Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 04. 30. 14:30

Humor  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 09. 06. 16:38
Előzmény: #58  dexter-atya
#60
Törölt felhasználó 2020. 09. 05. 22:03
Törölt hozzászólás
#59
globaltrend 2020. 09. 04. 15:27
#57
Falkasházy Tivadal (ál)humristának (és naponta ballábbal felkelő, megkeseredett kisnyugdíjasnak) tegnap nagyon nagyon rossz napja volt!! - tudjátok, ő az aki kijelentette, "ő mindig ölül ha a magyal válogatott kikap, melt az azt jelenti, hogy olbán viktolnak lossz napja van".
Nos azt történt tegnap este, hogy a magyar válogatott  remek csapatjátékkal és egyéni teljesítményekkel, idegenben 1-0 ra legyőzte a nála per pill kb. 22 hellyel magasabban rangsorolt török válogatottat (Fifa ranglista), melynek játékosai többek közt olyan klubokban is játszanak mint a Milan vagy a Juve..
Falkasházy már akkor rosszul érezte magát tegnap este amikor még csak 0-0 volt, ám a csaptunk Orbán nevű (!!!!!!) védőjátékosa remekül fejelt és a török kapus csak óriási bravúrral volt képes szögletre menteni a labdát!! Node kisnyugdíjasunk vesszőfutása nemsokára folytatódott, amikor Szobooszlai a megérdemelt vezetést is megszerezte kiváló, immár védhetetlen szabadrúgásával!!
Tegyük hozzá, hogy az 1. félidőben is már 2 kapufát lőttek a mgyarok (és végig jobbak voltak az egész meccsen is), kisnyugdíjasunk keserves izzadása tehát már akkor elkezdődött, rosszulléte fokozódott.. majd Szboszlai góljával olyannyira tetőzött, hogy álhumoristánkat akkor már a meccs vége felé bizonyára a gutaütés és a szívbaj is kerülgette, olyan dühös lehetett :-)
dexter-atya
dexter-atya 2020. 09. 03. 13:57
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Törölt felhasználó 2020. 09. 03. 13:45
Előzmény: #54  dexter-atya
#55
Két rendőr beszélget: - Én nem iszom, mert száraz Novembert tartok. Mire a másik. - Jó ötlet én se iszok  1 hónapig alkoholt. Később meglepődve látja az egyik,hogy a kollegája egy üveg bor mellett kortyolja az alkoholt.- Figyelj! Nem úgy állapodtunk,meg hogy te se iszol? Mire a válasz: -De ezt lehet. Rá van írva a palackra,hogy SZÁRAZ bor!
dexter-atya
dexter-atya 2020. 09. 01. 17:56
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Törölt felhasználó 2020. 09. 01. 15:05
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53

Egy cikk címe a megyei újságban:
Korszerűbb úton a temetőhöz.
Na tessék. Ma már meghalni is érdemesebb, mint régen.:D ...mondaná Peterdy Pál :)
Törölt felhasználó 2020. 08. 31. 17:47
#52
Törölt felhasználó 2020. 08. 31. 17:38
#51
Törölt felhasználó 2020. 08. 31. 17:38
#50
dexter-atya
dexter-atya 2020. 08. 31. 14:15
Előzmény: #47  emerald
#49
dexter-atya
dexter-atya 2020. 08. 31. 14:11
Előzmény: #46  upgrayeddAKS
#48
emerald 2020. 08. 31. 13:42
Előzmény: #44  dexter-atya
#47
   Felhívtak a banktól, van egy elmaradt számlám.
Mondtam, hívásuk fontos számomra és 15 percig zongoráztam nekik.
😄😂😂
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 08. 31. 13:23
Előzmény: #45  dexter-atya
#46
Tanulság: azok a diákok, akik jók (pun....i-)nyalásban, azok kitűnő eredményt érnek el :)
(ez meg egy dupla-poén volt...)
dexter-atya
dexter-atya 2020. 08. 31. 11:03
#45
Zárthelyi alkalmából tették föl ezt az extra kérdést termodinamika szakon a Maynooth egyetemen (County Kildare, Irország). - Vajon a pokol exotherm (leadja a hőt), vagy endotherm-e (fölveszi a hőt)? A legtöbben a Boyle-törvényt vették alapul, azaz hogy a gáz táguláskor lehűl, nyomás alatt viszont növekszik.
Az egyik diák azonban a következő gondolatmenetet írta le:
Először is meg kell állapítani, hogy a pokol tömege változik-e az idő folyamán. Ehhez a pokolba vándorló, valamint a poklot elhagyó lelkek számának ismerete kell.
Úgy vélem, bizonyosra vehető, hogy aki a pokolba kerül, onnan már soha ki nem jut.
Ahhoz, hogy megállapítsuk, hányan jutnak a pokolba, ahhoz a különböző vallásokból kell kiindulni. A legtöbb mai vallás szerint mindenki a pokolba jut, aki nem az adott vallás követője. Minthogy több ilyen vallás is létezik, abból indulhatunk ki, hogy mindenki a pokolra jut. A világ népességének növekedése arra enged következtetni, hogy a pokolra jutók száma exponenciálisan növekszik.Ezek után a pokol térfogatát kell megvizsgálnunk. A Boyle-törvény értelmében a pokol térfogata a pokolra jutó lelkek számával arányosan kell növekedjen, hogy a hőmérséklet és a nyomás állandó maradjon.
Ekkor két lehetőség van:
1. Ha a pokol lassabban tágul, mint amilyen iramban érkeznek a lelkek, akkor a hőmérséklet és a nyomás addig emelkedik, míg a pokol szét nem robban.
2. Ha a pokol gyorsabban tágul, mint amilyen ütemben a lelkek érkeznek, akkor a hőmérséklet és a nyomás csökken, míg a pokol le nem hűl.
Melyik a helyes megoldás?
Figyelembe véve évfolyamtársam, Sandra jövendölését, miszerint 'hamarabb befagy a pokol, mintsem, hogy lefeküdjek veled', valamint azt a tényt, hogy tegnap mégiscsak lefeküdtünk, csak a második eshetőség jöhet számításba. Ennélfogva meggyőződésem, hogy a pokol endotherm és ráadásul már be is fagyott.
Következik még, hogy ha a pokol befagyott, akkor több lelket nem fogadhat be, hiszen nincs már tüze.
Ebből az is következik, hogy már csak a mennyekbe juthatunk, ami egyrészt bizonyítja Isten létezését, másrészt arra is magyarázatot ad, miért kiáltotta tegnap este Sandra annyiszor 'Oh, my God!'
Csak ez a diák kapott kitűnőt.
dexter-atya
dexter-atya 2020. 08. 29. 22:04
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
tiszteletem...... na szépen eltűnt kend (oda ahol  van) ...már azt hittem megkoronázódott vagy valami más kórság kapta el , de aztán láttam némi életjeleket...:)
http://keptarhely.eu/view.php?file=20200829v00t7784x.jpeg
Törölt felhasználó 2020. 08. 29. 21:22
Előzmény: #42  dexter-atya
#43
üdv atyám & buona serata Giuseppe!...;)...(innen ahol vagyok).
 
https://bit.ly/2EJFjq8
dexter-atya
dexter-atya 2020. 08. 29. 19:37
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#42
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 29. 12:23
Előzmény: #38  dexter-atya
#41
Jajbazz :))

Topik gazda

bestchoice
2 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek