Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 06. 09:57

Megszületett a döntés a nagy kvótaperben  

Ugrás a cikkhez
A papírforma érvényesült az Európai Bíróság ma kihirdetett ítéletében, amelynek lényege, hogy elutasította a testület Magyarország és Szlovákia felperesi keresetét, amely kifogásolta a 2015. szeptemberi ideiglenes
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hatosa 2017. 09. 06. 15:18
Törölt hozzászólás
#180
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:17
Előzmény: #177  Phylaxa
#179
Gondoltam, hogy ezt fogod írni. Kk zárjuk le. DE MI LEGYEN AZ ITT LÉVŐKKEL? Dögöljön bele Olaszország és Görögország?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 15:15
Előzmény: #172  MetalHeart
#178
OK, megbeszéltük :) Még annyit: mint írtam, 1300 ember menedékkérelmének elbírálásáról volt szó, nem futóvadak tömegéről, stb. Mit tippelsz, miért telepítették orbánpatkányék olyan nagyvárosok közelébe a nyílt befogadótáborokat, mint Debrecen vagy Győr?
Phylaxa 2017. 09. 06. 15:15
Előzmény: #174  signal2
#177
Miért is engedik be? Két éve biztosan erről beszélünk, hogy lezárni és kinn ellenőrizni, majd direktben odaszállítani, akik velük akarják megoldani a nyugdíjproblémájukat. TUdom ez addig lehetetlen, amíg hirtelen azt nem mondják a "hozzáértők, hogy " hűűűű vazzeg, holnap reggel lezárni". :)
Dodo34
Dodo34 2017. 09. 06. 15:14
#176
És még hány ilyen lesz:)link Lölönek nem kell majd kupiba mennie, anélkül is fogják a golyóit morzsolni :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 15:12
Előzmény: #160  Phylaxa
#175
Ezen jót röhögtem :) Többen jönnének, hahahahaha... Szóval annyira untermenschnek tartod sintérpintért, hogy az általa vezetett BM képtelen lenne megállítani az illegális bevándorlást? :) Mondjuk az tény, hogy a legtöbb seggzsernyák egy komplett idióta, de azért akadnak kivételek. Ha nem lenne korrupt férgekből álló kúrmányunk, akkor megfelelő mederben tudná terelgetni ezt a problémát is, csakhogy nem a mederbe(n) terelés a céljuk, hanem az, hogy megszopassák a zembereket. (Értsd: minél többet kihozzanak maguknak a szituációból pl. szavazatok formájában.) De most komolyan: szerintetek egy ilyen kis "idegen közösséget" nem tudna kezelni a segghülye BM? Akkor sintérpintér mondjon le azonnal :)
signal2
signal2 2017. 09. 06. 15:10
Előzmény: #169  Phylaxa
#174
A probléma alatt az olaszoknál és görögöknél lévő tömegeket értem, amit a két ország nyilván nem tud kezelni.
Phylaxa 2017. 09. 06. 15:10
Előzmény: #167  upgrayeddAKS
#173
Ez nem komplex probléma. Ez a gond vele, hogy annak akarják beaállítani. Kvóta nix, továbbra is mi határozzuk meg, hogy kit engedünk letelepedni. Nekem tök mindegy, hogy ki gondolja hasonlóan, melyik politikai tömörülés gondolja úgy, hogy egy szuperszámítógépet kellene teletömni paraméterekkel és amit kidob, az jó egy iránynak. :) Ha arra gondolsz, hogy az elkövetkező évtizedek problematikája miből is fog állni a kontinensen, akkor ez a már megkezdődött népvándorlás lesz a legfontosabb papraméter szerintem. Tehát aki nem nyilatkozik róla, az ne is foglalkozzon politikával! :)
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 15:08
Előzmény: #161  upgrayeddAKS
#172
NEM, soha nem fogom megérteni, hogy beengedjük a futóvadak tömegét ebbe a kis országba, ahol a cigókkal sem tudtunk összehangolódni, akik ennyi idő alatt sem tudtak integrálódni. Sosem fogok megbékélni azzal, hogy arab-afrikai negyedek alakuljanak ki (mint ahogy vannak cigó zónák), nem akarok muszlimokat tömegesen az utcán látni, sem kibaszott burkát, sem imádkozásokat mecsetekben és sosem fogom elfogadni integrálási költségként, hogy naponta utcai atrocitások legyenek és 2-3 havonta robbantások legyenek. Leszarom Orbánt és leszarom az impotens ellenzéket is, amely ha egységbe tömörülne, sem lenne képes érdemi alternatívát adni a mai problémákra... na ennyit erről, minden megbeszéltünk, van fontosabb dolgom is !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 15:07
Előzmény: #168  MetalHeart
#171
Nem kell semminek utánaolvasnom, de gondolatolvasó még nem vagyok :) Szóval maradjunk annyiban: azt hittem, hogy a "dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás" vezérel, de tévedtem. Ebben a konkrét kérdésben természetesen mea maxima culpa: tévesen feltételeztem valamit az adott információkból. Szóval bocs a feltételezésért, de nem voltál Te sem egyértelmű...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 15:04
Előzmény: #165  MetalHeart
#170
Ez jó megközelítés, elkezdődött valamiféle érdemi vita... nos: 1300 fő menedékkérelmének elbírálásáról volt szó. Ha a kúrmány nem csak propagandacélokra akarta volna felhasználni a szituációt, akkor ezt elfogadták volna, és csak azoknak a kérelmét fogadják el, akiknél komolyabb garanciák vannak arra, amiket a 100 fő beilleszkedőnél írsz. A többinél eü.-i kockázatokra, terrorveszélyre meg még ki tudja mire hivatkozva elutasítják a kérelmet. Persze akkor nem lehetett volna ekkora csinnadrattát kreálni az egészből :) Nem lehetett volna Debrecen és Győr közelébe nyitott menekülttábort sem telepíteni, ha a súrlódások minimalizálása és a problémák higgadt megoldása a kúrmány célja :) Lehet még ragozni...
Phylaxa 2017. 09. 06. 15:03
Előzmény: #166  signal2
#169
Neked értelmesebb dolognak tűnik az 1294 és ennyi ne tovább. Pedig bizony tovább. Nincs megállás. Na ezt nem érted. De ezek szerint akkor a különbség az, hogy te 1294 után mondanád csak azt amit én 0-nál. A kvótáról van szó természetesen és nem a megszokott és törvényes befogadásról. Azzal semmi problémám nem volt eddig sem. Akiket befogadunk , azokat ugyanúgy integrálni kell, mint ahogy eddig is tettük. Nem tudok róla, hogy ezzel valaha is problémánk volt. Milyen problémára gondolsz? :)
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 15:00
Előzmény: #162  upgrayeddAKS
#168
nem ... ezzel azt akartam hangsúlyozni, hogy ezzel máris meglesz a félelemérzeted, ha a családodat veszélyben érzed... semmi köze a szomszéd tehene összehasonlításhoz, teljesen másra használják, sztem jó lenne utánaolvasnod !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:59
Előzmény: #163  Phylaxa
#167
Az generálja a hisztit, de ez akkor is lényegesen komplexebb probléma annál, mint ahogy a "jobboldali komcsik" :) be akarják állítani.
signal2
signal2 2017. 09. 06. 14:58
Előzmény: #163  Phylaxa
#166
Értem én ezt, beleállhatunk. Csak vállaljuk a következményeit, és én ezt feleslegesnek tartom. Nálam sokkal értelmesebb álláspontnak tűnt volna, hogy 1294, és ennyi, ne tovább. Te hogy oldanád meg a már itt lévők problémáját?
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:58
Előzmény: #158  upgrayeddAKS
#165
értem... tehát racionálisan elfogadom, hogy beengedek 1000 futóvadat, ebből 1 terrorista, 800 úgymond "menekült", azaz lássam el őket, költsük az adófizetők pénzét rájuk, 100 valóban használható, azaz beilleszkedik, dolgozik, beszéli a nyelvet, adózik és tiszteletben tartja a fogadó ország törvényeit és kultúráját. Cserébe napi, de min. heti szinten utcai atrocitások, havonta merényletek, magas munkanélküliség, bűncselekmények, de büszkén verem a mellem, hogy milyen jó humanitárius programunk van.... kszi de nekem ez nem jó arány, ennél sokkal nagyobb eredményt várok el tőlük !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:57
Előzmény: #158  upgrayeddAKS
#164
jav.: "médiamocskot" és ... "mintha egy moziban ülnének, és valami szirupos komédiát néznének."
Phylaxa 2017. 09. 06. 14:56
Előzmény: #150  signal2
#163
Mert nem értünk egyet a kvótával. Mi akarjuk továbbra is meghatározni, hogy ki települhet le nálunk és nem más. Nem hiszti, hanem állítás. A hisztit a média generálja. :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:55
Előzmény: #159  MetalHeart
#162
"a lányodat külön ajánlom nekik remélem van..." Aha, semmi kárörvendés, aha :) Kit akarsz ezzel áltatni... magad tudod legfeljebb :) (gy.k.: kárörvendés az is, amikor valaki azt mondja: dögöljön meg a szomszéd tehene)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:54
Előzmény: #153  MetalHeart
#161
Még mindig uazt a mantrát mondod, de még mindig nem gondolkodsz. Hányszor kell leírjam ahhoz, hogy megértsd: sapere aude!Ja, és az, amit felvázolsz, akkor fog bekövetkezni, ha mindenki olyan meggondolatlan / agyatlan módon reagál, mint ahogy Te is reagáltál eddig. :) Észre sem veszed, hogy az orbánpatkányi médiafos került az asztalodra. Nem csak ez a 2 lehetőség van, egy halom megoldása lehet ennek a probléma-halmaznak, de csak ismételgeted azt a sok hülye mantrát, amit itt Phyl is nyom. A többi marhaságra, amiket leírtál, nincs időm/energiám tételesen reagálni, mert amíg ezt nem érted meg, addig úgyis felesleges időpocsékolás részemről. Talán 1x megérted...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek