Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 11. 05. 09:07

Ebroker  

Illő lenne felébredni a qrva életbe!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 21:40
Előzmény: #299  exmnbs1
#300
Amennyiben 16:32-kor adja meg a megbízást, és lesz megfelelő ellenoldali ajánlat, úgy a megbízása teljesülni fog 16:36-kor. Üdvözlettel: CIB Bank Zrt.

Ezt Ők küldték.Itt miért nem hivatkoznak a 20 percre?Ezek átbasznak mindenkit akit tudnak.
exmnbs1 2008. 10. 09. 20:49
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#299
Murzuk,
én megfigyelésem, ha nagyon mozog és alacsonyabb eladási árat adsz mint aktuális, akkor nem viszik be azonnal a rendszerbe, várnak hogy ne járj jobban

A másik hogy lassú a rsz-ük és lassan jelenítik meg a teljesítéseket, a dbszám alapján ha figyeled akkor zárhatsz olyan pozíciót amit fel sem vettél.

Záróban nekem is beintett, hogy későn vittem be, pedig csak 34 valami volt
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 20:34
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#298
Ez örület. -Nem szabadna nekik ilyen rendszeren keresztül engedélyezni a tdt-t, hatit, mert ilyen feltételekkel ez így kereskedésre alkalmatlan.
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 20:27
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#297
Na , megtaláltam a lényeget :)))
Ehhez nincs mit hozzáfúzni. Szép csendben el kell húzni tölük a pcs-ba.

"A Bank felelősségére vonatkozóan az eBroker® szolgáltatás mindenkori web-oldalán (www.ebroker.hu)
található “Nyilatkozat” rendelkezései az irányadóak.
Az Ügyfél által eBroker®-en keresztül elküldött megbízást a Bank a számítógépes rendszerébe történő
beérkezéskor tekinti megadottnak. A megbízás beérkezéséről a Bank számítógépes rendszere visszajelez
az Ügyfél részére (regisztrált megbízás). A megbízás beérkezésére vonatkozó visszajelzés nem jelenti a
megbízás elfogadását.
A Bank az eBroker® útján adott megbízást elfogadja (teljesíthető megbízás), ha a megbízás teljesítéséhez
szükséges pénz-, illetve értékpapír fedezetet az Ügyfél rendelkezésre bocsátotta."

No - most jön a technika rész :)))

"A technikai lehetőségeket figyelembe véve a Bank – megfelelő fedezet megléte mellett – a belföldi
megbízásokat a megadásától számított 20 percen belül az illetékes tőzsdére juttatja, amennyiben azok a
tőzsdei szekció zárását legalább 20 perccel megelőzően kerülnek megadásra. A tőzsdei szekció zárását
megelőző 20 percen belül megadott megbízások legkésőbb a következő tőzsdenap első üzleti órájának első
20 percében kerülnek az illetékes tőzsde részére továbbításra. A Bank részére a tőzsdenap zárása és a
következő tőzsdenap nyitása között megadott megbízások ezen következő tőzsdenap első üzleti órájának
első 20 percében kerülnek az illetékes tőzsde részére továbbításra. A Bank belföldi megbízások esetében
ugyanezen időtartamon belül tájékoztatja az Ügyfelet a visszautasítás tényéről, amennyiben a beküldött
megbízás valamilyen okból nem teljesíthető, és visszautasításra került."

Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 20:27
Előzmény: #295  Törölt felhasználó
#296
Dreamer már nem ott dolgozik.
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 20:25
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#295
dreamer mi a véleményed erről,mit kéne tennünk.Segíts.jogos a 20 perc akkor miért fizetünk valójában?
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 20:21
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#294
Nálam is 1x erre hivatkoztak 100ezer feletti károm keletkezett.Én év végén váltok,mert a meglátásom szerint 1re szarabb a rendszer.
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 19:55
Előzmény: #292  rockmaster
#293
Ma beraktam záróban oti vételt. 16:32:40-kor visszaigazolja a rendszer, hogy teljesíthetö a zárószakaszra beadott 4051-es OTP vételi ajánlatom. Záró után várok, hogy visszaigazolja a teljesítést. Nagy semmi. Megnézem a záró teljesüléseket, de nem látok olyan mennyiséget. Elöször arra gondoltam, hogy több részletbe teljesült ? Felhívom a miss telefonost, s közli, hogy ilyen van, hogy nem ér be az ajánlat, annak ellenére, hogy az ebroki jelzi, hogy teljesíthetö. Azt mondja, hogy 20 perc időre van maximalizálva, tehát magyarán befoghatom a számat, mert ez nem lépte túl a 20 percet. Mondja a kedves hölgy, hogy majd holnap reggeli nyitóban fog teljesülni, ha alacsonyabb lesz a kötésár. Ha meg nem akarom a holnapi nyitóba, hogy szerepeljen, akkor vonjam vissza a megbízást. Persze a saját költségemre. No nem azért az ötvenesért, de a kib@szott szar tetü lassú rendszerük mellett a hozzáállásuk sem különb. Ez van cib-éknél :(((
Lehet, hogy jól jártam vele, hogy nem teljesült, de mindenesetre roppant bosszató. Így nem lehet tözsdézni, főleg tdt-zni, mert az rendesen szívhat a 20 perc vállalási idejük alatt. Ennyi idö alatt gyalog is be lehet érni a bétre az ajánlattal:)
Amúgy végignéztem a korábbi zárószakaszokba berakott ajánlataimat, azokkal nem volt ilyen jellegü gond, volt olyan, ami ennél késöbbi idöben lett berakva és azok vagy teljesültek, vagy nem, de nem vitte át a következő napra.
Találkozott már valaki a szerződési feltételekben ezzel a 20 perces késleltetési jogukkal?
rockmaster 2008. 10. 09. 17:50
Előzmény: #291  Törölt felhasználó
#292
horaka:

ha magamhoz térek a mai nap után, ami kábé este lesz, akkor írok nekik mindenképpen !
Aztán beírom ide h mit válaszoltak.

Köszi
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 17:44
Előzmény: #289  rockmaster
#291
Rockmaster!

Mindenképpen jelezd feléjük.

Biztosan segítenek
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 17:42
#290
Sziasztok, Kaptam üzenetet eBrokeren, hogy változott az üzletszabályzat....nem vagyok benne biztos de szerintem ez az újdonság:

eBroker Nyilatkozat M pont : "Tudomásul veszem, hogy az eBroker® szolgáltatás keretében kötött ügyletekről elektronikus úton küldött valamennyi visszaigazolás, információ nem hivatalos, tájékoztató jellegű, arra reklamációs, kártérítési vagy megtérítési igényt a CIB Bank Zrt.-vel, közreműködőivel, más harmadik személyekkel vagy érdekkörükkel szemben nem alapíthatok."

Vagyis TÖKMINDEGY, hogy látom, hogy 35 perc alatt se tudták bejuttatni a zárásomat, nem reklamálhatok, mert ez csak TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ ....... WTF????

Ez így elég durva.
rockmaster 2008. 10. 09. 17:17
Előzmény: #288  Törölt felhasználó
#289
akkor folytatom én:
Vettem délután OTP-t DayTrade-re. Amikor elkezdett zuhanni, azonnal kiadtam az eladási megbízást 16:01 perckor. Azt írta ki, idézem:
"08/10/09 16:01:01 Visszautasított: Kereskedési időn túli megbízás"
Tudtommal 16:10-ig lehet zárni! Időpont, dátum, minden stimmelt.
Azt mondanom se kell, h utána úgy bezuhant h tetemes veszteséggel zárta autómatán 16:18-kor !
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 17:09
Előzmény: #287  prfecó
#288
Kedves _Dreamer és Prfeco

Köszi, úgy korrekt, hogy megírjam, - szmomra ugyan érthetetlen, fiktív műveletekkel (régi kötéseim törölve, soha be nem adottak jelentek meg :-)-
Na de a lényeg, hogy rendbe tették és számomra a legkedvezőbb (!) árral.

Le a kalappal előttük
prfecó 2008. 10. 09. 16:27
Előzmény: #286  Törölt felhasználó
#287
hmmmmmmm

én is várom még a tegnapi telefont , sőt a mait is
az IEB is szar volt , de most CIB-IEB -ként a katasztrófális a jó kifejezés

még szerencse , hogy több helyen van számlám
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 16:22
Előzmény: #284  Törölt felhasználó
#286
horaka lehet, h átlagárat kapsz, de annál ne add alább ha rám hallgatsz!! :)
pami2 2008. 10. 09. 09:52
Előzmény: #283  prfecó
#285
feco,szerintem gyorsabb is mint a rendszeren keresztül......ez valami katasztrófa lassú tud lenni,én a mostani megbizást 4 perc múlva láttam a könyvbe
Törölt felhasználó 2008. 10. 09. 09:47
Előzmény: #283  prfecó
#284
Tegnapi TDT sort pozícióimat nem voltak képesek még ma délelőtt sem zárni. Visszahívást ígértek, de még nem hívtak. Mivel rendkívüli esemény nem volt tegnap (pl zárás előtt felfüggesztés), ezért a tegnapi 16.15-16.30 (35) közötti legjobb ajánlathoz ragaszkodnék (4600 esetleg 4500). Kiváncsi vagyok mi lesz ebből.
prfecó 2008. 10. 08. 20:18
Előzmény: #282  Törölt felhasználó
#283
nem baj akkot telon keresztülbaszogatjuk az üzletkötőket on line helyett

ezek is legszebb napokat választják ki próbaüzemre ))
Törölt felhasználó 2008. 10. 08. 16:26
Előzmény: #281  Törölt felhasználó
#282
Sziasztok!
Én megérdeklődtem és a következő választ kaptam:
Tisztelt Ügyfelünk! A funkció tesztelése jelenleg folyamatban van, kérjük, szíves türlemét. Természetesen tájékoztatni fogjuk ügyfeleinket, ha aktivizáljuk a lehetőséget. Üdvözlettel: CIB Bank Ügyfélszolgálat
Törölt felhasználó 2008. 10. 08. 15:17
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#281
A CIB-nél amúgy biztonságban van a pénz?

Topik gazda

Mummy
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek