Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 04. 29. 19:15

feri megy a kaptárba  

ez van.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 17:10
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Ez igazán marha rendes tőled, h megbocsátanál, de én mégis mit tettem?:)

A Kormányfőt meg miért szándékoztak közvetetten támadni?:O Demokratikus eljárásban választották meg a lehető legalkalmasabb jelöltet Államfőnek, mindenféle Kormányfői behatás nélkül nem?
Mi a francot lehet ezen támadni?

Hüle ez a Feri, a vak is meglássa...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 17:13
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
"mindenféle Kormányfői behatás nélkül nem"

uhh, a "nélkül" meg a "nem" szavak közé minden mélyen tisztelt fórumozó képzelje oda a kimaradt vesszőt.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 17:23
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#43
Plagi bá (ha rá célzol) államfő (illetve bocs: Álamfő)--> Államfő...

Erre válaszoltam amit leírtam...

Persze, de a balliberálisnak titulált média és az ellenzéki pártok azt sugallják, hogy a Kormányfő felelőssége volt Schmitt megválasztása...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 17:47
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
Innentől kezdve nem teljesen értem, h NEKEM mégis mit akarsz megbocsátani, én csak úgy írtam, ahogy az Álamfő használta a címet :)
Ő már csak tudja, mi a pozíciója, ki vagyok én, h felülbíráljam?!?!?!

Ja, hajlamosak azt sugallni. Ez szerintem is hülyeség amúgy, egy olyan demokratikus pártban, mint a fidesz, semmiképpen nem történhet ez meg így. Viktor Kormányfő, még ha dönthetne is egy személyben, sosem tenne ilyet, hanem összegezné a véleményeket, és azok alapján testületileg, demokratikusan döntenének.

Így történt ez jelen esetben is, ez volt a garanciája annak, hogy sikeresen megválaszották Schmitt (majd Áder)elnök urakat, mint a posztra minden tekintetben megfelelő embereket, akik mind személyes kvalitásaikat tekintve, mind széles körű elismertségüket és népszerűségüket nézve tökéletesen testesítik meg a nemzeti egységet.
aliben 2012. 04. 30. 17:58
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#45
szerintem, ha államfő lesz, és bebizonyosodik, hogy plagizált, s a plagizálásárol össze-vissza fog hazudozni honapokon keresztül, biztos, ha nehezen is, de lemond. Vastag bőr meg plagi pali bőrén van, aki a kommunizmusban jó kommunista volt, most meg jó fideszista. Betyárbecsületről meg jó lenne, ha imádott orbánodat világositanád fel, hátha elhuz innen, mondjuk oroszországba 2. putyinnak.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 18:10
Előzmény: #45  aliben
#46
Hát Putyint sem szereted kolléga, ez bizony nem szép dolog!!! Én kifejezetten kedvelem őt...

Fletonak mindegy milyen rendszer van mindig tudta kihez kell dörgölődzni. Most éppen az atlantisták vannak soron. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy Fletó államfőként lemondott volna. Kormányfőként is hazudozott nem csak hónapokon át, majd ezt követően még sem volt hajlandó lemondani. Nem tudom milyen banda írogat ide, de az biztos, hogy a társadalom egy elhanyagolhatóan szűk rétegét képviselitek...

Fletonak bizony Viktornál jóval kisebb a népszerűsége erre felé, a DK pár százalékon áll a választópolgárok vonatkozásában.

Csak nem a DK fórumairól boldogítjátok az itt lebzselőket?!
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 18:23
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Nehéz a hozzánk hasonló szegény fideszesek élete... :S Megszavaztuk Igazmondó Orbánt miniszterelnöknek, aki elhozta népének a kánaánt, és ennek ellenére folyton csak szapulnak :( Há' vakok ezek, vagy mi????

Rohadt DK is mindenhol ott van, pár százalékos párt, és ennek ellenére az egész net tele van velük, írogatják ide a hülyeségeiket, ahelyett, h a fidesz eredményeivel dicsekednének... :S

Emögött is tutira a Feri áll. Na de majd adunk neki két év múlva, mikor négyharmadunk lesz a parlamentben!!!!
aliben 2012. 04. 30. 18:43
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#48
VIKTORNAK IS MINDEGY, MILYEN RENDSZER VAN, a kommunizmusban a párttitkár nyomta be a koleszba apuka és anyuka révén, meghát szegény annyira utálta a rendszert, hogy kisztitkárságig vitte fel a jodolga. A hazugságok miatt meg viktorkának is rég le kellett volna mondani, mert magasan veri gyurcsányt. HA MEG VIKTOR ARRAFELÉ NÉPSZERÜBB, AKKOR ARRAFELÉ VANNAK A GAZDASÁGI ANALFABÉTÁK, nem tudom te hogy tévedtél ide.
gazmber 2012. 04. 30. 21:24
Előzmény: #33  loliense
#49
valami 'főkegyelmes uraság'(?) mintha azt nyilatkozta volna nemrégiben, hogy "...nyikhaj, senkiházi, utolsó, tollforgató terroristák úgy gondolják, hogy rajta keresztül lehet a legtöbbet ártani a politikai ellentábornak. Ezek az emberek nemcsak velejéig romlottak, de olyan ostobák is, hogy szerintem azt nem is hiszem el, hogy ilyen lehetséges. Ilyen kevés neuronnal ember nem születik...” az egyenlő elbánás jegyében ez az álláspont az elqurót támadó lakájmédia képviselőire is érvényes...???
loliense 2012. 04. 30. 21:37
Előzmény: #49  gazmber
#50
Ha jól gondolom,te egy elmebeteg pót-közt.elnököt idéztél.

Legkevésbé sem az újságírók a hibásak,ha valamelyik politikusról kiderítik,hogy csalt lopott,hazudott,-tegyék csak,nosza!

Engem inkább az zavar,hogy képtelenek az emberek (itt is) pártsemlegesen,független emberként véleményt formálni,bármiről is!

Ez nagy szégyen,hogy itt tart ez a fos ország

Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 21:38
#51
már azt hittem nincs Ferencnek külön topikja.

Neki, aki milliárdosá lopta össze magát/privatizálta kisz titkárként, aki "reggeltől estig hazudott", aki kitagadta a magyar honfitársainkat a népszavazáskor, aki a békés tüntetőkre küldte a "rendőröket", aki lemondásra szólította fel a volt államfőt, miközben pofátlanul ellopta a sógora dolgozatát annak házából és felhasználta azt .....

Csoda, hogy itt tartunk (?), amikor egy ilyen utolsó szemét még mindig a közéletben van? Amikor ez az "ember" volt az az ORSZÁG miniszterelnöke sok évig?
gazmber 2012. 04. 30. 21:54
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
"Azt nem hiszem amit állít: az anyóséknál annyi volt a szakirodalom erről, hogy ő, akit se a szőlészet se a borászat nem érdekelt, egyszeriben megvilágosodott: apám, mitől ne írhatnék én a szőlészetről szakdogát? Azt sem hiszem amit a most előkerült sógor, Rozs Szabolcs bizonygatni igyekszik: ott ugyan nem volt szakirodalom, csak az ő szakdolgozatának munkapéldánya, amit az egykori kedvesanyós be is mutatott a Központi Hírgyárnak. Úgyhogy ez a gané lopott, és az senkinek föl nem tűnt.

Se a kedves mama, se a lány, se senki észre nem vette, hogy Fletó naphosszat a nappaliban gubbaszt, és a Szabi gyerek szakdogáját másolja, vagy hogy hóna alatt a kicsent értékkel sorban áll valamelyik pártirodán a fénymásoló előtt. Bezony, mert akkoriban a xerox gépek nem voltak minden utcasarkon. Szerintem ez a mese a valóságban inkább úgy lehetett, hogy a sógi kölcsönözte a szakdolgozatát a húgi ígéretes karrier előtt álló férjének, az meg élt a lehetőséggel. Most, mikor az ég zeng meg ennek Szabolcsnak valahogy érdeke lett azt állítani, amit. Nekem ez az - adtam anyámnak egy példányt, hogy emlékezzen: a sok hamuba sült pogácsának diploma lett a vége - is büdös. Tegye fel a kezét aki hasonlóképpen jutalmazta a szülői erőfeszítést." link
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 22:48
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#53
A probléma az, hogy valami furcsa módon a beírok döntő többsége elvakultan gyűlöli a FIDESZT a portfólió fórumain. Aki kicsit objektív mint én, azt kinevezitek FIDESZ hívőnek. Azt nem tudom, hogy a DK hol van, de azt tudom, hogy a bukott politikusoknak a gyűjtőpártja...

Nem kell adni két évet a közvélemény-kutatások önmagukért beszélnek. Nem az a kérdés, hogy melyik a legnépszerűbb párt, inkább az hogy a legtámogatottabb ellenzéki párt a Jobbik, vagy esetleg az MSZP lesz-e.

Feri személye és pártja jelenleg esetleg az MSZP-nek szalonképes (bár erről sem vagyok meggyőződve).
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 22:51
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Hát te minden vagy, csak nem objektív...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 22:53
Előzmény: #48  aliben
#55
Ezt a topic abból a célból lett létrehozva, hogy Fleto plagizálását vitassuk meg. Hónapokig gyaláztátok hasonló okokból Schmittet, most meg egy fél szót sem vagytok hajlandók mondani Gyurcsány csalásával kapcsolatban.

Honnét jöttél kolléga csak nem a Mars nevű égitestről?! Mert gyűlölöd Orbánt ennél fogva, már Gyurcsány becstelenségéről sem vagy hajlandó írni. Egészen elképesztő...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 22:55
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
Hát az ideírókhoz képest bizony én magasan a legobjektívebb vagyok. Át is nevezem magam objektív Jokernek...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 22:59
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#57
Indoklás: elég végigolvasni a Schmitt üggyel kapcsolatos hozzászólásaidat.
- Schmittet védted, miközben kiderült, hogy az ügy fontos tényeivel sem vagy teljesen tisztában.
- Majd megismerted a tényeket, de gyakorlatilag letagadtad azokat.
- A lemondása után pedig jöttél az ügy elkenésével, a klasszikus módszer következett, amikor a tényeket direktben már nem tagadod, csak a történtek súlyát bagatelizálod a "mások is ezt csinálják" szerű szövegekkel.

Na ezt nem objektivitásnak hívják. Az objektivitás szükséges feltétele az egyenlő mérce.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:01
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#58
"Hát az ideírókhoz képest bizony én magasan a legobjektívebb vagyok"

Hiheted, meg írhatod ezt, de ettől még nem lesz igaz. Az dícséretes, hogy higgadt és kultúrált hangnemben írsz. De ez még nem jelent objektivitást is. Higgadtan is lehet valaki nagyon elfogult. Te pl. ilyen vagy.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:08
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#59
Na pl. most igazolod azt, hogy nem vagy objektív:

"Ezt a topic abból a célból lett létrehozva, hogy Fleto plagizálását vitassuk meg. Hónapokig gyaláztátok hasonló okokból Schmittet, most meg egy fél szót sem vagytok hajlandók mondani Gyurcsány csalásával kapcsolatban."

A különbségek.
1. Gyurcsány egy bukott politikus. Nem lát el jelenleg semmilyen közfeladatot.
2. Schmitt az ország legmagasabb közjogi méltósága volt (amely intézmény ráadásul leginkább szimbolikus).
3. Schmitt plagizálása bizonyított tény.
4. Gyurcsány plagizálása gyanús, erősen gyanús.
5. Schmittől elvette egy független, egyetemi intézmény a plagizálással szerzett címét. Mindezt 2/3-os saját politikai hatalom mellett.
6. Gyurcsánytól (eddig legalábbis) nem vettek el még semmit, 2/3-os ellenzék mellett sem.

Ha Gyurcsányról is igazolódik a gyanú, ugyanazt fogom mondani, mint Schmitt esetében: vegyék el az így szerzett címét. De azt nem tudom írni, hogy le kell mondjon, mert nincs miről. De ha pozícióban lenne, azt írnám, le kell mondjon.

Na ez az objektivitás.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:09
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#60
-Elég bizony végigolvasni, aki végigolvasta annak napnál is világosabb az érvelésem a Schmitt ügyben.
-A tényeket megismertettem a fórumozókkal, de úgy tűnik, hogy te nem bírtad ezt felfogni.
-Nincs egyelőre mit elkenni, megismétlem, hogy felfogd jelenleg egy jogorvoslati eljárás van folyamatban, amit Schmitt minden bizonnyal meg fog nyerni.

Gyurcsány csalásáról kívánok beszélni a továbbiakban, ezért más irányú felvetésekre nem reagálok!!!

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű. Elképesztő a képmutatásod...

Topik gazda

LaFleur
4 4 1

aktív fórumozók