Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 06. 09:57

Megszületett a döntés a nagy kvótaperben  

Ugrás a cikkhez
A papírforma érvényesült az Európai Bíróság ma kihirdetett ítéletében, amelynek lényege, hogy elutasította a testület Magyarország és Szlovákia felperesi keresetét, amely kifogásolta a 2015. szeptemberi ideiglenes
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#200
Lentebb is írtam, hogy a kvóta nem működik.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 15:33
Előzmény: #181  martin36
#199
kint élsz és a PF-en írkálsz... semmi "turbomagyarkám" (ez amúgy a kint vergődő sikertelen magyarok szóhasználata) "tt élnek körülöttem,nem tv-ből és fidesz propagandistáktól értesülök a létezésükről,hanem gyakorlatból," tehát egy migrónegyedben laksz vmi tömegszálláson, vagy olcsó bérleményben, ahol mindenféle náció lakik... nem cserélnék veled emberke... "egy más nemzethez tartozóhoz nyugodtabb szívvel lehet fordulni" mármint segélyért, igaz ? megértem, hogy lelkironcs lettél kint és nem vált be az álmod, de ezért csak te magad tehetsz... de sebaj, ha egy kicsit megemberelnéd magad, és a segélyen valamint a mosogatáson túl is lenne lehetőséged ! Sok sikert hozzá !
hatosa 2017. 09. 06. 15:32
Törölt hozzászólás
#198
Tibi0002 2017. 09. 06. 15:32
Előzmény: #187  signal2
#197
Egyébként ez az egész ügy egyáltalán nem is lenne probléma, rég lezavarták volna, csak a kormány úgy dramatizálja és fújja fel, hogy az itthoni nyugdíjas választóknál szavazatokra tudja beváltani.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 15:32
Előzmény: #185  szivacs
#196
Nyitott táborok probléma: Ja, de muszáj volt Győr és Debrecen mellé rakni egyet-egyet? :) Jogvédők: és, akkor mi van? Pár pert TALÁN elvesztett volna a magyar állam. TALÁN... belekerült volna 100-200 millióba, és még sokat mondtam. Inkább költsünk sok tízmilliárdot kampányra, mi? :) Kilóg a lóláb, na :)
hatosa 2017. 09. 06. 15:29
Törölt hozzászólás
#195
szivacs
szivacs 2017. 09. 06. 15:29
Előzmény: #188  signal2
#194
Nem az. Mindezek megtörténtek már.
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#193
azt a hülye bíróságát hát, amelyik ezt nem tudja!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 15:29
Előzmény: #181  martin36
#192
Fiatal még, nincs kellő élettapasztalata :) Majd benő a feje lágya, és nem fogja becumizni a kúrmánypropagandát. A korrupt féregegyházak propagandáját is sokan becumizzák, ők sem rossz emberek ettől még, csak tapasztalatlanok :) Pont a legnagyobb "bibliások" cumizzák be a leginkább azt, amit az aljas és korrupt egyházaik terjesztenek, holott nekik kellene a leginkább tudni, hogy egy árva szóval sincs "megengedve" a patkányegyházaknak, hogy harácsoljanak. Nekik minden fillért a szegényekre, betegekre stb. kellene költeniük, de még rajtuk is nyerészkednek, pl. otthonápolás, stb., amiért pénzt kapnak a magyar kúrmánytól. Na, nem ragozom, a lényeg, hogy ez egy ilyen elba...ott ország, és hát az emberiség sincs a helyzet magaslatán :)
hatosa 2017. 09. 06. 15:27
Törölt hozzászólás
#191
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#190
Akkor legyen ez a konklúzió. Nekem tetszik.
hatosa 2017. 09. 06. 15:25
Törölt hozzászólás
#189
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:24
Előzmény: #185  szivacs
#188
újabb spekuláció
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#187
A betelepítés szó fidesz-találmány. Jó átvetted. A kvóta angolul relocation quote. Normális fordításban áthelyezés. Annak érdekében, hogy ne az összes eljárást az elárasztott országokban kelljen elvégezni
hatosa 2017. 09. 06. 15:22
Törölt hozzászólás
#186
szivacs
szivacs 2017. 09. 06. 15:22
Előzmény: #170  upgrayeddAKS
#185
"A többinél eü.-i kockázatokra, terrorveszélyre meg még ki tudja mire hivatkozva elutasítják a kérelmet." Az eddigi tapasztalatok alapján kizárt, hogy ezt a "jogvédők" szó nélkül hagyták volna, most tele lennénk kártérítési perekkel meg brüsszelbe tett feljelentésekkel és méjnsztrímmédia össztűz alatt állnánk. "nyitott menekülttábort " - erre köteleztek, a zárt táborért akkora börtönözést kaptunk a kalergistáktól és médiájuktól, mint ide Jeruzsálem!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 15:22
Előzmény: #172  MetalHeart
#184
Még annyit, hogy a menekülttáborok lakói szinte kivétel nélkül Németo.-ba, a skandikhoz, stb. akart menni Ausztrián keresztül. A kúrmány mikor adta hírül, hogy tárgyal Ausztriával, DE+SW-al, stb. erről? Nyilván azért nem, mert nekik az tök jó volt, hogy itt vannak Mo.-on és hergelik a helyi lakosságot. Nem az volt a céluk, hogy minél kevesebb legyen a konfliktus, hanem hogy minél több. A nép, az istenadta nép meg nem lát át a szitán, mert... :) ...nem írom le sokadjára...
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#183
Eddig én egyszer sem írtam, hogy a kvóta értelmes megoldása lenne. Ellenben ahogy betartom a nekem nem tetsző törvényeket, úgy elvárom a kormánytól is. Ahogy én például elvárnám minden civil szervezettől, hogy regisztrálják magukat külföldről támogatott szervezetként (ahogy érdekes módon a kormány is elvárja tőlük ugyanezt), és küzdjenek ezen túlmenően az igazukért. Ennek ellenére full értelmetlennek tartom ezt a regisztrációt. Ugyanúgy nem old meg semmit, mint a kvóta, de van, és be kell tartani.
hatosa 2017. 09. 06. 15:20
Törölt hozzászólás
#182
martin36
martin36 2017. 09. 06. 15:18
Előzmény: #159  MetalHeart
#181
Utolsó mondatodban felszinre kerül a fideszes gonosz és aljas mentalitás,igazán gratulálok hozzá,büszke lehetsz magadra. Bár kifejtetted egy másik posztban a netto hazugságot,h nem vagy kárörvendő,alaposan bizonyítod pont az ellenkezőjét.Sajnos kicsit el kell h keserítselek,nincs lányom. Ezen felül meg is kell h döbbentselek:látom őket,itt élnek körülöttem,nem tv-ből és fidesz propagandistáktól értesülök a létezésükről,hanem gyakorlatból,itt külföldön,ahol egy más nemzethez tartozóhoz nyugodtabb szívvel lehet fordulni,mint egy magyarhoz,turbomagyarkám. Szánalmas,de inkább szánni való az a vergődés,amit véghez viszel,felnőtt emberként ,kormányzati propagandát szajkózni,saját,valós tapasztalat nélkül,meggyőződéssel vonyítani "tényeket" arról,amiről egész egyszerűen lövésed sincs......nos,a két bitesek ezt legalább pénzért végzik.Aki meg utolsó utáni a sorban,ingyen propagálják emberi gyenge jellemüket.Azért sok mindenkinek ne dicsekedj vele..:-)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók