Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:37
Előzmény: #6076  Törölt felhasználó
#6080
A másik ilyen tévhit szerintem, hogy a gyerekeknek meg kell alapozni a jövőjét. A gyerkőcnek egy dologra van szüksége, önzetlen szeretetre. Ha ezt megkapja, semmi más nem érdekli, és már meg is alapoztad a jövőjét.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:36
Előzmény: #6076  Törölt felhasználó
#6079
Te érted amiről beszélek.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:35
Előzmény: #6076  Törölt felhasználó
#6078
az igazság az hogy téged olvasva írtam lopistopinak ...

de nem bánom , mert sokkal jobban estek a soraid mint bármikor ...

én gyerekkoromban szó szerint éheztem .. anyám egyedül nevelt harmadmagammal , aztán kint éltem párizsban apámmal és jó sokáig ..hosszú és nem éppen vidám történet

***

mindennel egyetértek amit most írtál .. nincs mit sem elvenni sem mit hozzátenni ..

tetszik és okos
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:34
Előzmény: #6074  Törölt felhasználó
#6077
Ha a pasinál az orgazmus is az ejakuláció is megtörténik őket valóban kiütik a hormonjaik. És tényleg elfáradnak.
Vagyis kell a szünet, a pihi. Persze, hogy el lehet húzni, de nem mindegy, hogy közben mi történik.
Egy kettő oké, de ha több, az minőségileg nem olyan. Ez egyszerű biológia.
Igazgyöngy? :))) Micsoda hasonlat.

A csajok zizegnek tovább. Felélénkülnek.
Persze, a csajok simán, sokszoroznak, de azért ott is el tud jönni olyan pont, amikor azt mondja az ember, hogy ennyi, nem kérek többet. :))
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:29
Előzmény: #6064  Törölt felhasználó
#6076
Megszokottság, unalom? Szerintem az az ember aki unatkozik, az már meghalt. Amit az előbb írtam az csak egy példa, a jobb érthetőség kedvéért. Már nem célom a család biztonsága, kényelme, ráadásul nekem nem egy családi ház jelenti a biztonságot. Mások vagyunk. Az anyagi függetlenség annál inkább. Ha most leállnék a kereskedéssel 10-15 év alatt felélnénk mindent, és a gyerkőcöknek nem maradna semmi. Ami tulajdonképpen nem is olyan nagy baj. Én sem kaptam semmit a szüleimtől. Mindenem, amim van saját erőmből kellett megszereznem. 18 évesen vettem az első autómat, 24 évesen az első lakást. Életemben egyszer éreztem magam gödörben, amikor elköltöztem az első feleségemtől, és ott kellett hagynom a 7 éves kislányomat. Ez úgy 1 hétig tartott. Nem vagyok az a gödrös típus. :DDD Az hogy ilyen utat kellett bejárnom, sikerült a gyerekekkel is megértetni, hogy nem az anyagi javak birtoklása okoz az ember számára örömet, ez egy tévhit, egy illúzió, hanem a cselekvés, ahogy azt megszerzem, az tesz boldoggá. Ha már megvan, utána már nem is érdekel igazán, más kihívást kell keresnem.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:26
Előzmény: #6072  Törölt felhasználó
#6075
amikor a csajszi már " jaj ! bepisilek!" akkor már jó úton járok

:))
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:21
Előzmény: #6072  Törölt felhasználó
#6074
a macsó picsuknál valóban ez kamu

de ha érzelemmel párosul és ez mindkettőben ott van aznap , akkor valóban egészen hosszű időkig is el lehet húzni a cuccot akár egész éccaka is ..

csak az 5x az viszont mit jelent ? mert a pasi nem tud 5x , mert abból a negyedikre már csak egy igazgyöngyöt tólhat ki magából ...

de a csajsziknál simán ..akár ennél még többször is
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:14
Előzmény: #6070  Törölt felhasználó
#6073

"Egy bölcs ember úgy éli az életét, hogy cselekszik, nem pedig a cselekvésről gondolkodik." (Carlos Casteneda) ...

:o))
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:13
Előzmény: #6069  Törölt felhasználó
#6072
Tudod, hogy mi ilyen nagy kamu még?
A fúúúúúú egy éjszaka alatt 5 ször megvolt a csaj...
ha olyan amilyennek lennie kell, a hormonok lepadlóznak és elálmosodsz.
Ha meg ötször, akkor nagyon nem volt ott valami a szeren.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:08
Előzmény: #6069  Törölt felhasználó
#6071
kitárgyalatlan...
de már megint én kezdjem? :))))

Apa, anya, gyerekek... Kamu.. az.
Azt hiszem a cunaminál volt, de a történet szempontjából nem is érdekes. Egy édesanyát elkapott a víz. A karjában egy kicsi és mellette egy nagyobb gyerek. Ha jól emlékszem 4-6 év körüli volt. Tudta, hogy mindkettőt nem mentheti, mert mindhárman meghalnak. Elengedte a kicsit.
Ő és a nagyobbik gyerek túlélték.
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:08
Előzmény: #6069  Törölt felhasználó
#6070
mi is csak fikcióztunk.. :))

Minőség mindenek előtt ! Egyszerre csak egy !
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 18:01
Előzmény: #6067  Törölt felhasználó
#6069
sosem voltam két nővel...

mert tuti hogy az egyik jobban tetszik mint a másik .. pláne ha a ruci lekerül derül ki a pőre valóság ... következésképpen nem szeretnék annak a csajszinak a helyébe lenni aki nem annyira tetszik mint a másik , hiszen az tuti hogy az egyikre nyomulnék ami viszont baromira sértené azt amelyikért nem annyira vagyok oda...

és akkor még ott van a szex meg a technika is - ki a megfelelőbb , ki pászol jobban hozzám .. szóval ez sem olyan egyszerű ..ezért soha bele sem fogtam , pedig nem is egyszer lett volna alkalmam erre a cuccra..

**

ez egy olyan kitárgyalatlan cucc , mint az hogy minden anya és apa egyformán szereti a gyermekét ..

ez is egy soha be nem vallott nagy kamu.. és ez is a természet számlájára írható .
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 17:44
Előzmény: #6067  Törölt felhasználó
#6068
:)
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 17:40
Előzmény: #6065  Törölt felhasználó
#6067
Hááát akkor ez is kimarad az életemből :))
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 17:40
Előzmény: #6062  szarvasvadasz
#6066
Értem.
a 3. pontunk nem a 3816 volt?
és most tapossuk a 4.-t?
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 17:37
Előzmény: #6063  Törölt felhasználó
#6065
Ez rendbe is lenne..
de nézni?
azt nem lehet
csinálni azt KELL !
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 17:36
Előzmény: #6057  Törölt felhasználó
#6064
ha majd jópár év eltelik és kijutsz a gödörből , akkor rá fogsz jönni , hogy az elején megfogalmazott célod már rég teljesült , és onnantól kezdve nem igazán cél vezérel , hanem a megszokottság is közrejátszik majd és nagyon nagyban ..

nekem példul igazán nincs "nagy" célom már - sőt!, inkább azon igyekszem hogy az összes gyerekeknek megalapozzam egészséges! mértékben a jelenét , de a jövőjükkel viszont csínján bánok .. mert a tálcán kapott dolgoknak mindig vannak "hátulütői" ..és ez a természet játéka : ha ingyé van a sok cucc, akkor annak formáló ereje van/lesz az agyban menthetetlenül .. a legtöbbször és sajnos - nem jó irányban
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 17:29
Előzmény: #6060  Törölt felhasználó
#6063
Most mi van? Neked is tetszene, nem?
Három hévtől izzadó formás női test egy lüktető férfival...
hmmm... széééép az :))
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 10. 12. 17:29
Előzmény: #6055  Törölt felhasználó
#6062
Amikor két hullámszinten is tetőzünk, akkor az alacsonyabb hullámszint 3-ik hulláma tűnhet a nagyobbik hullámszint tetőzésének (a példánál maradva az (5)-ik hullám 3-ik hulláma), de nem az, mert még követi az 5-ik hullám is. Ez viszont már nem megy sokkal magasabbra, hiszen alacsonyabb hullámszinten értelmezett. Ahhoz viszont elég, hogy megtréfáljon (kiüsse a stoppokat pl.).
Törölt felhasználó 2011. 10. 12. 17:26
Előzmény: #6052  Törölt felhasználó
#6061
tele van a long island ice tea is mindenféle növényi cuccal -az tuti !

csak még nem jöttem rá hogy milyenekkel ..



a rum az cukornádból erjesztett , a gin és a vodka az fenyőből ami kiváló a fertőzések ellen - sok c vitamint is tartalmaz - , a tequila kaktuszból erjesztett cucc szintén ami szintén csak jó valamire ,a cointreau meg a farkam tudja miből van de tuti hogy van valami gyógyhatása ennek is , a coca cola recepje titkos ugyan de ez sem lehet egy szar ügy a gyógy terén , a citromlé meg aztán ismét egy c vitamin bomba

majd mindegyik egy fél rész , kivéve a cola ami max. 4 -5 rész és cirka 1 - 1,5 rész a citromlé .. ez a normál adag, de ha én csinálhatom , akkor a tequilából 1 részt lottyintok bele

na én is adhattam valamit ..

egészségedre !

(na megyek mert összefutott a nyál a számba )

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek