Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Joker76
Joker76 ma, 11:30
Jöjjenek már a részvények, mert az új(régi) vevő már türelmetlen! :)
Joker76
Joker76 ma, 11:28
Mikor megyünk már egy csibészeset? :)
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso ma, 09:10
ahogy korabban is irtam tartom magamat junius 30-ig +-2 het.az hogy megint utolso pillanatba dobtak be es el lett tolva latszik full szandekos amit muvelnek igy van tervezve.Ha ebbe az idobe nem tortenik semmi akkor azt tudom mondani amit az ehepnel nincs mire varni majd alakul ahogy ok gondoljak.
kozma_feri ma, 09:04
Előzmény: #50245  Joker76
"Szóval mondhatnám azt is, hogy ez a tőzsde, vagy nyersz - akkor senki sem szól, vagy veszítesz - és akkor mindenki duzzog.
Hozzáteszem, hogy azért amit itt csináltak, a rengeteg ígérgetés, a befektetők, a kis részvényesek megvezetése, azért ez nem hétköznapi dolog volt szerintem.
Mondjuk ki, geci banda volt ez."
--
--
Tegnapi, de csak most tudok válaszolni. Utolsó mondatokkal teljesen egyet értek. Én inkább arra akartam utalni, hogy külön kell választani azt, ami történik, meg azt ami jogi úton érvényesíthető. Nem azt kérdőjelezem meg, hogy furi dolgok vannak itt, hanem azt, hogy ezeket egy kisbüfi hogyan és kin tudja számon kérni a gyakorlatban. Megjegyzés: ég egy adta világon semmilyen jogi tapasztalatom/ismeretem/rutinom sincs, szóval lehet ez csak nekem ilyen megfoghatatlan dolog.
Joker76
Joker76 ma, 08:07
Tegnap amikor jött a BÉT eamil már azt hittem, hogy egy vastag keretszerződés érkezik! Sebaj, majd később! :))
Szerintem hamarabb beadják, mint a hírben lehozott határidő, hisz az csak egy határidő, viszont már pénteken is be lehet adni es kínos a helyzet ezért hamarabb is el lehet bírálni!
kupec ma, 07:41
Előzmény: #50242  tozsdekrach
Hát, nekem ez a végzés kimaradt, biztos átsiklottam felette - attól még nagyon gáz ez az egész!
Pluto13
Pluto13 ma, 07:10
Előzmény: #50238  kupec
Olvasd el figyelmesen a közleményt!
Az MNB helyt adott a kérelemnek!
tozsdekrach
tozsdekrach ma, 07:09
Előzmény: #50238  kupec
A határidő hosszabbítás iránti kérelmet az MNB már elfogadta a 06.15-i végzésében, azon már nincsen mit elutasítani..
Sampipi2
Sampipi2 ma, 06:39
Előzmény: #50236  tozsdekrach
Itt minden a "show" része, itt csak hátra kell dőlni és meg kell várni a végét, aztán majd kiderul, hogy sírást vagy nevetést vált ki belőlünk 😁
Én még várnék egy olyat, hogy nem lesz itt viritas meg ilyesmi első körben, de juni 30 al zárják az évet, brutal évet csinálhattak számokban, amiről mi nem tudunk, vagy csak nagyon keveset ismerünk. Akár "vissza jöhet" 21 31 51 bármennyi összeg ami már egy lezárt évnél lenne, és nem jövőbeni dologról beszélünk ahogy elvileg beszéltek 2 éve róla. 
Betoljak a papírokat az üzleti évről számokról és elfogadjak, talán lezárt év megalapozott lehet. Viszont ezt egyébként ősszel kellene kirakniuk. 
En másra és másba nem tudok kapaszkodni ennél a dátumnal, év zárás, nyitás új év, megalapozott számok ki, benyujtas elfogadás.  
Ha ez se, akkor cső 😂
Valaki emlékszik arra, h a hugyos berki 200 vagy 250 ezer db reszvenyt vett akkoriban saját nevére? 
The_Mandalorian
The_Mandalorian ma, 06:20
Előzmény: #50237  Lastdeposit
Azt én is megnézném😀
Sampipi2
Sampipi2 ma, 06:13
Előzmény: #50237  Lastdeposit
A Kálmán jár hozzám,  és én is ingyen adom a tanácsot neki, ahogy az Árpi a Vityonak csak nekem nincs 160 milios órám 😂
Értem miről beszélsz teljesen. Látom a körülöttem eloket, hogy becsületes munkával, legyen az közalkalmazott vagy egy gyárba kisebb vezető, hogy tudnak élni mire elég a becsületes munkaval megkeresett pénz itthon. 
Én nem panaszkodom,nekem elég már ami van, én azt már osszeraktam, nem tegnap és nem tegnap előtt, igaz több 10 ev külföldi kemény melóm van benne, de volt értelme beleallni, itt belealsz max le hozod a hónapot, és az már extra bónusz ha jut kicsi oldalra. . Én már csak a gyereknek rakom össze a kis "jövőjét", nekem már max csak annyi kell, hogy ha esetleg valamiből újat szebbet vagy nagyobbat szeretnék de az alapok állnak . De fel éve bizony ranezek a boltba a végén a kis cetlire, amire eddig nem volt példa, hogy várjunk már, mire is fizettem ennyit?😂 Ingatlan kocsi élelmiszer és egyéb szolgáltatások igénybe vétele (legyen az fodrász kozmetika pedikűr strand stb stb) Floridai Liverpooli osztrák német  árakat ver oda vissza! 
Csak egy pl. Barátom eladta itt nálunk a sorházát 70 milioert, igaz rendbe volt mint Katiba a gyerek, floridaba ezért vett egy nappali ebédlő 3 szoba 2 fürdő 2 gardrobos saját medencés házat, ahol az átlag fizetés 2500 3000 dollár, ellenben itt 150 ezer Ft. 😂
Szó mi szó, durva az ország is de a BÉT en amit művelnek arra szavak nincsennek. 
De megerdemeljuk, internet adó miatt megindultak tíz ezren, a napi megélhetés fizetések és egyéb dolgok  miatt meg mindenki ül otthon. 
Az a   jó h visszamenőleg sok mindent lehet papírozni, meg a jelent jövőt  lepapirozni . Az utobbitol "tartok" egy kicsit,nehogy az legyen itt is.... Ez a papirozas országa. 
kupec ma, 00:38
Előzmény: #50214  Gabeszo
Nevetséges. Remélem a határidőhosszabbítás iránti kérelmet elutasítják, mondván, hogy egy egyszerű nyilatkozat elkészítése, melyben VÁZOLJÁK, hogy mit akarnak tenni, az előzőleg tűzött határidőn belül is elkészíthető lett volna. Hiszen egyelőre csak el kellett volna mondani, hogy mit akarnak csinálni! Azért ez nem olyan bonyolult, különösen egy rakat jogásszal a háttérben. Vagy pont ez a baj? A sok jogász?
.
Nyilván megy az időhúzás - június 30-a után viszont vége a türelmi időnek, utána a NAV már szankcionálja az éves jelentés hiányát. Egy füge itt is kinéz...
Lastdeposit
Lastdeposit szerda, 22:40
Előzmény: #50211  Sampipi2
Nagyon jók az írásait öreg "patrióta". 😂 Lehet, Rákosi Philiphez jársz tanfolyamra? 
Szóval igen. Brutál árak vannak. Kb. 4 vagy 5 éve nem nyúltunk az asszony fizetéséhez soha. Nem keresek sokat, csak annyit, hogy mint egyszerű miskolci proletár megéljünk normálisan. A többi pénzt mindig befektettük. Részben állampapírba pakolgatunk folyamatosan, részben a BÉT nevű maffia pöcegödörbe, hogy Nutex-Rába-Delta stb. papírokban legyen mit visszaigényelni a bukók után, mert szeretünk adakozni. 😂 A certi nekem túl gyors, itt megfontoltan lehet bukni. 😂 2021 volt az első év, hogy már mindig hozzá kell nyúlni az asszony pénzéhez is kb. 20 %-ban. Erről ennyit. Évek óta nem volt ilyen és nem panaszkodunk, nincsen mire, ettől csak rosszabbul élnek sokan sajnos. 
Summa summarum.....le az infláció és az MNB is bő nyállal, az itteni ténykedéséért is. Már nem tudom, ki kit szívat, de pl. Ott1-et elmeszelték, Delta szappanopera 26. évad 4. rész kb., miközben Opusban visszamenőleg (!!!) hamisítják a beszámolókat gázszerelőék, azt senki nem vizsgálja. Kívánom nekik, hogy nálunk Miskolcon, Lyukóvölgyben a cigánysoron legyen Lölőék nászútja és az MNB legyen a násznép. 
tozsdekrach
tozsdekrach szerda, 22:38
Amúgy lehet túlparázzátok ezt az MNB dolgot - főleg hogy nagyon úgy fEST hogy ez is a "show" része (már egy ideje).. Szóval lehet hogy nem is emiatt van ott az árfolyam ahol..
tozsdekrach
tozsdekrach szerda, 22:34
Előzmény: #50233  czgyuszi
Ennek a hónapnak a végén , új évének a kezdete pedig július 1. 
Szóval ezt az évet hamarosan zárják , lehet ezt (is) meg kell várni a hiánypótláshoz..
salt1 szerda, 22:24
Előzmény: #50233  czgyuszi
Szerintem kb. soha nem is volt és nem is lesz; a jelenlegi állás szerint. Remélem Berki is idetéved néha a fórumra és elszégyelli magát a Teslájában, hogy mekkora egy utolsó senki valójában, ha nem tolja hátulról a NER. Ez az igazság. 
czgyuszi
czgyuszi szerda, 22:10
Mikor van a Delta költségvetési évének a vége/ új évének kezdete?
Joker76
Joker76 szerda, 21:46
Én mondtam írjatok az MNB-s ratyi főnökének, hátha rácsap Kandrács a  seggére! Addig csak impotensek leszünk! Kérdésem,van vesztenivalónk ha reklamálunk így több év után?
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 20:13
Előzmény: #50230  salt1
Tudom igazad van teljesen. Engem nem borít már ki. Én hozzaszoktam és nem is vártam h most meglesz,sajnos. Elengedtem egy éve őket fejbe. Nincs értelme ezen idegeskedni. Jutott abból már elég. Bármeddig csinálhatjak, akár jövő nyárig is. És sajnos benne is van a pakliban hogy csinálni is fogják meg egy jó darabig.
Látszik a munkautemukon hogy miket csinalnak hol tartanak. Hát nem ott, ahol már "csak" a bevezetés hiányzik. 
Szvsz sok mindne van még ami ki vagy bekerul. 
salt1 szerda, 19:53
Előzmény: #50228  Sampipi2
Ez nem mester fok, hanem legalja, utolsó, legundorítóbb módja annak, hogy megmutassák, mindenki magasról le van sz.va. Botrány
MÁTYÁS
MÁTYÁS szerda, 19:49
Előzmény: #50227  tozsdekrach
Mitől, ugyis bevezetik, elöbb munr gondolnánk  addig meg 51 ig lenézünk
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 19:47
Ma vagy tegnap írtam h 2 napja biztos h megvan már az eredmény. Meg a közzététellel is várnak napokat úgy, hogy már 2 3 napja megvan. Totális idohuzas minden szinten mester fokon. 
tozsdekrach
tozsdekrach szerda, 19:47
Valószínűleg rkgy lesz a következő lépés.. Úgy is fel lehet ezt fogni, hogy egy hónapig "védve vagyunk"..
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 19:45
Előzmény: #50225  tozsdekrach
Van biztos! Egymást ku@jak ujjazgatjak a mókusok pullba a család mellett szvsz! 😂
tozsdekrach
tozsdekrach szerda, 19:43
Lehet mégis van kapcsolat a Delta és az MNB között , ez így már egyre ordítóbb.. (ez szvsz lehet még jó is)
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 19:43
Előzmény: #50216  DocJericho76
El sajnos. Aug szept körül lehet még valami, ha ott is elcsuszik akkor lőttek az évnek. Nagyon úgy fest hogy ezt jövő évre készítik elő. A kerdes az hogy  év eleje vagy a nyár lesz. A realitás abszolút ezt mutatja. Szvsz. 
Eddig 10 nap volt. Mostmar rutinosan 30 napra tolják. Van h hova süllyedni meg. Mnb pedig kéz a kézbe partner benne. 
Irány is adott lehet. 
Óriási taps nektek srácok! 👏👏👏
MÁTYÁS
MÁTYÁS szerda, 19:42
Előzmény: #50221  MÁTYÁS
Azért 1évig csak nem huzzák már, de ha mégis akkor huzzanak innen nemcsak az országbol.sajna ez a fashuzogatás mindenhol igy történik, lassan de biztosan és az élvezet is igy nagyobb lesz
MÁTYÁS
MÁTYÁS szerda, 19:38
Előzmény: #50219  salt1
Van.
MÁTYÁS
MÁTYÁS szerda, 19:37
Előzmény: #50220  Joker76
Á mondom én huzzák , 30 nap letellik,  majd más kér hosszabitást.🙊
Joker76
Joker76 szerda, 19:28
És utána meghúzzák max 80-ig!😂
salt1 szerda, 19:27
Ilyen a foldon nincs b… szegyen a kobon. Az aljassagnak is van hatara!
DocJericho76
DocJericho76 szerda, 19:25
Előzmény: #50213  calanor
Gyors közgyűlést össze lehet akkor hívni!!! Van 30 nap rá.
Thor1
Thor1 szerda, 19:21
A jó k... édes annyukat, elmennek a pi....ba már. 😡😡😡😡
DocJericho76
DocJericho76 szerda, 19:21
Előzmény: #50215  calanor
Akkor elment ez a nyár is...
calanor szerda, 19:16
Előzmény: #50213  calanor
taps nekik... csak a szokasos
MÁTYÁS
MÁTYÁS szerda, 17:47
Ma sem raliztunk
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 17:04
Előzmény: #50210  prime777
Persze hogy nem. De egy 3 fős család napi főtt étele ott van 5 7 ezer Ft per nap minden extra nelkul. Ez csak a főtt kaja. Hol a többi? Valamelyiknap megkivantam a lecsót, elmentem venni 1 kg hagymát 2 kg paradicsomot 3 kilo paprikát.
Paprika kg 700 800 Ft, hagyma legyen durván 500 Ft, paradicsom 500 600 kb. Egy egyszerű kis lecsó 4 ezer és ott állsz a konyhába. Kis kolbászt nem tettél meg bele vagy kis szalonnát az elején tudod h jó legyen az íze 😂😂
Brutal árak vannak! Ezért mondtam azt h minimum 200 ft kell annak  aki csak 2 3 éve van mondjuk 120 130 rol , hogy a beletett pénze partyba legyen az akkori értékével. És ez nagyon nagyon az alja! 
prime777 szerda, 16:52
Előzmény: #50208  Sampipi2

Hát így már mindjárt más - de gondolom te sem mindennap ezeket eszed.
Ezért is kérdeztem meg.
Egyébként elég közel vagy hozzám!
Az árak és fizuk itt is hasonlóak, mint amiről te is írsz.
Joker76
Joker76 szerda, 16:46
Előzmény: #50208  Sampipi2
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 16:19
Előzmény: #50207  prime777
Nálunk ahol én lakok Békéscsabán, 1200 - 1800 a menü. Attól függ, hogy  hol eszed, nyilván minőség függő. De sztem a legolcsobb menüs kajaldakat hagyjuk 🙂
Általában 2 ezerből megvan az ebédem.
De ma hekket illetve rántott harcsafilet ettem, egyiknek 8ezer kiloja másiknak 9 ezer kiloja. 
A hekk tudod általában nem 20 dkg, inkább 40 50 dkg legalábbis a mérleg szerint 😂. A harcsfile pedig 20 dkg kb. 
Ha osszeadod akkor kijon a matek, 5 ezer volt a hal, meg 600Ft volt kettő kis üdítő 1 szelet kenyérrel.  De pl apámat meghivtam ebédre, marhapori turoscsuszaval 2890 ft. 
Persze ezek nem menük voltak. 
De egy átlagos hamburger vagy pizza is kettő ezer ft. 
A mi városunk annyira "vagány" hogy nálunk 20 25 millio között van egy 60 nm2  lepukkant lakás is ahova a kutyámat nem engedném lakni. A fizetések, már akinek van, az pedig 150 200 között mozog, a nagyobb összeget akár egy pedagógus kapja 15 évvel a háta mögött. 
Jó reggelt Magyarország. 
prime777 szerda, 16:03
Előzmény: #50202  Sampipi2

Ne haragudj, de mit eszel te, hogy 100 darab részvény nem fedezte az ebédedet?
Az már komoly.
Egy menü az étterembe 1300 forint - itt ahol én lakom.
És nem szarral gurigáznak - jól főznek nagyon!
tözsdecapalit. szerda, 15:20
Innen ,csakis felpattanás jön azért is toporzékol ezen a szinten 🚀
Indyan szerda, 15:15
Előzmény: #50204  Sampipi2
Sajnos igaz csak az árfolyamának azért valamilyen szinten magasabban kell lenni a bevezetéséhez meghát azért voltak még vannak itt emberek akiket ki kell fizetni még?! 
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 15:09
Előzmény: #50203  Joker76
Pontosan. 
Joker76
Joker76 szerda, 14:56
Előzmény: #50202  Sampipi2
csak abban az esetben ha ők úgy akarják!
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 14:46
Előzmény: #50200  Indyan
Abbol csak ők a nagyok. Ahogy eddig is ők voltak a nagyok a 20 mrd fölötti elnyert munka után. Plusz az ingyen kapott részvény után. Közbe eltűnt 21 mrd. Az arfolyam a negyede a nem kevés uniós pénz elnyerése után. 
Hagyjuk sztem a fa@omba ezt uniós pénzekből MI nagyok leszünk dolgot. Abbol csk ŐK a nagyok, te meg én abból nem eszünk. 
A mai ebedem árát nem fedezte 100 db részvény ára. De ahoz hogy egy doboz cigit vegyek ahoz is el kell adni 40 darabot. 
Érzed a lényeget? 🙂
Sajnos eddig az van amit 2 3 éve mondok. Keményen kapják a vaskos melokat keményen mennek a milliárdok és az arfolyam a fa@omba sincs.  
És igen igazad van,krmrnyen fognak menni a tíz akár 100 miliardok az évek alatt ez kétségtelen. Az is kétségtelen hogy maga a cég "jó". 
Az pedig egy másik kérdés h az hogy érinti a részvényt. Egyelőre sehogy. Nem csak itt de semelyik neres szajbaverdesett részvényen nem látszik. Le van szarva mindegyiknrk az árfolyama! Normál piacon ezeket már rég araztak volna. 
Ne hari nem ellened szólt nem a személyednek, hanem annak, hogy jöhet ide bármilyen mrds történet, a részvény arfolyamra semmi de az ég adta világon semmi kihatasa... 
AladeenMadafaka
AladeenMadafaka szerda, 14:39
A visszaszámlálás részemről elindult. Nem úgy tűnik, hogy itt bármi is lesz a közeljövőben. B@sszák meg magukat! 
Indyan szerda, 14:28
Nagyon nagyok leszünk!!!
Most indulnak az uniós milliárdos pályázati pl.: mezőgazdaság digitális átállás 100 milliárd😊😊😊 és ez csak egy a közlekedésbe meg a vasútba több 100 milliárd lesz csak digitalizáció rá!!! 
janika04
janika04 szerda, 14:27
Előzmény: #50197  Stuthekid
Azért mert ilyeneket az Állam és Jogtudományi Karon Büntetőjogi alapismeretek tantárgy keretein belül oktatják!
prime777 szerda, 14:13
Előzmény: #50190  kozma_feri

Mondjuk igen, jól írod.
Azért is írtam lentebb kicsivel, hogy húzhatja itt az X-et bárki bármelyik pártra.
Az senkit nem érdekel, hogy egy ilyen papírnak hol az árfolyama.
Az elején is lehetett tudni, hogy ez vagy bejön, vagy nem - semmi nem volt az EST Média mögött csak ígérgetés.
Akik anno 5-10 forintért vettek, vagy netán 2 forintért, na azok jól jártak.
Szóval mondhatnám azt is, hogy ez a tőzsde, vagy nyersz - akkor senki sem szól, vagy veszítesz - és akkor mindenki duzzog.
Hozzáteszem, hogy azért amit itt csináltak, a rengeteg ígérgetés, a befektetők, a kis részvényesek megvezetése, azért ez nem hétköznapi dolog volt szerintem.
Mondjuk ki, geci banda volt ez.
Stuthekid
Stuthekid szerda, 13:03
Nem vagyok rosszindulatú, de a NAV megvizsgálhatná, hogy a harinvest tököm-bököm kft milyen forrásból veszi meg 0.8 milliárdért a sosemvolt tevékenységű,semmitsem gyártó humbugcéget.
Tanulságos lenne. Ilyeneket nem tanítanak az MBA képzéseken.
DocJericho76
DocJericho76 szerda, 12:55
Előzmény: #50195  Sampipi2
Kávé?
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 12:21
Előzmény: #50194  Barack_Virág
Jogos. 🙂
Viszont 10 ev alatt a pénz akkori értéke rendesen ment a levesbe. Minimum 300 Ft os ár kell ahoz, hogy partyba legyen az akkori pénz értéke a mostani értékével, és akkor csak nulláról beszélek nem haszonrol. Volt egy jó utazás 😂
Az aki 2 3 éve vett annak is minimum a 200 ft az amitől érdekes lehetne a dolog. Az alatt nekik sincs semmi hasznuk. 
Nem nagy számok ezek , de elég távolinak tűnnek 🙂
Megebédeltem jöhet mostmar bármi! 
Barack_Virág
Barack_Virág szerda, 11:54
Előzmény: #50178  Sampipi2
A megelőző 5.500.000 percben viszonyt szerények voltak az anyagi körülményei 😂 ebből is látszik, hogy fordulhat a kocka 🤣esetleg még vissza is jöhet a pénzünk 🙃ha már nem nyerünk legalább nem bukunk🙂
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso szerda, 11:48
Deltaval lehet nem de ha Barna bennfentes kereskedes gyanujaval meg lehet vadolni azert eleg szep kihatassal lehet a Megbank elen szereplo emberkere nem gondolod? Multba kell elni nem a jelenbe onnna taplalkozunk mi befeketetok.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso szerda, 11:31
Siman lehet bizonyitani itt a DELTAba hogy manipualcio van tobbszor felvazoltam amit Barna es Kadosa muvelt itt a Globtermes reszvenyekkel.Ugyhogy no para ha nem lesz itt semmi mert akkro is lesz xD
dervis
dervis szerda, 11:22
Előzmény: #50188  penteklaszlo
Nemigen... :-)
kozma_feri szerda, 10:53
Előzmény: #50170  prime777
"Vagy úgy lesz a kormány, hogy valamit tényleg csinál ezekkel a papírokkal, mivel jön a választás - vagy szarik bele és azt mondja, kit érdekel, hogy ennyi és ennyi ember ebben benne volt, beleragadt.
Mondjuk azért itt, ha ezt megcsinálják, akkor az komoly dolog lesz, mivel ténylegesen félrevezettek mindenkit."
Ugyan milyen komoly dolog lenne itt? Tőzsde minden nap szépen kinyit, kereskednek amennyit kereskednek a papírral, szépen csorog lefele. Én tudom, hogy sokan manipulációt gondolnak emögött, de mégis ezt hogyan tudnád és kinek bizonyítani? Vettél valamit 1xx forinton a BÉT-en, majd eladod 5x forinton, akkor ugyan ki adná vissza a pénzedet és miért? Kitől kéred ezt számon? Én nem akarok senkit bántani, de ti komolyan azt hiszitek, hogy a kormány foglalkozik azzal, hogy mi van a Delta papírokkal a BÉT-en? Én nem akarok senkit kiábrándítani, de a BÉT ennél sokkal unalmasabb és szárazabb...
Joker76
Joker76 szerda, 10:32
Előzmény: #50188  penteklaszlo
Nem! :)
Egy férfi hamar bevezetné….. :))))
penteklaszlo
penteklaszlo szerda, 10:29
Előzmény: #50187  Joker76
Most akor igen vagy nem?:)
Joker76
Joker76 szerda, 10:28
Előzmény: #50186  Sampipi2
Igen, a másik nemet nem tudom elképzelni mellette! :)
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 10:13
Előzmény: #50182  Joker76
Aranyos egyébként. Egy komolyabb fekete csoki fiút tudok elkepzelni mellé vagy mögé vagy alá vagy fölé,kinek hogy tetszik 😂
Na haladjanak kedves deltasokkk, tegyek szemugyre, essünk túl rajta. 
penteklaszlo
penteklaszlo szerda, 10:10
Előzmény: #50184  evanani
2021.év az erőgyűjtés éve. 2022. az elrugaszkodás éve lesz. 2023 a ... és boldogan (szegényen) élnek (élünk), míg meg nem halunk. Ámen!
evanani
evanani szerda, 10:04
Előzmény: #50183  Muszka1
Amúgy mennyi? 
57,1  vagy 57,6😆😝😜😂 
Beszarok 2021 van,és tíz fillérenként ugrik az árfolyam. 
Szégyen a köbön.
Muszka1
Muszka1 szerda, 09:59
Előzmény: #50182  Joker76
Mintha mocorogna kissé!
Joker76
Joker76 szerda, 09:51
Előzmény: #50181  Sampipi2
itt a mi kis nyuszifiúnk! :D gold digger
https://images.app.goo.gl/fiFhAhUQiGPBKfhv7
Sampipi2
Sampipi2 szerda, 09:37
Előzmény: #50179  evanani
Ha ez a második félidő akkor megyek sztem valami szanatóriumba pár hetet kicsit pihenni!
Joker, a nyuszira még rálehet fogni, tudod a kakaós nyuszira! 

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 5 4

aktív fórumozók

friss hírek További hírek