Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 06. 09:57

Megszületett a döntés a nagy kvótaperben  

Ugrás a cikkhez
A papírforma érvényesült az Európai Bíróság ma kihirdetett ítéletében, amelynek lényege, hogy elutasította a testület Magyarország és Szlovákia felperesi keresetét, amely kifogásolta a 2015. szeptemberi ideiglenes
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2017. 09. 06. 14:52
Előzmény: #149  signal2
#160
Az az 1200 ember egy humbuk. Sokkal többen jönnének, ha beindulna. Ahol letelepednek, oda pillanatokon belül csapódnak. Nem érted még a népvándorlás folyamatát. Az őslakók pedig elköltöznek. Átéltem már ezt a folyamatot, teljesen felesleges az idológia. A média sem érdekel amit összehord ezzel kapcsolatban. :)
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:52
Előzmény: #141  martin36
#159
Te majd akkor fogsz rettegni, ha már beverték a fejedet, ha nem adod meg nekik az "emberi bánásmódot"... aham, értem... nincs több kérdésem, se mondanivalóm... nem érted a problémát, nem érted az okot és nem érted az okozatot... sok szerencsét a futóvadakhoz, a lányodat külön ajánlom nekik remélem van...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:48
Előzmény: #142  MetalHeart
#158
"az égvilágon semmilyen összefüggést nem találok a migri simogatás elutasítása és egy fejlesztés-tesztelés munka kapcsolatában" Azt hittem, totál nyilvánvaló, mire akarok kilyukadni, de akkor leírom, hogy mindenki megértse: amikor az emberek a munkájukat végzik, akkor RACIONÁLIS döntések sokaságát hozzák meg. Amikor viszont a "médimocskot" nyelik ilyen vagy olyan formában (mindenkire hat így vagy úgy), akkor általában ba...nak gondolkodni. Éreznek nagyokat, mintha egy moziban ülnének és valami szirupos komédiát néznének. De az agyuk nem "dolgozik" rendesen, csak ösztönszerűen reagálnak. Erre játszanak rá azok a mocskok, amik az emberek átveréséből élnek meg... ők a "hülyeség vámszedői". Alattomosan dolgoznak, ezért sokan észre sem veszik, hogy becsapták őket...
signal2
signal2 2017. 09. 06. 14:47
Előzmény: #155  MetalHeart
#157
Ez ám a magabiztosság...
signal2
signal2 2017. 09. 06. 14:47
Előzmény: #153  MetalHeart
#156
2006-ban sokan megtapasztalhatták a tömeges érzelmek kiteljesedését....
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:46
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#155
hazudsz ... 1 ft-ot sem adtál még senkinek
szivacs
szivacs 2017. 09. 06. 14:45
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#154
Nem jó válasz, hanem rosszindulatú csúsztatás.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:44
Előzmény: #140  upgrayeddAKS
#153
a Tőzsde teljesen más... pénzügyi fegyelmet kíván, jövőképet tudsz alakítani vele... semmi köze a futóvadak randalírozásához és tömeges erőszakosságuk megértéséhez. a kárörvendés is teljes öngól, illetve nem érted alapból sem az értelmét. Az égvilágon semmilyen kárörvendés nincs bennem, sem a tőzsdén bukott emberekkel szemben, sem a hazai , elesett emberekkel szemben. A te fajtád előbb "segít" egy futóvadnak, mintsem a szomszéd öreg nyugdíjasnak vagy egy erdélyi magyarnak beilleszkedni. Egy több ezer km-t megtett "menekült" fontosabb, minthogy itthon segíts a nyomor felszámolásában bármilyen módon. A magyar állampolgárság elutasítása az elsődleges fontosságú volt annak idején, erre nagyon büszkék vagytok mindmáig, de már rég volt, ugye, talán igaz sem volt. Ezt nevezem beteg mentalitásnak, hogy a szomszédos országokban lévő magyarokat zsigerből elutasítjátok, de a futóvadakkal szemben kijön a nagy irgalmas jóságotok. Leginkább azt szeretném a családjaitokkal megtapasztalnátok a tömeges migró életérzést.... nem 1-2 tagot, illetve családot, hanem tömeges méretben. Most még nincs mit veszítenetek, csak a kényelem és biztonság...
szivacs
szivacs 2017. 09. 06. 14:44
Előzmény: #126  martin36
#152
Nem analógia.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:42
Előzmény: #141  martin36
#151
Fog menni neki, de biztos fiatal még és "forrófejű" :) Majd kinövi :) A lényeg, hogy megtanulják a magyarok: ez a mai társadalom "megbetegíti" őket. Ki kell fejleszteni mindenkinek magában az "immúnrendszerét" - mármint a propagandával szembenit. Persze nem csak a kúrmánypropagandára gondolok itt, mert a csapból is a médiaszenny folyik. Nem véletlen, hogy pl. gnómtóni annyira jól érzi magát a bulvármédiában, még a fa..ztarisznyája is 2 pofára tömi a médiamocskot :)
signal2
signal2 2017. 09. 06. 14:41
Előzmény: #146  Phylaxa
#150
A kerítés egyébként egy jó dolog. Mivel EU-s külső határ, eddig sem lehetett senkinek átjönni a határátkelőn kívül, szóval ez egyértelműen hatásos eszköz az illegális határátlépések megakadályozására. Minekutána felépült, és sok pénzbe került, kár lebontani, mert az felesleges megint sok pénzbe kerülne, és újfent több határrendészt kellene csatasorba állítani. Viszont, hogy 1294 fő migráns miatt miért csapunk hisztit, az nekem nem világos.
signal2
signal2 2017. 09. 06. 14:39
Előzmény: #147  Phylaxa
#149
Miféle 200k? Itt az elosztási kvótáról folyik a vita, ami 1294 főt jelent. A 200k-val valami olyasmit próbálsz belemagyarázni, ami nincs.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:36
Előzmény: #142  MetalHeart
#148
"de gondolom, hogy ott már képes vagy higgadtan gondolkodni " ezt is írtam, miért jó csúsztatni? :) Látszik, hogy érzelmi reakciókat adsz az ilyen hozzászólásokra is, pedig én nem támadtalak, csak vitatkoztam azzal, amiket leírtál. (Lehet, hogy rosszul tettem :) ...majd az idő eldönti.) A konfliktiskezelő készséged általában milyen? (Ez sem támadás, csak megkérdeztem, hátha azzal van a gond.)
Phylaxa 2017. 09. 06. 14:35
Előzmény: #137  signal2
#147
Egyrészt Budapestre menne az összes, ha nem léphetnek le, másrészt Ott is kiválasztanának egy helyet és oda vándorolna az utánpótlás. Melyik kerületet áldoznád fel annak a 200K-nak amennyien első körben összejönnének. Természetesen a feketén csapódókat nem említve. Egy lakásba egyébként 50-en lennének bejelentve. :)
Phylaxa 2017. 09. 06. 14:32
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#146
Mivel kétirányú a dolog, ezért elsősorban a saját seggünket védtük meg és jól tettük szerintem. :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 14:31
Előzmény: #129  MetalHeart
#145
Ad2 nem vagyok reménytelen, sőt :) Sztem Te sem vagy, bár ahogy elnézem az indulataidat, még nem értél meg arra a gondolatra, hogy az ilyen jellegű problémáknak van egy "nagy titka": akkor lehet azokat megoldani, ha racionálisan végigelemezgetjük azokat. Ha egy bantu néger fejbe akar verni, akkor ösztönszerűen cselekszel, de ha sok bantu néger halad az országhatár felé, akkor már káros ösztönszerűen reagálni. (Nyilván sarkítottam...)
Phylaxa 2017. 09. 06. 14:31
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#144
Miután életbe lépett a kerítés 500K vonult végig Horvátországon és Szlovénián a török zárásig. Azóta pedig akik mégis megérkeztek a szigorú török határzár ellenére, nem tudtak átmenni rajtunk. Azok se fognak tudni, akik ezután jönnek. Namost hiába mennének át, nagy részüket visszatoloncolnák hozánk. Ugyanis nálunk kellene regisztrálniuk. KB. 3 havonta közzéteszik például a svédek, hogy Magyarország szörnyű állapotban van a menekültjog tekintetében, ezért nem toloncolják vissza hozzánk azt a 70K-t. Hát kb csak ennyi értelme van a kerítésnek. Úgyis mondhatnám, hogy ritka egy építmény, aminek csak értelme van. :)
Törölt felhasználó 2017. 09. 06. 14:31
Előzmény: #135  MetalHeart
#143
házam előtt nincs koldus nem az környék ahol vannak szerencsétlen EMBEREK , de egyébként igen szoktam és adakozni is szoktam a magam mértékén a te "fajtád" tanulhatna
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 14:30
Előzmény: #127  upgrayeddAKS
#142
(Mondjuk tudnék említeni bőven olyan cégeket, amik sz..r programokat adnak ki a kezeik közül... de ez más téma.) tehát saját tapasztalat... nem csodálom ! nekem szerencsére nincs ilyen irányú tapasztalatom és az égvilágon semmilyen összefüggést nem találok a migri simogatás elutasítása és egy fejlesztés-tesztelés munka kapcsolatában, de úgy érzem kibírom ezen hiányosságot. Engem inkább a megrendelő elégedettsége és a jövedelmem nagysága érdekel és ezt futóvadak nélküli országban, városokban képzelem el továbbra és remélem még sokáig így is marad, mikor kint már az utcai balhék mindennapossá válnak a nagy beilleszkedési igyekezetben 4
martin36
martin36 2017. 09. 06. 14:28
Előzmény: #128  MetalHeart
#141
Szóval egyet sem. De te el döntöd más helyett,h aki emberi bánásmódot kíván idegenek felé,h az csakis azt kívánja,h máshoz költöztessék őket be. Nos,miután felmondtad az összes kormánylózungot,az 1000 km óta idegent nem látott,de mégis azoktól rettegő mondandóját,ülj azért le,és próbálkozz a gondolkodással. Kis szerencsével lehet még menni is fog.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek