Topiknyitó: lord_of_the_kings 2014. 03. 31. 22:10

Kire szavazol április 6-án?  

Letesztelhetjük, hogy a fórum mennyire fedi majd az országos átlagot. Mindenki írja be, kire fog szavazni, aztán időről időre összesítünk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 09:11
Előzmény: #416  Törölt felhasználó
#420
Remélem megadja még a Jóisten, hogy velük élhetsz. Lesz meglepetés.
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 09:07
#419
Sok rendes ember van még az országban. Addig míg nem kap jobbról balról egy cigány szomszédot. Aztán megjelenik a szaros pelenka az udvarodon. Egy nap arra mész haza, hogy épp kifelé másznak a kerítéseden. Tettszik nekik a lányod, bekóstolgatnak. Egyszer csak megöregszel. Ezt onnan tudod meg leghamarabb, hogy már fényes nappal is bejönnek hozzád a szobába és ha rászólsz elvágja a torkodat. Azt, hogy ingyen élnek az én pénzemen már nem is mondom. Ahol 4-5 gyerek bekerül egy osztályba, ott megszünik a színvonalas oktatás. Sorolhatnám, de nem kell, mert nemsokára mindenki jobbikos lesz. Te is. Vagy elmész. De olyan szar helyre menjél, hogy ne kivánkozzanak utánad.
A jobbik amugy mire kormányra kerül kikupálódik. Ők is tudják, hogy mit lehet és mit nem.
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 09:06
Előzmény: #409  Cosinusrider
#418
"Az a gond ezzel, hogy a Jobbik nem csak a "rossz" cigányokat akarja "helyre tenni"

Hiába szórakoztatod magadat ilyen riogatós hazugságokkal. Linkeld hol mond, ír vagy tesz ilyet a Jobbik ! Nézz utána, olvasd el a programjukat és szakadj le a szektatv-ről mert csalnak és hazudnak mint a gazdáik:
link

"Ez az általánosítás a rasszizmus lényege."
És hiába írsz ilyen degenerált hülyeségeket. Te most éppen általánosítottál, ráadásul egy hazugsággal nyitva. Inkább nézz magadba és ismerd el: Előítéleteid vannak, benyeled az antidemokratikus bal-jobb média népbutító hülyeségeit ahelyett hogy tájékozódnál.
valoigaz 2014. 04. 02. 09:06
Törölt hozzászólás
#417
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 09:02
Előzmény: #413  Cosinusrider
#416
Pontosan így működik a jobbik !
És amikor azok a bűnbakok elfogytak akkor keresnek másikat , pl teritékre kerülnének a barnahajuak , vagy a túl magasra nőtt "egyedek" , vagy a jehovák vagy ki tudja , az ideologia lényege a bűnbakkeresés !
wyl 2014. 04. 02. 08:57
Előzmény: #413  Cosinusrider
#415
Akkor lenne gáz, ha az ilyen embernek születik egy meleg fia és az párkapcsolatott létesít egy roma, vagy zsidó sráccal.
Akkor vajon melyiket dobná? A fiát, vagy a ideológiáját?
zkktib54
zkktib54 2014. 04. 02. 08:54
Előzmény: #411  zkktib54
#414
Ja és még annyit, hogy a Fidesz minden pénzügyi problémát át tól a jövőre az utódokra:
-Igen hiányozni fog a 3000Mdft-os nyugdíjpénztár.
-IFM és egyéb hitelek erőltetett visszafizetése, lecserélése 2-4%-kal drágább kamatozásura.
-Paks-2 terhei (már ebben az évben 120M EUR-t kell fizetni csak kamatra.
-Pénzek elvonása a TB rendszerből, azok támogatására, akik nem tudnak igénybe venni SZJA kedvezményeket, mert alacsony az adójuk.
-Stadionépítések kölcsönei.
És még sorolhatnám.

Ez már így is a jövő felélése,( a források elvonása előre értelmetlen célokra), de nagyon !!
Cosinusrider 2014. 04. 02. 08:47
Előzmény: #412  Csakisazigazat
#413
Persze, mind rossz ember, senkinek sem kellenek, mindenki tudja, hogy veszélyesek, nem kár értük. Ez tőről metszett fasiszta szöveg.
Te már csak arra vársz,hogy olyan hatalom legyen, amelyik megengedi neked a jogfosztást, gyilkosságot. Akárcsak 70 éve.

Tömören ez az elképzelésed:
Már csak a cigányokat kellene MEGÖLNI, hogy BOLDOGAN élhessünk.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 04. 02. 08:38
Előzmény: #409  Cosinusrider
#412
Persze ,mert csak a borsodi romák a rosszak ,a többi jó!Van még ország ahová befogadják őket?Nincs,már az egész világon rájöttek,hogy veszélyes népcsoport,veszélyes egyedekkel.Már sehová nem mehetnek mint menekült és nem is háborordik föl a világ miattuk ,ha bántják őket.
zkktib54
zkktib54 2014. 04. 02. 08:37
Előzmény: #406  Törölt felhasználó
#411
Itt most csak a kisebb és a nagyobb rosz között kell választani.
Jelenleg nincs (főként hosszútávú) GDP növekedést biztosító gazdaságpolitika (sőt gazdaságpolitika sincs csak ugra-bugra, meg a saját zsákmányszerző érdekek alátámasztását bíztosító).
De a statisztikai bűvészkedés kipukkad és a tények maradnak. És ez mindenkit érinteni fog, mert mindenki lesz nyugdíjas és ha nem lesz megalapozott hosszútávú gazdasági növekedés (valódi értékteremtéssel !), akkor nem lesz jó kilátás elfogadható szintű keresetekre, és nyugodt nyugdíjas évekre sem - az egészségügyi éllátásról, várható élettartalomról nem is beszélve. Sajnos mindenki öregszik és betegeskedik.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 04. 02. 08:36
Előzmény: #407  Törölt felhasználó
#410
Nem csak neked írtam ,csak te voltál a legutolsó hozzászóló és arra nyomtam ,bocsi.
Cosinusrider 2014. 04. 02. 08:26
Előzmény: #406  Törölt felhasználó
#409
Az a gond ezzel, hogy a Jobbik nem csak a "rossz" cigányokat akarja "helyre tenni" (ez náluk kasztrálást, börtönt, gyilkosságot jelent), hanem minden cigányt,zsidót stb. Ez az általánosítás a rasszizmus lényege. Ne csapd be magad azzal, hogy te nem vagy rasszista. Rasszistákat támogatsz.

Mit szólnál ahhoz, ha mondjuk Kelet Magyarországot lebombázná valaki, épp azért, hogy likvidálják azt sok rossz cigányt. Velük együtt persze te is elpusztulnál,de hát istenem, ez van. Ugyanilyen az, amikor a borsodi cigányok miatt, minden cigányra, zsidóra vonatkozó erőszakos, fenyegető intézkedéseket akarnak eszközölni. Nem igaz, hogy tudnak valódi megoldást a problémádra. Akinek orvosra van szüksége, az ne a mészároshoz menjen!
valoigaz 2014. 04. 02. 08:24
Törölt hozzászólás
#408
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 08:21
Előzmény: #405  Csakisazigazat
#407
Elnézést kérek Tőled, ha ennyire zavart, bár azt hittem ha verset lehet bemásolni akkor egy téves beírást is ki lehet javítani. ( A témát nem én hoztam fel).
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 08:05
#406
Jobbik. Nem váltanak kormányt, de had legyenek ott, tanuljanak viselkedni még 4 évig. Viktorkának meg törjön le egy kicsit a szarva és vegye észre, hogy nem vagyunk elégedettek.
Amit még ide írok most azt előre megmondom: NEM VAGYOK RASSZISTA, FASISZTA! De akinek cigány költözik a szomszédjába az mind Jobbikos lesz függetlenül a gazdaság teljesítményétől, mutyitól vagy bármi mástól. Kelet Magyarországon már az életed a tét.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 04. 02. 07:36
Előzmény: #404  Törölt felhasználó
#405
Az biztos hogy korán van ,de azt nem értem ,hogy azért mert valaki éjszaka ír,miért nem veszi le a szemkötőt és olvassa el a topik címét .Bezzeg ami a lényege a topiknak azt nem írja be.Még jó hogy nem politikusok,mert egy kicsit mintha hasonlítana a ténykedésük azokéhoz.Mindent csinálnak ,csak ami a feladat azt nem.
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 06:54
Előzmény: #403  Törölt felhasználó
#404
helyesen:
NE legyen kötelező.
Bocs, még korán van:((
Törölt felhasználó 2014. 04. 02. 06:29
Előzmény: #401  upgrayeddAKS
#403
"pontosítsunk: nem írják át a Btk.-t, csak nem hozzák nyilvánosságra az adatokat"

Itt elolvashatod a "Ne zavarj, épp lopok" törvénymódosítást. Kellett a módosítás hogy legyen kötelező nyilvánosságra hozni.

link
goapsy1
goapsy1 2014. 04. 02. 03:04
Előzmény: #401  upgrayeddAKS
#402
"pontosítsunk: nem írják át a Btk.-t, csak nem hozzák nyilvánosságra az adatokat"

ó igen. Meg ha szükséges, módosítják a gránitszilárdságú alaptörvényt. :)

"cusi meg a többiek amúgy gyalogáldozatok voltak, ne keverjük már a szezont a fazonnal..."

Nevezd, ahogy akarod. Fideszék alatt akkor kik voltak a gyalogáldozatok? Nekem még ebből sem rémlik egy sem, a Simicska-Mészáros kaliberű emberkékről ne is beszéljünk.

"jé, nem is tudtam, hogy csak az összefogásnak van esélye leváltani a narancskomcsikat.."

Ez elég hülye mondat volt, már megbocsáss - miért, még kinek? Az LMP-nek?
Kis esélyt látok, bevallom, hogy a választás után LMP-s kormány alakul.
A helyzet az, hogy vagy baloldal, vagy fidesz. Én részemről maradok a baloldalnál, és igen jó esélyt látok rá, hogy nyerni is fog.

"ehhez képest az összefogás VESZ EL a valódi rendszerváltóktól esélyt"

Na nehogy már. Ha annyira valódi rendszerváltók, miben zavarja őket az összefogás?

Az összefogás komponenseiről meg faggasd a fideszt, és a választási törvényét: ők voltak azok, akik kikényszerítették ezt az összefogósdit.

"mi az a (sztem sablonos és rossz) logika, ami alapján aki nem az MSZP-féle összefogásra szavaz, az a kurműnyra szavaz"

Lehet, hogy szerinted az, de attól még tény (lásd fenn) mivel vagy az összefogás, vagy a fidesz lesz az új kormány fő ereje, aki nem az egyikre szavaz, automatikusan a másikat támogatja. Tetszik vagy sem, ez van, még ha nekem sem tetszik.

Mára ennyit, jócakkát.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 04. 02. 02:34
Előzmény: #400  goapsy1
#401
"Jelen helyzetben a fidesz nem tud bűnt elkövetni, mert ha elkövette, akár visszamenőleges hatállyal beírják a törvénybe, hogy ez tulajdonképp teljesen rendben van. "

pontosítsunk: nem írják át a Btk.-t, csak nem hozzák nyilvánosságra az adatokat... uezt művelték a szocik is

cusi meg a többiek amúgy gyalogáldozatok voltak, ne keverjük már a szezont a fazonnal... persze rosszul sültek el a szocik számára, de ez a más felfogásból adódik (másféle damage control-t művelnek), ami a szavazóbázis eltérő IQ-jából jön (le1xűsítve :) legalábbis)

a fideszes csürhe "beéri" a vonulgatással, stb., a többi fityiszesnek meg kell egy kis adókedvezmény, stb.

"az, hogy jelenleg még nem létezik a minden szempontból tökéletes párt, még egyáltalán nem ok arra, hogy Orbánék még 4 évig rombolhassák az országot."

jé, nem is tudtam, hogy csak az összefogásnak van esélye leváltani a narancskomcsikat... persze, ha mindenki így gondolja, akkor önbeteljesítő jóslatként így is lesz... azt persze elismerem, hogy sztem a 2014 már "veszett fejsze nyele", de ha mindenki, aki utálja a fideszt, elmenne, és szavazna egy normális pártra, akkor semmi gond nem lenne -
ehhez képest az összefogás VESZ EL a valódi rendszerváltóktól esélyt :)

más megközelítésben: nekem az a bajom az ilyen "összekényszerített" gyűjtőpártokkal, hogy simán elvihetnek ettől a gyűjtőpárttól még több szavazatot is, mintha külön maradtak volna: sok olyan szavazó van, aki az összefogás egy-egy komponensére mindenképp nemet mond, és ezt megérezték a kispártok is (no meg a kampányra adott pénzt)

de nem akarok senkit lebeszélni, csak meg akarom érteni, mi az a (sztem sablonos és rossz) logika, ami alapján aki nem az MSZP-féle összefogásra szavaz, az a kurműnyra szavaz

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek