Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 21:12
Előzmény: #38714  Törölt felhasználó
#38720
bár sikertelen volt - amint írtad - még mindig jobb az email....
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 20:20
Előzmény: #38718  Törölt felhasználó
#38719
jajjjj, édes BB, de örülök, hogy itt vagy. :-)))) Megvan még a regi e-mail címed? Küldhetnél vmi kedveset karácsony alkamából, Neked hogy telt? Amúgy most - kivételesen - igaza van dlph-nak... vagy IP címet változtatsz vagy csak másik géphez ülsz, de ez sem kell elég ha csak törlöd a registry-t és a cookie-kat (eszközök / internetbeállítások / általános / cookie-k, fájlok törlése vagy előzmények törlése), de az fontos, hogy más e-mail címet adj meg és ne freemailt vagy hotmailt vagy más ingyenesen regisztrálható mailt (ha nincs csak egy, akkor kérd meg a barátodat vagy rokonodat), mert akkor csak egy hónap múlva regisztrálnak a portfólióba... És akkor akár maradhat is a neved BB csak elé teszel egy vonást, vagy utána egy számot, mittudomén :-)))) Várom, hogy írjál, KK vagyok, ha emlékszel, mail-ben még kérdezhetsz, ha nem tiszta... -:)
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 19:36
Előzmény: #38715  Törölt felhasználó
#38718
BB nem IP cím alapján rakták ki a szűrödet. Regsiztrálj új email címről, és előtte az összes cookie-t töröld le manuálisan a gépedről. Kérdezz meg vkit hol van.
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 19:18
Előzmény: #38715  Törölt felhasználó
#38717
Látod. Bár múltkor Gudakes volt ebben a "szerepben"...
exmnbs1 2007. 12. 27. 19:14
Előzmény: #38713  Törölt felhasználó
#38716
Joe Black írt számokat iwiwre, abból látszott, hogy a szingapuri olcsóbb, spanyol drágább lesz, mint a 3 átlaga.

Novemberi infók és Rényi úr ECHO TV-s nyilatkozata alapján önrész 120m összesen, így spanyolé nagyobb, mint a 40m-s átlag.

(Feltettem, hogy ugyanaz a bank finanszíroz és önrész követelmény azonos.)

Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 19:11
Előzmény: #38714  Törölt felhasználó
#38715
te vagy a szovivő???
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 18:58
Előzmény: #38713  Törölt felhasználó
#38714
Ismét egy hosszú BB monológ, rajongóknak kötelező!...:)))

"Sziasztok!

A mai nap nem túl izgalmas, nincs nagy forgalma a Geninek. Ha csak kis forgalommal esik az árfolyam, akkor senkinek sem kell izgulnia! Múlt héten nagy forgalommal emelkedett 2800 Ft-ig! Ez a lényeg! A kötéslistákból is lehetett látni, hogy itt elég komoly kötések voltak! Főleg 2700 és 2800 Ft között! Csak úgy vették az 5 K-s, több ezres pakkokat! Ez a lényeg! Akik komolyabb pakkokat vettek, azok úgy sem engedik, hogy az árfolyam nagyon beessen! Meg jönnek még itt elég komoly vevők! Hatalmas vételi erő lesz a Geniben a 2008-as évben! Akik most beszállnak egyébként, azoknak a legjobb, hiszen már elég csak 1-1,5 évet várniuk és indul a spanyol gyárban a termelés!
Természetesen, most nem vételre biztatok senkit! Hisz, aki CSAK fórumos hozzászólások miatt vesz vagy ad bármilyen részvényt, az egyszerűen hülye! Amúgy nap végére még könnyen zárhat a Geni pluszban is! Vagy a legutóbbi 2640 Ft-os zárón! Persze senki sem tudhatja ezt előre. Csak a Nagymenők. :-)))

Más: Bull, exmnbs1 és a többiek, akik lehet nem is hallottak még róla:
Nem tudok új nicken regisztrálni, mivel a "kedves" és "toleráns" portfolio.hu szerkesztősége IP-cím alapján véglegesen kizárt engem a portfoli.hu-ról és az összes topicból is ezáltal! Ez még nyáron történt, azóta elment a kedvem a portfolio.hu-tól, ami meg is érthető. Regisztráltam már több néven, mindent megpróbáltam, de egyszerűen semmilyen új nicken nem tudok ide belépni, nem tudok hozzászólni semmelyik topicba! Ezek után egyértelmű : IP-cím alapján tiltott ki a portfolio.hu

Ami elég ritka ezen a tőzsdei-gazdasági portálon. Hisz még a gazdagodó-féléket is visszaengedik egy hónap után újabbnál újabb nickekkel! Gazdagodó azóta már vagy 4-5 új néven tűnt fel itt, ahogy olvastam a fórumot (attól mert ki vagyok tiltva, ollasni tudom a topicokat), gazdi volt már azóta kolompár, orsós, xenu, bodrikutya, stb. meg nekem úgy tűnik, ma is megjelent valami új nicken.

Ez csak egy példa volt, hogy ilyen gazdikat visszaengednek, másokat meg (akik sokkal normálisabb hangnemben írogatnak ide, kivétel 1-2 rossz hozzászólásuk) abszolút kitiltanak véglegesen, brutálisan IP-cím alapján! Ez lenne a szólásszabadság??
Amúgy minden nap nem írnék be a Geni-topicba sem, mivel hosszabb távra tervezek, befektető vagyok, de azért néha-néha, mondjuk heti 1-2 alkalommal szívese hozzászólnék, hisz jó kis csapat, közösség alakult itt ki! :-)) Az emberek hiányoznak, még Mercurius is! :-)

Ja, Mercuriustól idéznék (ma írta):



"BigBroker24 lelkesedése példaértékű, de emlékszem 10 hónappal ezelőtt azt hirdette ugyanitt, hogy csak napok kérdése az építkezés elkezdése... hmmm... no comment."

Kedves Mercurius!

Ne haragudj, de én ilyet soha nem mondtam! Kérlek, ne adj olyanokat számba, amiket nem is mondtam! 10 hónappal ezelőtt, azaz kb. február körül a Cégbírósági bejegyzésnek drukkoltunk, vártuk a névváltoztatást Novotrade-ről Genesis-re!! Akkor még Te sehol nem voltál, nagyon kételkedő voltál, én meg elég sok kisbefektetőben tartottam akkor is a lelket, hogy ne adják el, minden rendben lesz, akkor még, február körül 650 Ft is volt az árfolyam, 700-800 Ft-ig csúszott le az árfolyam a cégbírósági bejegyzést követően, valószínűleg a DB AG eladásainak köszönhetően.
Szóval, akik akkor tartották és biztatásomra is belevettek, most nagyon boldogok lehetnek! Hisz, majdnem 200 %-os hozamuk van (vagy ennél több is, aki a legalján vett bele)! A környezetemben is voltak olyanok, akik 700-800 Ft körül is belevettek, nem kicsi pakkokat, és ők is tartják hoszabb távra!
Úgyhogy azért nem kell itt az Istent játszanod! Jók a hozzászólásaid, ezt nem tagadom! Te is sok kisbüfinek segítesz, és ez így van jól, de nem kell azt az érzetet keltened, hogy Te vagy itt a császár!
Légy szíves olyanokat meg ne adj a számba, amiket nem is mondtam soha! Ne ferdítsd el a tényeket, nem kell itt hazudoznod! Foglalkozzál inkább a Genesis-szel továbbra is! Ne pedig a másikkal! Én sem azért írok be ide, hogy pl. Téged kritizálgassalak itt! Mivel Téged is könnyen lehetne kritizálni, fogást találni rajtad! De én ezt nem teszem, mivel nem a Mercuriusba fektettem be, hanem a Genesisbe! :-)) Egyéként írtam Neked mailt, még Karácsony előtt, nem volt túl rövid, de sajnos nem válaszoltál. Na, semmi gond, én nem haragszom rád, igaz jókívánságok is voltak a neked írt levelemben, de Te még egy sort sem voltál képes visszaírni. Na, de hívő ember lévén nem haragszom Rád, Isten megbocsát Neked! Majd imádkozok a lelki üdvödért! Én mindig így szoktam, ha valaki nem világosodott még meg, imádkozom érte, nem pedig ellenségeskedem vele! Béke a fontos! Szóval szerintem a Genesis-szel foglalkozzon mindeki, ne pedig a másikkal!
Én is most, csa azért írtam Neked, mert nem valós dolgokat írtál velem kapcsolatban és az igazságot szeretem! Márpedig igazságból csak egy van! Hazugság lehet több is!
Itt az alkalom, hogy összefogjunk egy nagyszerű projekt érdekében! A Genesis-projekt!
Különböző mentalitású, világnézetű emberek összefognának egy igazi, hatalmas cél érdekében, na ez lenne a legszebb dolog a világon! Rajtam nem múlik, én már nyújtottam mindenki felé a Békejobbot! és távbbra is nyújtom!! Ilyen hatalmas célokért, nemzeti érdekekért össze kell fognia mindenkinek! Mint pl. a Geni-projekt, alternatív gondolkodásmód terjesztése és más egyéb területeken is fontos ez az összefogás, mint pl. a kettős állampolgárság, az erkölcsi értékek megőrzése, a BOM - azaz legyen Budapesten Ollimpia, stb.!

Peace forever!!

Hajrá Genike! :-))

Üdv. BB"
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 18:34
Előzmény: #38712  exmnbs1
#38713
Ahogy múlik az idő, és "avul el" a technológia, úgy lesz egyre olcsóbb... bár az egy más technológia lesz egy kicsit, de ezt már megbeszéltük párszor.
A magyar gyártósor is kevesebbe lesz, mint a spanyol...

Hogy számoltad ki a spanyol gyár önrészét?
exmnbs1 2007. 12. 27. 17:39
Előzmény: #38711  Törölt felhasználó
#38712
Roadshowról hozott számok alapján szingapuri gyár lényegesen olcsóbb a másik 2 gyárnál, így a spanyol önrészre több mint 40m EUR adódna.
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 16:50
Előzmény: #38709  exmnbs1
#38711
Én a közgyűlésen jegyzeteltem ezt le szeptemberben, amit írtam.
exmnbs1 2007. 12. 27. 16:41
Előzmény: #38709  exmnbs1
#38710
link

nov 12-es
exmnbs1 2007. 12. 27. 16:37
Előzmény: #38706  Törölt felhasználó
#38709
merc, azt hiszem a nov 15-i hírben írták, hogy van 20eEUR és 100e kell még.
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 15:39
Előzmény: #38707  Törölt felhasználó
#38708
persze egy kis hírrel megtámogatva már könnyebb a menet! :))
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 15:35
Előzmény: #38704  Törölt felhasználó
#38707
valamelyik nap írtam is hogy rábának mostmár ideje lenne elindulni! :)))
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 15:31
Előzmény: #38705  Törölt felhasználó
#38706
Emlékeim szerint (és jegyzeteim szerint is) az EXIM BANK gyáranként 30 millió €-s önrésszel már megelégszik. De ezt nem tudom hivatalos forrással alátámasztani.
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 14:24
#38705
Ne hallgassatok az állandóan csak siránkozókra. Inkább olvassatok egy André Kostolany könyvet. Abból többet lehet okulni, mint a sok pesszimista hozzászólásból, amiket érvekkel nem alátámasztva puffogtatnak.

Tessék megnyugodni, 1 gyár(spanyol) már szinte biztos, hogy lesz!
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 11:55
Előzmény: #38703  Törölt felhasználó
#38704
off: Rába rally
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 11:45
Előzmény: #38701  Törölt felhasználó
#38703
az =azzal!
exmnbs1 2007. 12. 27. 11:43
Előzmény: #38701  Törölt felhasználó
#38702
))))
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 11:39
Előzmény: #38700  Törölt felhasználó
#38701
csak azt nem tudom hogy ha valaki belevesz a genesisbe akkor minek foglalkoztatja minden nap az hogy most akkor mit csinál a speki!

csepel -10% :)

pedig probálták felfogni optimistán! :))

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek