Csak most tudok reagálni a reggeli hozzászólásommal kapcsolatos kommentekre.
Először is tetszett, amit írtál :o))))) igen, téged is zavar, hogy a seggdugót 1 g-vel írtam. Véletlen hiba volt, ha elolvasod a többit, akkor azért látható szerintem, hogy a helyesírással annyira nagy gondjaim nincsenek. A többiben meg szerintem egyetértünk. De azt is mondhatnám, azt az 1 g-t megtartottam o1g-nek :o))))))
euler 2020. 07. 16. 19:10
Előzmény: #1944  PusztaPutyin
#1948
Igaz, nem volt szerencsés kijelentés, elnézést is kérek minden ázsiaitól.
Akik ha ismerik a honfoglalás körüli történelmünket, kalandozásnak szépített rablóhadjáratainkat (esetleg egy jobb haza keresését, mint ahol megállítottak bennünket a "kultúrnépek", a mocsaras gyepün?), esetleg megértenék, hogy miért mondta Ady, hogy "Menjünk vissza Ázsiába!", ... talán zokon se vennék ezt a kijelentést.
badsector1
badsector1 2020. 07. 16. 17:46
Előzmény: #1945  tihamer
#1947
a temető tele van legyőzhetetlen emberekkel.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 16. 17:44
Előzmény: #1945  tihamer
#1946
Egyszer ő is elejti majd a sajtot.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 16. 17:39
Előzmény: #1942  euler
#1944
Azsiaiak don’t like this.
SeldonKuper 2020. 07. 16. 17:10
Előzmény: #1942  euler
#1943
Szerintem fogalmuk sincs mi történik a "nettó" befizetett adójukkal.
A médiából tajtékoztatják őket, de a magaspolitikából egy kukkot nem ért az UNIOs állampolgár!
Az meg hogy vannak fizetett politikusok, akiknek a feladata az Orbán és rendszere megbuktatása szintén nem tudnak befolyást gyakorolni a magyar viszonyokra!
Egyenlőre nem úgy tűnik, hogy az ázsiai mentalitás a gond, hanem az antifás utcai politizálás!
euler 2020. 07. 16. 17:03
Előzmény: #1939  SeldonKuper
#1942
Nem a "magyar ügyek"-ről általában beszélek, hanem arról, hogy az átlag német (és minden más nettó befizető állam polgára) tudatában van annak, hogy Orbánék az ő befizetett adójukat lopják. Ez őket jobban zavarja mint az átlag magyart, ez talán érthető, 
mert egyrészt zsebre megy a játék, másrészt fejlettebb a politikai/gazdasági kulturájuk mint az átlag magyaré.
Nem szerencsés ez a bunkó ázsiai mentalitás Európában ahogy Orbánék viselkednek.
.
(Az meg szinte természetes, hogy az AfD-ben és hasonló neonáci pártokban vannak Orbán szimpatizánsok).
SeldonKuper 2020. 07. 16. 16:59
Előzmény: #1940  sanka
#1941
Felesleges vagy, egy a sok közül.
A választókat az Orbán jobban érdekli, mint a véleményed az Orbánról!

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek