Topiknyitó: hekki 2024. 05. 02. 13:48

NUTEX részvényesek topikja 2024  

Sasa bezárta, ide lehet jönni folytatni az eszmecserét.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vinya csütörtök, 19:41
Előzmény: #962  hekki
#963
Nyugtaval a napot..lépésről lépésre, nem kapkodunk sehova..
hekki
hekki csütörtök, 19:03
Előzmény: #960  Tutidolog
#962
Delta viszi el a showt. Holnap/hétfőtől delta rally 100?
Okoska csütörtök, 18:47
Előzmény: #954  Zille
#961
Zille neked mennyi részvényed van?
Tutidolog csütörtök, 15:17
#960
A keddi meghúzás után ma nagy a csend, mintha azt várnák, hogy lejjebb jöjjenek az eladók. Ha valaki tud, akkor egy könyvet betehetne, hogy lássuk mik vannak a 2 oldalon. Köszi előre is :)
Tutidolog csütörtök, 10:45
Előzmény: #958  hekki
#959
Tény hogy jó lenne egy cikk/közlemény erről, de egyrészt még korai lenne úgy hogy csak július 1-től kezdte meg a tevékenységét Vitán, másrészt pedig a Nutex nem szokta túlzásba vinni a kommunikációt. (ez utóbbin reméljük javítanak hamarosan)
hekki
hekki csütörtök, 10:37
Előzmény: #957  Csibefasirt
#958
Nyári átmeneti zuhé volt.
15.3
Zöld.
Ilyen van, de ha megszólalna Vitán úr, hogy mik a terveik, akkor nem lenne idő beszállni. 
Csibefasirt
Csibefasirt csütörtök, 10:22
#957
Megborult
kurazsi-mama
kurazsi-mama csütörtök, 09:09
#956
Nyitó: 15,45
debepe csütörtök, 08:20
Előzmény: #954  Zille
#955
Ez egy emeszthető hozzászólás. Eddig ez nem jött le a kommunikációdból. Az elvtelen felbeszélőket legalább annyira nem értem én sem mint a trollokat. Az hogy az elmúlt évek téged igazolnak az jelentheti azt is hogy megy a lenyomás, gyűjtögetés, meg azt is hogy maradunk itt a béka segge alatt. Nézzük meg hogy a következő évek kit igazolnak.
Zille szerda, 20:29
Előzmény: #953  debepe
#954
Itt a sok felbeszélővel és beültetővel van a probléma!Az elmúlt évek történései engem igazolnak.Évek óta megy a  hitegetés és a felduma,az árfolyam meg 15 ft alatt van.Kívánom,hogy nyerjetek sokat!
debepe szerda, 17:22
Előzmény: #952  siemens
#953
Lehet lovagolni a szavakon, de a lényegen nem változtat. Kicserelheted a hinni szót bízni vagy kockáztatnira... de amit te meg a zillefélek csinalnak az saját magatok karikatúrája. Miért jó ez? Nincs magánéletetek? Vagy kicsi a micsodátok? Vannak mar tök jó szakemberek sok problemára, de szerintem egyik sem javasolja hogy részveny nélkül egy fórumban trollkodjon az ember. Sok sikert. Sosem késő ertelmet adni az ember életének. Őszintén szurkolok hogy találjatok valami építő elfoglaltságot.
siemens szerda, 17:09
Előzmény: #950  debepe
#952
Hinni a templomban kell........
d_mode
d_mode szerda, 16:18
Előzmény: #950  debepe
#951
Igaz 😀
debepe szerda, 16:09
Előzmény: #949  siemens
#950
Ott tartunk hogy vannak emberek akik hisznek a részvenyarfolyam emelkedéseben, ezért bevásároltak belőle. Ők majd vagy jól jarnak vagy rábasznak. És vannak a barmok akik a drága idejüket itt töltik részvény, tehát a nyereség lehetősége nélkül. Nem minősítek. Mindenki besorolhatja magát. 🙂
siemens szerda, 15:18
Előzmény: #942  Dr.Emu
#949
Jajjjjj, Istenem! még mindig itt tartunk.........
hekki
hekki szerda, 14:20
Előzmény: #947  Donqatto
#948
Itt is el lehetne kezdeni. Egy ilyen esemény, lépés a normalizálódás felé, minimum 50% árfolyam emelkedést jelentene 
Donqatto
Donqatto szerda, 14:16
Előzmény: #946  hekki
#947
Hát normális helyen így megy, jól mondtad
hekki
hekki szerda, 14:12
Előzmény: #944  d_mode
#946
Aztán Vitán megjött a céghez vagy nem?
Erről jöhetett volna egy közlemény. Netán pr cikk vele, hogy mik az elképzelések. Ezek jó hatással vannak a megítélésre. Más normális cégeknél így szokták 
hekki
hekki szerda, 12:55
Előzmény: #944  d_mode
#945
Öntsd. Én nem repülök semerre. 14en veszek még, :)
d_mode
d_mode szerda, 10:42
Előzmény: #943  hekki
#944
14 ft ra lenne egy kirázós öntés, te lennél az első, aki repülne 🤣🤣🤣
hekki
hekki szerda, 10:38
Előzmény: #942  Dr.Emu
#943
Ez így van, csak kb 3 éve tudni erről. És mégsem történik semmi. Ez meg felvet pár kérdést, hogy mi számít jobban. A cég értéke, vagy a hiteles, megbízható vezetés? Mert ebből nekem az jött le, hogy hiába lenne itt százszor ekkora érték, miután a vezetés top10es .... (nem írom le mert beperelnek),ez az ismeret, félelem tőlük felülír mindent.
Dr.Emu
Dr.Emu szerda, 09:49
Előzmény: #939  d_mode
#942

Előbb-utóbb csak rájönnek az emberek, hogy részvényenként 35 Ft kp van a cégben, kötelezettségek nélkül.
A mai állapotok szerint a féléves eredmény is lesz kb.: 3 Ft/részvény.
Hajrá NUTEX !
Csibefasirt
Csibefasirt szerda, 09:42
Előzmény: #940  hekki
#941
16 ig ma eselyes eljutni

Topik gazda

hekki
hekki
3 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek