Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2019. 09. 05. 20:17
#28180
"KÁSLER: AZ ASSZONYOK AKKOR SZÜLNEK, HA ÚGY NEVELIK ŐKET, HOGY A CSALÁD ÉRTÉK"
  
Az asszonyok akkor szülnek ha elhúznak Magyarrszágról egy normális nyugati országba, és ezt a statisztikák is alátámasztják.
Phylaxa 2019. 09. 05. 19:34
Előzmény: #28152  novotrade
#28179
Amelyik ország használni fogja, az megsemmisül. Ha szerencsénk van, akkor csak ők. De nem hiszem, hogy ebben szerencsénk lehet. Ha mindenkinek lenne, akkor a nagy számok törvénye alapján egy hülyének nagyobb a valószínűsége. Nem támogatom.
Phylaxa 2019. 09. 05. 19:29
Előzmény: #28150  novotrade
#28178
Kíváncsian figyelem, hogyan nyitnak meg mindent és mennyi ideig fog tartani, amíg választásokat írnak ki. Salvini volt az első, aki foglalkozott a problémával és máig az egyetlen. Szurkolok neki.
myachuda 2019. 09. 05. 17:11
Törölt hozzászólás
#28177
badsector1
badsector1 2019. 09. 05. 16:49
Előzmény: #28174  novotrade
#28176
Akkor te is látod, hogy orbán nem akarja a demográfiai problémát megoldani, csak kommunikálni szeret róla, és hát a fityeszes statisztika is azt mutatja, hogy idén is kevesebb gyerek született mint tavaly.
Törölt felhasználó 2019. 09. 05. 16:27
Előzmény: #28174  novotrade
#28175

"Csak nagyon sok lemondással és áldozatvállalással jár a szülők részéről és napjaink fiataljai már önközpontúvá lettek nevelve az áldásos nyugati média hatásra!"
.
Nem mond ennek ellent, hogy a külföldre költöző magyaroknak több gyereke születik mint az országban  maradóknak (átlag)?
novotrade 2019. 09. 05. 16:11
Előzmény: #28173  badsector1
#28174
A gyermekvállalás pontosan nem pénz kérdés!
Ha az lenne egy szegény országban sem születne gyermek és pl.  Svédországban,Svájcban minden család 10 gyermeket nevelne!
Elhatározás kérdése a gyermekvállalás.
.
Csak nagyon sok lemondással és áldozatvállalással jár a szülők részéről és napjaink fiataljai már önközpontúvá lettek nevelve az áldásos nyugati média hatásra!
A gyermek már nem  "boldogság" hanem mint "probléma" az  életükben aminek az elkerülése végett mindent elkövetnek! 
Ők már "élni" szeretnék az életet és ebben az élésben a gyermek mint akadályozó tényező  jelenik meg!
.
badsector1
badsector1 2019. 09. 05. 16:01
#28173
Orbán szerint anyagilag előnyösebb helyzetbe kell hozni a gyermekvállalókat a gyermektelenekkel szemben.
Orbán magából indul ki, azt hiszi hogy a gyerekvállalás csak pénzkérdés.
Lakni is kell a gyerekkel valahol, iskolába is kell járatni a gyereket, egészségügyi ellátásra is időnként szükség van, stb.
Törölt felhasználó 2019. 09. 05. 12:23
Előzmény: #28171  novotrade
#28172
Nem magyaráztál el te semmit, azt írtad annak idején többször is, hogy nem kell idegeneket beengedni, mert akkor bűncselekményt sem fognak elkövetni. Pl. ha megkeresnéd az ukránok áldozatának a rokonait, hogy ne szomorkodjanak, mert aki megölte, az legális migráns volt és nem illegális, akkor szerintem rövid úton fejbe kólintanának.
novotrade 2019. 09. 05. 11:38
Előzmény: #28170  Törölt felhasználó
#28171
Elmagyaráztam, hogy a két csoport nem ugyanaz!
Te pedig folyamatosan összemosod őket.
.
Amit nem értek, hogy miért teszed?
nem értetted meg, hogy más és más csoportról beszélünk? 
.
A LEGÁLISAN érkezők az adott ORSZÁG döntése értelmében jönnek.
.
 Az  illegálisakat senki sem hívta, így az általuk elkövetett bűncselekmények megelőzhetőek azzal, ha nem engedjük be őket. 

ez tényleg annyira bonyolult, hogy nem lehet megérteni?
Törölt felhasználó 2019. 09. 05. 11:26
Előzmény: #28167  novotrade
#28170
Igazából én nem fordítottam le semmit, egyszerűen a te érvelésedet használtam erre az esetre. Nem értem, miért akadsz ki rajta, ha az illegális migráns gyilkol az ugyanolyan gyilkosság, mint ha a legális teszi. Neked ez volt az egyik fő érved a nyugat-európába ment mingránsok ellen, úgyhogy használd csak szépen az itteni migránsokra is és ne használj kettős mércét, mint a kormányod.
badsector1
badsector1 2019. 09. 05. 10:43
#28169
Tunéziai vendégmunkást darabolt fel a magyar nő.
badsector1
badsector1 2019. 09. 05. 10:36
#28168
Soproni munkásszállón egy ukrán vendégmunkás késelt.
novotrade 2019. 09. 05. 10:30
Előzmény: #28166  Törölt felhasználó
#28167
Miért  csak vendégmunkásra fordítottad le?
Fordítsd le turistára is!
Ha egyet sem engedünk be akkor egy sem tud Magyarországon bűncselekményt elkövetni!
Esetleg diákra is érvényes és máris igazolja a CEU esetét.....
Törölt felhasználó 2019. 09. 05. 10:25
Előzmény: #28164  novotrade
#28166
Nem értem a problémát, én csak lefordítottam az ukrán gyilkosságra azt, amit te szoktál írni a kinti bűnesetekre. Többször is leírtad, hogy ha nem engedték volna be őket, akkor azok az esetek nem lettek volna, na most ez igaz az ukrán esetre is. Az már csak hab a tortán, hogy azoktól félsz, ezektől meg nem, miközben ezek loptak területet tőlünk és nem azok, ezek basztatják a kinti kisebbséget és nem azok, stb.
novotrade 2019. 09. 05. 10:21
Előzmény: #28163  Törölt felhasználó
#28165
Ahogyan az is elkerülte a figyelmedet, hogy phylaxa egyszer sem tiltakozott az ellen, hogy a német, francia, belga, holland, stb. ne fogadjon be migránsokat.
Ő az ellen emelt szót, hogy a befogadást ne kényszerítse rá az EU azon tagállamaira akik nem akarnak tömeges migrációban részt venni.
.
 Ezért nevezik Orbánt migráns gyűlölőnek, meg iszlámgyűlölőnek:
Magyarország továbbra is ragaszkodik ahhoz, hogy eldöntse kit enged be az ország területére.
.
Orbántól minden más tagállam millió szám vihet haza KÖZVETLENÜL fiatal munkaerőt ha arra van szükségük.
novotrade 2019. 09. 05. 10:02
Előzmény: #28163  Törölt felhasználó
#28164
Igen.
 de te pedig összemosod a MIGRÁNST a VENDÉGMUNKÁSSAL ,hogy igazold magadat!
pedig nem egy csoport!
 egy vendégmunkás BÁRMIKOR SZABADON !!!! kitoloncolható!
semmilyen nemzetközi szabály nem tiltja!
.
egy migránsnál ez nem így van!
 nézd meg ennek a bizonyos Ahmed H-nak az esetét!
ahogyan annak a párszázezer !!!!!! kitoloncolásra várónak az esetét akiknél nem tudják ezt végrehajtani!
.
Az ukrán vendégmunkás esetén ez pár nap alatt elérhető!
Törölt felhasználó 2019. 09. 05. 09:27
Előzmény: #28162  novotrade
#28163
Nem forgatok ki semmit, inkább te nem szeretsz tükörbe nézni. Többször is leírtad, hogy pl. a migránsok által elkövetett nemi erőszakok nem lennének, ha nem engedték volna be őket. Ezzel analóg, hogy a magyar szállásadó is élne, ha nem engedték volna be az ukránokat. Akik egyébként már Kárpátaljára is migránsként érkeztek.
novotrade 2019. 09. 05. 09:24
Előzmény: #28160  Törölt felhasználó
#28162
miért csinálod ezt?
miért forgatsz ki mondandót?
ILLEGÁLIS MIGRÁNSOK ne érkezzenek.

Olvastál te 2015 előtti időkből nyugatról olyan hírt, hogy  kelet-európai vendégmunkás autóval tömegbe hajtott?
esetleg válogatás nélkül embereket szurkált össze egy megállóban?
vendégmunkás követelte, hogy gyermekének a vallása szerinti étkezést biztosítson az iskola?
vendégmunkástól olyat, hogy vegyék le a keresztet a suliteremről mert őt ez zavarja?
Olvastál ilyen híreket? 
 stb....
Törölt felhasználó 2019. 09. 05. 09:19
Előzmény: #28159  novotrade
#28161
Azért azt a lezárást inkább az elődje csinálta, amikor lefizette a líbiaiakat, Salvini mester már csak a maradékkal genyózik. Én meg úgy emlékszem (bár lehet, hogy rosszul), hogy a már náluk lévőket akarja szétosztani.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek