Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 15:11
Előzmény: #57039  DocJericho76
#57040
+
Szép!
8. Utas a ………….?
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 31. 14:53
#57039
Drága barátaim!
Pár saját vélemény :
1. A Delta tulajok, vezetők nyomon követik a fórumot. Minden üzenet ami ide kikerül az célba ér. Saját szememmel láttam egyik közgyűlésen Deltás tulaj kezében a telefont rajta a pf fórumot. Láttátok ti is hogy ha valami észrevétel volt itt BÉT közlemény hibája kapcsán azt gyorsba javították. 
2.
Igazatok van, hogy 2019 ben ment minden fórumon a tipp adás hogy Delta nagyon jó lesz, sőt jobb lesz mint 4ig volt. Többek között ezért vettem bele én is komoly pakkal. 
3.
Nem törvényszerű hogy mindenki ismerjen mindenkit. De, aki komoly pakkot vett és ragadt be, mint én pl, az létkérdes hogy megtudjam kikkel együtt és miben ragadtunk be. Sajnos nem tehetem meg hogy kidobjam a fenébe féláron mert a gyereknek szánt lakás ára van benne. Van az a szint ahol végig kell játszani a játékot. Erre a közgyűlés nagyon jó hely mert máshol hol ismerkedhetsz meg sorstársakkal. 
4.
Részvény könyv. Sokszor csak emiatt megyek. Érdekel a struktúrája, kinek mennyi részvénye van. Hogy áll össze a 4000 tulajdonos aránya. Zajlik e koncentráció vagy más folyamat, stb stb. Ezek azért kellenek hogy a következő pár hónapban is legyen mibe kapaszkodni. És igen, legyen mire várni. Hányingerem van már a várakozás szótól de nincs mozgástér sajnos bizonyos szint felett. 
5.
Egyik közgyűlés után beszélgettünk és nem tudom ki mondta már hogy mire várunk árfolyam emelkedést amikor nincsenek helyükön a részvények. Senki nem fog pénzt beletolni azért hogy nekünk jobb kedvünk legyen. Viszont ha minden a helyén lesz akkor pénz kérdése csak hogy oda legyen pakolva az árfolyam ahova akarják. 
6.
Hiszem azt amit Janika is elmondott a közgyűlés után hogy 2019 ben bizonyos célokkal neki indult Delta a BÉT nek de azt kívülről keresztül húzták. Én konkrétan Telenort vártam valamilyen kapcsolódási formában de azt ugye viszi 4ig. Én nem lennék pesszimista. Ha újra is kellett gondolni a Delta sztorit menet közben hiszem azt hogy van kifutása a történetnek. 
7.
Izgalmas volt számomra a Fővárosi önkormányzat magatartása. Úgy gondolom hogy a Delta több jelét adta annak hogy jól fekszik a jelenlegi kormányzatnál illetve NER körökben. Inkább hiszem azt hogy sülni fog a sztori mint hogy nem. 
8.
Izgalmas a vezérigazgatói tisztség. Egyszemélyi vezetői poszt, a Delta leendő arca. Hajcsár kell ide aki a több száz Mrd Ft potenciális megrendelésből hozzá az 5% körüli EBITDA értéket. 
9.
A választás mint deadline kényszer. 
Ha valóban NER célok vannak deltával akkor a választás most kockázati tényező. Alapvető döntéseket addig meg kell hozni, aminek lehet árfolyam felhajtó hatása. 
10.
Tévedtünk ahogy Janika írta és lesz egy középszerű infó cég. 
Ez is benne van. Ez különösen akkor lehet veszély ha 2022 ben sem történik semmi érdemleges a céggel. Akkor valszeg Delta befektetők maradtunk egy időre. Most én személy szerint ennek kockázatát kisebbnek tartom de sajnos egy lehetséges forgatókönyv ez is. 
11.
Írtátok - talán Akta kolléga - hogy izgalmas időszak jön sok meglepetéssel. Azt gondolom hogy ez a hibernált állapothoz képest minden jobb... 
Pár hónap múlva sokkal okosabbak leszünk kinek volt igaza. Matek alapján február körül jöhet vissza a 125 m db részvény. 
Onnantól tényleg elő kell állni a farbával. Hova futhat ki a Delta. Azért itt vannak közép európai álmok célok, okosváros, 5g ipar stb stb. Végre tudjuk már meg mi van a Vodafone együttműködéssel ami jobb lesz mint ha a Telenor jött volna (mondták bocs nem én találtam ki). 
Szóval én erre várok megint. És mint írtam hányingerem van már a várakozás szótól de nincs mit tennem, tennünk. 
Szurkolni tudok hogy érjen révbe a Delta sztori. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 10. 31. 14:50
#57038
En jovohet szerdan jelentem fel bakait hogy nem jelentette hogy 5% fole kerult ha addig nem jon jelentes.Es ha mar nincsenek nala a papirok azt is jelentenie kellett volna ugyan ugy szoval igyis ugyis szabalyt szegett.
Vakon_bizva 2021. 10. 31. 14:13
Előzmény: #57034  janika04
#57037
Erre van valami határidő? Meddig kell betolteni?
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 14:01
Előzmény: #57023  Törölt felhasználó
#57036
Ha majd az eladásról jön egy visszaigazolo eamil Marcelnek egyből megy egy behívó, szerintem nem én egydul szeretnek majd fizetni neki az igazság rendezéséért! 🧑🏿‍🦲
seniortrader 2021. 10. 31. 13:28
Előzmény: #57034  janika04
#57035
számolja össze valaki, hogy az elmúlt 2 évben hány dologban lehetett bizakodni...  
te figyu, szerintem az ide irogatók 99%-a nem tudja manopi vagy vaculak polgári nevét.  mit tudtak volna akkor megnézni a könyvben?  
janika04
janika04 2021. 10. 31. 12:37
Előzmény: #57033  Törölt felhasználó
#57034
Pontosan erről van szó! Bizakodni még lehet vezwrigszgato szemelye lehet esetleg iránymutató. 
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 12:33
Előzmény: #57032  janika04
#57033
Lehet, de sok szálon és pletyka szinten főleg eleinte mást sugalltak, állítottak magukról nagyon mást, aztán annak kell örülni jelenleg h valahogy a részvények bevezetődnek, nem erről volt szó. Na most mit lehet tenni vagy eladod hetvenen, de nem lehet azt sem, még ezt sem, mert nincs forgalom vagy nem, ez a siralmas jelen ami a múltból következik vagy valahogy tartod aztán vagy lesz csoda vagy nem, ide jutottunk h szinte csoda kéne vagy az van amit te írsz, de akkor a bazi inflációt is alapul véve nagyon megszívtuk, mire csak visszajön a pénzünk valós értéken.
janika04
janika04 2021. 10. 31. 12:14
Előzmény: #57031  Törölt felhasználó
#57032
Ebben egyetértek most teljesen. Én egy forgatókönyvet elképzelhetőnek tartok még: Mi van akkor, ha a korábbi mesterterv nem sikerült, viszont nincs hová hátrlálni. Itt a delta  a tőzsdén. Behozzák a DGH újabb leányát. Magyarul: mi van akkor ha ennyi volt a story és kész? Van egy IT cég, mint pl a Kulcssoft. Sem nem nagy, sem nem kicsi, de működik, termel és osztit fizet! Nincs nagy növekedési potenciál, de nem átverés (mint a Nutex pl). Lehet, hogy az egész cég csak ennyi.
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 11:56
#57031
Előremutató, valós és nagyon jelentős bejelentések kellenének, kellettek volna eddig is, már tegnap is késő lett volna, amíg ilyenek nincsenek reménytelen helyzetben vagyunk, és ahogy egyre telik az idő egyre reménytelenebben...(ez sztem mindennek a lényege) Aztán helyzetéhez, részvényeihez mérten mindenki úgy küzd meg ezzel ahogy tud, egyre nehezebben vagy sehogy, lásd salt1 pl Ez a jövő, a múlt pedig az h ki a hibás, kiknek a hibájából alakult ki ez a siralmas jelen és 100 kérdőjeles jövő...
janika04
janika04 2021. 10. 31. 11:43
Előzmény: #57029  evanani
#57030
Mondhatjuk nem. Ugyanakkor azt is mondhatjuk, hogy Te sem értetted meg az én mondanivalómat!
evanani
evanani 2021. 10. 31. 11:39
Előzmény: #57028  janika04
#57029
Na látom nem értetted a mondandóm lényegét.
janika04
janika04 2021. 10. 31. 11:24
Előzmény: #57027  evanani
#57028

Na figyi szaktársak! Lehet itt méltatlankodni. Ott volt a könyv egy számítógépen kirakva. Bárki odaülhetett megnézni. Akár  Vaculakot, akár Manopit, akár Kadosát, vagy Berkit, vagy Bakait, vagy akire kíváncsiak voltatok. Megnéztétek? Szerintem nem.
Amúgy megkérdeztem, hogy miként sikerült ilyen eredményt összehozni! Ha érdekel, kérd ki a jegyzőkönyvet. Ami abban van az maszlag. A kérdés feltettem jegyzőkönyvön kívül is! A választ pontosan tudja minden olyan részvényes, aki ért, hogy miért történik a 125m db rv bevonás, és az ismételt tőkeemelés.
Mi bármit csinálunk, úgyis az lesz, amit előre megírtak! De az nem járja, hogy itt óberkodtok, akár sokmilliós a befektetésetek, akár nem, de nem jöttök el egy kgy-re sem ahol elmondhatnátok hogy nem vagytok megelégedve a látottakkal!
evanani
evanani 2021. 10. 31. 11:15
Előzmény: #57024  janika04
#57027
Na figyi Janika! 
Minden tiszteletem a tied,meg azoké akik ott voltak de...  
Ha én egyszer is elmennék akkor engem onnan kivezetnének... 
De el se akarok menni,semmi értelme,sőt,okádok az egész mocskos tetves hazug,időhúzó bagázstól. 
Te ott voltál,gondolom tettél fel kérdéseket,és?? 
Soha semmivel nem leszünk előbbre,konkrét dolgot nem mondanak. 
Szép környezet,okos vezetősèg,tisztelettudó ig tagok,ahogy írjátok,de közben meg kinevetnek minket. 
Én ebből nem kérek,értelmetlen,álszent,az egész kgy..... 
Remélem érted mit akarok mondani.
Sampipi2
Sampipi2 2021. 10. 31. 11:01
Előzmény: #57024  janika04
#57026
Miert pont bele allsz? Irt valamit ami nem igaz? 
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 10:56
Előzmény: #57024  janika04
#57025
mi csak egyszer indulunk el, de azt emlegetni fogják.                                                                                                                                  Te se kérdezted meg h mire ez a elképesztően durva időhúzás? Miért hazudták a 210-et, mi ez a 210 mikor 70 van, mióta ők vannak miért esik az árfolyam? és miért nem volt még egy épkézláb előremutató bejelentésük mióta tőzsdére jöttek? Miért érthetetlen és zavaros minden ami tőlük jön? Csak párat írtam. A nyereséget kérdezted, de az most lényegtelen, mert a kérdések amiket írtam eleve lehetetlenné teszik a nyereséget vagyis a lényeg jelenleg azok között a kérdések között van, amiket csak úgy hasra csapva leírtam.
janika04
janika04 2021. 10. 31. 10:39
Előzmény: #57016  Kovilacika
#57024
Nem láttalak pénteken! És a többieket sem. Betegek voltatok? Itt lehet vigéckedni, de a kgyn arccal és névvel kell vállalnia magát az embernek! Há' merre vótatok?
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 10:07
#57023
Egyszer majd megelégeljük ám, sokan ismerjük egymást aztán majd közösen összefogva visszaadjuk, úgy és annyit amennyit érdemelnek a sok jóért cserébe.....Hajrá Delta!!!!
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 10:03
Előzmény: #57021  Törölt felhasználó
#57022
:) :)
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 10:01
Előzmény: #57019  Törölt felhasználó
#57021
Te ismersz engem? :)
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 10:00
Előzmény: #57017  Nemtomicsináljak
#57020
Aki haladni szeretne azt se engedi az MNB, jófajta Péter lecsap, ha annyira dolgozni szeretne ott a KEG pl, de nem szeretne!
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 09:51
Előzmény: #57018  Törölt felhasználó
#57019
konkrét példa van aki hitelt vett fel, van aki kölcsön kért h tartani tudja, ők meg mindennel húzzák az időt. A 70 a 210-nek pont a harmada, nem kis különbség. HAJRÁ DELTA!!!
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 09:40
Előzmény: #57016  Kovilacika
#57018
Teljesen egyetértek veled, az a baj h rendben van ne tőzsdézzünk olyan pénzzel, ami holnap után v egy év múlva v 2 év múlva kellhet, de itt alsó hangon 3 évről van szó v 2.5-ről és direkt nem írtam sokat, egyszerűen sokan nem tudjuk már tartani, csak óriási áldozatok árán, napi szintű agyalások, átszervezések, kurva nagy ideg és stressz árán, lásd salt1 hozzászólásait, ismerem a történetét, sok deltásét ismerem.                                                                                                                                                                                              Mindez miért? Egyértelműen a cég durván szemét húzásai miatt, mindennel amivel lehet csak húzzák és húzzák és húzzák az időt, kezdettől fogva csúsztatnak, hazudnak, leírnak, mikor jelentettek be egyértelmű tiszta jó hírt, mikor? Mióta a delta van esik és esik az árfolyam, szóval sajnos ez a baj, hogy még most is pofátlanul húzzák és húzzák az időt, sokan vannak bent 30 milla körül, hogy nélkülözz ennyi pénzt ennyi ideig? Plusz sokan ránéznek az egyenlegükre és elhányják magukat. Holnap november, gyorsan telik ez az év is, normális, előremutató bejelentést tenni még idén sem sikerült, köszönjük Delta és HAJRÁ a továbbiakban is...
Nemtomicsináljak 2021. 10. 31. 09:14
Előzmény: #57016  Kovilacika
#57017
Sajnos pár éve sok béten lévő cég választja a megtévesztés stratégiáját, hogy lenyúlják a részvényeseket és ezáltal gazdagodjanak, nem pedig az értékteremtő munkájuk által!!
Hangzatos ígéretekel gyakorlatilag aljas módon hazudnak! az ilyeneket úgy ki kéne baszni a bétről ,mint macskát szarni!!!
Opus ,app, set ,delta, nutex ,nord, stb!!!
Sajnos nincs korrekt tőzsdefelügyelet illetve ellenőrző szervek, illetve ezek csak asszisztálnak ezekkel a tolvaj cégekkel!!
Nincs más választás, aki valaha is talán a beragadt pénzéhez jut, annak erről a tolvaj bétről menekülnie kell ,hisz vannak jobb alternatívák!!
Kovilacika 2021. 10. 31. 08:23
Előzmény: #57015  MANOPI
#57016
Részben megint igazad van.
Mint például abban, kockázat nélkül nem lehet nyerni.
A tőzsde nem egy szeretet szolgálat. 
Amikor te belevettél igen nagy kockázatot vállaltál így igaz. 
Mások pedig Vajna időben vállalta ezt nem a Delta idejében. 
Gratulálok hozzá egyébként. 
De mi vagy sokan nem a Delta érkezésénél vettünk bele, hanem 2018 tél - 2019 március között 180 ig, Vajna körül . 
Nem a Delta érkezésétől vannak itt sokan, sőt 90% ban senki, mert magára a Deltára a kutya nem vett bele,aki tudott még időben menekült a Delta hivatalos érkezésénél vagy előtte. 
Ugye nagyobb várakozás volt akkor mint a Delta, plusz amikor a megtévesztő  28 mrd értéket közölték, 210 forintos árfolyamon, na akkor aki képbe volt az is menekült hisz kristálytiszta volt hogy nem ér annyit. 
Ezután jött meg a Delta, aki szétkaszabolta az árfolyamot, mint utólag látható az elmúlt 3 évből szándékosan. 
3 év, és még kitudja mennyi van hátra csak ahoz hogy az ember nullán legyen. 
Mert dolgoznak haladnak latszik, de a legnagyobb jó szándékkal is ennek a papirnak bőven kell még idő ahoz hogy egy egészséges stabil szép arfolyam legyen. 
Na ezt nehéz lenyelni és ez a probléma az embereknél, gondolom. 
Ehez a papírhoz bottal nem ér hozzá senki mióta  a Delta a cégben van.
Ezen felül mindenkinek megvolt a lehetősége eladni akár 140 - 150 körül amikor megjöttek, csak úgye olyan biztató közlemények jöttek részükről hogy az ember maradt, na azoknak a hivatalos közleményeknek köszönhetően miatt van most mindenki ekkora mínuszba. 
Ha nem lett volna megtévesztés a részükről akkor azt mondanám ez a tőzsde aki jatszani jön bírja a bukast is. 
Csak ez nem egyenes korrekt kereteken belül tették. Hivatalos úton nem törődve semmivel úgy hintőporoztak ahogy akartak. 
Szerintem kiegyezhetünk egy finom jelzővel 'véletlen párszor megtévesztettek' minket. 
Így azért máshogy fekszik a menyecske. 
Üdv 
MANOPI
MANOPI 2021. 10. 31. 07:53
Előzmény: #57014  Kovilacika
#57015
          Akkor  már legyünk  KORREKTEK !                                                                                                                           Akik  a Delta  bejövetele  körüli  időben  jöttek azok  mínuszban  vannak,igaz,  DE  ők  nem kockáztattak,mert  lett  valamivel megtöltve az Est.      Mások  vettek  20  ft  körül, DE  ők  kockáztattak.                                           Na mármost.  "Nyerni"  a  TŐZSDÉN  kockázat  nélkül ? Inkább nem írok semmit.                                               Igen .: Sétálok,van miért,mert én a sírás  helyett  KOCKÁZTATVA,de  gondolkodom.                                               Ennyi.  Jól érzem magam.         Mindenki  csinál  amit  akar.                                                                                 Szóval én amikor  vettem akkor  kockáztattam  kb 30  millió  forintot.  amikor  még  benne  volt  a  pakliban ,hogy  kuka  lesz.  .  Aki  nem  mer  az  utólag  NE   sírjon. 
Kovilacika 2021. 10. 31. 07:22
Előzmény: #57010  MANOPI
#57014
Bocs, a lényeg lemaradt amiért megszólítottalak.
Azt írod 'Nem  szükséges senkinek  Delta  részvényesnek lenni'. 
Így igaz, nem szükséges igazad van, de sok év elteltével emberek 40 - 100% mínuszba ülnek, én is mínusz 50-be, sajnos nincs más választás csak az, hogy MUSZÁJBÓL az ember benne maradjon, és ez kizárólag a Delta technologies cégnek köszönhető. 
Amikor az évtized legnagyobb tőzsdei megtévesztését csinálták 2019 tavaszán. 
Amíg nem bizonyítják az ellenkezőjét addig ez igaz. 
Csak egyszer legyen mindenki pénzénél pl 100 - 150 forint között , onnan vagyunk sokan,  szerintem nagyrésze percet nem fog gondolkozni az ember hogy tovább benne maradjon,de addig sajnos valahol "szükséges és muszáj" 
Üdv 
Kovilacika 2021. 10. 31. 06:50
Előzmény: #57012  Törölt felhasználó
#57013
Én kicsit tovább vinném ha nem gond . 
Én 2 éve vagyok részvényes, nem mindig vagyok aktív a fórumon de az arcokat történetek ismerem olvasom.
Így van ez a Manopi sétáló mosolygós történetével is. 
Kettő évig nem láttam hogy jelen lett volna. 
Majd bizonyos eltelt évek után visszatért és magas lóról lenézően osztja az észt már lassan a fórumon lévőket lealacsonyitó  módon sokadik alkalommal. 
Csak pár hetet kell visszalapozni és megnézni a hozzászólásait, nagyon sok esetben ez történt a többi itt lévő részvényes irányába!   
Ne érts félre Manopi, nem beléd állni szeretnék, nekem nincs is miért, valószínű ez egy válaszreakció a te részedről, ami érthető is, mert ki nem védené meg magát ha támadják. 
Üdv 
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 23:05
Előzmény: #57010  MANOPI
#57012
Nem veszem magamra. Mindenki penzbol el, te meg csak setalsz. Keddtol nem leszek delta reszvenyes, kicsit sem. Setalj ezzel a szarral a kezedben tovabb.
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 20:47
Előzmény: #57010  MANOPI
#57011
igazad van! A kgy ott volt két fórumtárs, akik azért bekérdeztek keményen. Akik pedig itt minuszolnak azok gyáva ....gek. a kgyn nem volt nagy a szátok! még arra sem vettétek a fáradtságot, hogy a kgyre elmenjetek!
MANOPI
MANOPI 2021. 10. 30. 18:36
Előzmény: #57009  Pojáca
#57010
   Kulturált  környezet, Intelligens emberek.  Tényleg  nem tudok  mást  mondani.  Aki  nem bízik  a  "történetben "  az  tolja  el a  biciklit.  Nem  szükséges senkinek  Delta  részvényesnek lenni.                               Ne vegye magára  ezt  az   írást aki  ........................          ennyi.
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 18:16
Előzmény: #57007  Sampipi2
#57009

Minden hangadó részvényest, akiknek ismerték az arcukat külön köszöntöttek. (nem név szerint kell érteni.)
Egyébként nem tudom, hogy miért halálmadarazod a faszit. Teljesen normális fizimiskával rendelkezik. Alacsonyabb jóval, mint mondjuk Vidra.
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 16:56
Előzmény: #57007  Sampipi2
#57008
Az én negatív verziom jobb!😃
Ott feltennék a kérdést!
Halál vagy Unga-bunga?
A tiéd snassz! 😂
Sampipi2
Sampipi2 2021. 10. 30. 14:44
Előzmény: #57006  Törölt felhasználó
#57007
😂
Vagy a halálmadárral 👻🐦
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 14:20
Előzmény: #57004  Törölt felhasználó
#57006
Aki mínuszt nyom az bullizon Laposa és a Tóni gyerekkel! :D
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 08:40
Előzmény: #57003  Törölt felhasználó
#57004
Ugyanitt!
Buli 0. Nap március közepe Pilvaxban!
After április 1 Lipót(város) bárhol! :)
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 08:37
#57003
Srácok,nem azért, de nem lenne túl balek dolog ha kgy után rögtön indulna? Olyan emberektől akik le se szartak 2-3 évig! Aki tudja és már benne van hosszú ideje szerintem legkésőbb valasztasig már csak kibírja! Ne adjatok már oda olcsón ennyi brácsa után!
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 08:20
Előzmény: #56999  Sumarton
#57002
A könyvben nem nagyon voltak új tételek.
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 08:16
#57001
Tegnap azt mondta el az IT tag, hogy a cél, hogy a Delta Technologies egy osztalékfizető jól, hatékonyan működő cég legyen.
real
real 2021. 10. 30. 08:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#57000
Még 72 ft-on is meglehetősen túlárazott a cég. Itt csak speka meghúzás jöhet mert fundásan nem ér még 50-et sem. 
Sumarton 2021. 10. 30. 08:05
Előzmény: #56980  DocJericho76
#56999
Delta Services hmmm,..kedden erős napra számítok, az új név miatt szerintem tudja tartani a 72-őt….
Dexcar 2021. 10. 30. 07:32
Törölt hozzászólás
#56998
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 10. 30. 01:00
Előzmény: #56996  calanor
#56997
Bakainak nincs 5% feletti reszvenye?
calanor 2021. 10. 29. 22:37
Előzmény: #56995  flyingdeer
#56996
Neki tobb volt mint 5%, nem? 
flyingdeer 2021. 10. 29. 22:16
Előzmény: #56976  DocJericho76
#56995
Köszi!
Törölt felhasználó 2021. 10. 29. 22:13
Előzmény: #56993  Zille
#56994
Oke, igy is lesz, dont worry.
Zille 2021. 10. 29. 22:04
Előzmény: #56992  Törölt felhasználó
#56993
Tedd azt ha ettől megnyugszol!
Törölt felhasználó 2021. 10. 29. 21:48
Előzmény: #56991  Vakon_bizva
#56992
Pont leszarjak, hidd el. Tetvek, kivetel nelkul. Az sem erdekel, ha kizarnak a forumbol. Rajzolok ilyen forgalom mellett egy akkora piro csikot a garfikonra sirva es emesztve onmagamat, hogy keseru, de egyben edes lesz a menekules innen.
Vakon_bizva 2021. 10. 29. 21:33
#56991
Sajnos en is eleg regota benne vagyok… de egyszeruen belegondolok h mi ment el mellettem ez ido alatt akkor  nagy elkeserito. Az a baj h mai nap utan sem latom h volt ertelme benne maradni… konkretan 120 korul lennek csak a penzemnel amit ebbe a fosba beletoltam. Ma 72 ft , esely szinte 0val egyenlo hogy egyaltalan visszakapjam azt az osszeget amiert nagyon sokat dolgoztam. 
Sajnalom… remelem olvassa a tisztelt vezetoseg is ezen sorokat es iszik erre egy jot a kovetelezo 3 napban :( 
Sampipi2
Sampipi2 2021. 10. 29. 21:21
#56990
2-2.5evvel ezelőtt mikor kiadtak az 5 eves strategiai növekedési tervet, azt mondtuk fars duma, fars szamok, fars minden. 
Ugy látszik nem volt fars az a semmit mondó 5 eves "epitkezes" mert azt hozzák hoztak eddig. 
A kérdes mar csak anyi illetve még mindig annyi szvsz, hogy sok volt az lsd amikor azt értelmezni kellett párunknak es mindent bemagyaraztunk magunknak, hogy mi lesz,hogy lesz, kozbe tok franko egyenes volt a kozles a delta részéről felenk, , vagy mellék vaganyon párhuzamba epul valami es a vegen osszetalalkozik? 
Nyilvan utobbit varjuk de 3 ev nem kis ido, raadasul az elobbit azt legalabb hozzak, na az nem fantazia😂
Törölt felhasználó 2021. 10. 29. 21:14
Előzmény: #56985  Törölt felhasználó
#56989
Jov het elejen eladom ezt a szart vegleg, megkeseriti az eletem. Eleg volt, ott rohadjanak meg, ahol vannak.
Sumarton 2021. 10. 29. 21:11
Előzmény: #56977  Vakon_bizva
#56988
Jól. Mi az új céldátum amit mantrazni kell? Kérdezem a sok orákulumtol? 
Betenném az outlukomba….
Törölt felhasználó 2021. 10. 29. 21:09
Előzmény: #56985  Törölt felhasználó
#56987
Én azért április 1 a szokásos bulit megtartom!
Sumarton 2021. 10. 29. 21:05
Előzmény: #56971  Kosto769
#56986
0-24. Éjjel-nappal Delta.
Törölt felhasználó 2021. 10. 29. 20:53
Előzmény: #56978  DocJericho76
#56985
Ha jól értelmezem akkor évek még ?
Kosto769
Kosto769 2021. 10. 29. 20:51
Előzmény: #56983  DocJericho76
#56984
Köszi szépen Doc!!!Szép hétvégét!!!
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 29. 20:41
Előzmény: #56982  penteklaszlo
#56983
Köszi!! 
Kiírtam mindent magamból, amit ide ki lehet írni publikus fórumra. 
Jó hétvégét mindenkinek. 
Szép, eredményekben és sok nyerőt hozó novembert kívánok mindenkinek!!
penteklaszlo
penteklaszlo 2021. 10. 29. 20:39
Előzmény: #56978  DocJericho76
#56982
Köszönjük Doc a fáradozásodat! Most már pihenj, mert lassan össze kell írni,  hogy mire költsük a majdani nyerőnket🥳 
Vendégem vagy egy virtuális sörre 🍺
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 29. 20:36
Előzmény: #56980  DocJericho76
#56981
Árbevétel: 5 070 628 000 HUF (2020)
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 29. 20:35
#56980
RÖVIDÍTETT NÉV:Delta Services Kft.TELJES NÉV:Delta Services Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságSZÉKHELY:1134 Budapest, Róbert Károly körút 70-74.TELEPHELYEK SZÁMA: 1ALAPÍTÁS ÉVE: 2007ADÓSZÁM13978798-2-41FŐTEVÉKENYSÉG: 4651 Számítógép, periféria, szoftver nagykereskedelmeUtolsó létszám adat: 83 fő.POZITÍV INFORMÁCIÓK
  • Közbeszerzést nyert: Igen, 100 db
  • EU pályázatot nyert: Igen, 5 db
  • Egyéb pozitív információ: Igen
NEGATÍV INFORMÁCIÓK
  • Hatályos negatív információ: Nincs
  • Lezárt negatív információ: Nincs
  • Egyszeri negatív információ: Nincs
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 29. 20:32
Előzmény: #56977  Vakon_bizva
#56979
Delta Systems 700 M Ft eredményt utalt be az NYRT-be a prezentáció szerint, ott az elmúlt év értékvesztésének elszámolása miatt eredménytartalékba került. 
Delta Service Kft akvi után hozhatja a fix havidíjas szolgáltatásai utáni bevétel és EBITDA szintet.
De nyilván ezek nem azok a számok amiket sokan (én is) itt várunk. 
De mi valami nagyobb dolog  miatt vagyunk itt...
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 29. 20:25
Előzmény: #56966  Kosto769
#56978
1.
Delta Sevice Kft akvizíciója lesz a következő lépés majd. Kb: 1,2-1,4 MRD Ftértékben.
2.
érdekes lesz még a vezérigazgató személye, aki egy személyes operatív vezető lesz, nem tiszteletbeli vagy kamu tisztség. Jó kérdés hogy külsős vagy belső helyről érkezik majd. 
3.
Cégbírósági ügyintézés határidős a 125 m Db részvény bevezetése érdekében. Ideális esetben február körül érkezhet.
SEmmi extra nem volt, ami bárkit is lázba hozhatna. 
Könyvben gyakorlatilag nincs módosulás.
2021.10.22. napja szerinti állapotot mutatta. 
Fővárosi Önkormányzat magatartása érdekes volt. 
Kérdés van-e benne politikai motiváció (quasi a Delta a szemükben NER cég-e?).
Ennyi. Emiatt nem fog emelkedni. 
Ha fog, akkor a semmire indul meg, ahogyan szokott. 
Ez a közgyűlés egy kötelező gyakorlatnak tűnt. SEmmi izgalom. 
Janika hozzászólásában jelezte a kisbefektetők csalódását az eredmény miatt. 
Lemondások nem várhatóak emiatt :-)
Cég álláspontja szerint ez csak egy egyszeri negatív hatás, hosszú távon 5% körüli EBITDA várható stabilan. 
nem tervezik a nyereség "elköltségelését". 
Ennyi. 
Vakon_bizva 2021. 10. 29. 20:14
#56977
Sziasztok
Jol olvasom h nem igazan sikerult nekik az ev a szamok tekinteteben? 
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 29. 20:13
Előzmény: #56964  flyingdeer
#56976
Nem.
Törölt felhasználó 2021. 10. 29. 20:04
Előzmény: #56974  calanor
#56975
Izomtalan 😡 
Kosto769
Kosto769 2021. 10. 29. 19:17
Előzmény: #56970  Sumarton
#56971
Ott voltál?
Sumarton 2021. 10. 29. 19:06
Előzmény: #56967  Kosto769
#56970
Megszavazták hogy folytatódik a kisbüfik további szopt@tása….
Kosto769
Kosto769 2021. 10. 29. 18:49
Előzmény: #56968  janika04
#56969
Hát ez elég sajnálatos!Ahelyett hogy megköszönnék azok akik nem voltak ott,hogy veszed a fáradtságot, és a lehetséges keretek között informálod azokat akik sajnos nem tudtak ott lenni!
janika04
janika04 2021. 10. 29. 18:45
Előzmény: #56967  Kosto769
#56968
Nem neked szól,  de én nem írok összefoglalót mert a legutóbbi alkalommal is nekem kellet magyarázkodni és elnézést kérni h mit hallottam, láttam, olvastam.
Kosto769
Kosto769 2021. 10. 29. 18:43
Előzmény: #56945  janika04
#56967
Ezen tisztség megteremtésén kívül volt más fontos + jövőbemutató történés a kgy-en?
Kosto769
Kosto769 2021. 10. 29. 18:36
Előzmény: #56963  DocJericho76
#56966
Aki ott tudott lenni a kgy-en,írhatna 1 rövid lényegretörő összefoglalót, hogy mégis milyen érdemi dolgok várhatók a cégben!Természetesen konkrét nevek említése nélkül!Köszi előre is!
Fidem
Fidem 2021. 10. 29. 18:36
#56965
60 alá mutat 
flyingdeer 2021. 10. 29. 18:22
Előzmény: #56963  DocJericho76
#56964
És eléri az 5%-ot?
DocJericho76
DocJericho76 2021. 10. 29. 17:09
Előzmény: #56956  flyingdeer
#56963
Ide ilyen adatot nem lehet kiírni sajnos. 
Amúgy benne van a könyvben. Az elején. 
patfaur
patfaur 2021. 10. 29. 17:07
Előzmény: #56960  patfaur
#56962
Bocs  Z  72,0  11,958 M
patfaur
patfaur 2021. 10. 29. 17:06
#56961
Jöhetnek a hírek. Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét!

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek