Topiknyitó: Hathor 2015. 09. 23. 12:45

BUX index, BUX határidő, BÉT!  

Na próbáljuk meg ezt a topikot BUXnak és határidejének. Eros 12-13topikja teljesen kihalt, elavult, Eros befejezte a tradet. Sokan nem is tudják mi az.

Ha valakit érdekel BUX Hajrá!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2018. 08. 27. 08:31
Előzmény: #47099  dereng
#47100
Igy van. Te szoktad mondani ne foglalkozzak a negativ velemennyel, minusszal.. ha jol emlekszem. Te se foglalkozzal. En telefonon nem is latok plusz/minusz jelet.
Epitkezes halad? Elindult mar? Milyen fazisban vagytok?
dereng
dereng 2018. 08. 27. 08:25
Előzmény: #47097  dereng
#47099
Ki az aki ezt a mondatot minuszolja ? Nem en vettem fel rossz poziciot ba,meg... Es nem en iranyitom a piacot...
Hathor
Hathor 2018. 08. 27. 08:14
Előzmény: #47097  dereng
#47098
Igen. Jo lesz a longosoknak, a haromszogembol kitort fel varakozasok szerint. Kar, hogy Buxot szetvertek kozben.
Ez van
dereng
dereng 2018. 08. 27. 08:04
Előzmény: #47096  Hathor
#47097
jo nagy up lesz a daxiba.
Hathor
Hathor 2018. 08. 27. 07:59
Előzmény: #47095  BudFox
#47096
Lejott 3450rol, ahogy kell.
Igen, most mar erted :) 
BudFox
BudFox 2018. 08. 27. 07:50
Előzmény: #47092  Hathor
#47095

értem már.
persze jó lett volna ha már korábban is moderálták volna ezt a viselkedést...
most nem olvasgattam a Mészáros papírok topikjait...nem is tudom mi megy benne...
Konuzumot látom hogy 2600-2700 körül van...
Hathor
Hathor 2018. 08. 27. 07:20
#47094
"Történelmi csúcsáról nagyot esett a konjunktúraindex
Augusztusban - júliusi történelmi csúcsa után - idei mélypontjára esett a GKI konjunktúraindexe. A kutatóintézet felmérése szerint az üzleti és a fogyasztói várakozások egyaránt romlottak, de továbbra is optimizmust tükröznek. Az üzleti bizalmi index csökkenése az ipari és szolgáltató cégek jelentősen romló várakozásainak következménye, az építőipari és kereskedelmi vállalkozások optimizmusa ugyanis kissé erősödött. "
Hathor
Hathor 2018. 08. 27. 07:15
#47093
Yo reggelt! Kint tovabb mennek fel, reses nyito usa, talan dax is, ha igy marad. A lenyomott bux ma is tud majd forditva menni le? meglatjuk
Hathor
Hathor 2018. 08. 26. 20:26
Előzmény: #47090  BudFox
#47092
Nem, nem erted meg mindig. Azokat bunteti, aki azt allitja, hogy valaki felbeszelo. Azaz a regi idobol NBM-Ex-Sly harmast buntetne most. Ahogy el is kezdte Exet a feljelentgetesevel egyszer moderalni, es az allando minuszolgatasaiert megint moderaltak kulon. Felebredtek a moderatorok. Es igen,az ok a hazirend, mki maga dont ezen a forumon!
Hathor 2018. 08. 26. 20:22
Törölt hozzászólás
#47091
BudFox
BudFox 2018. 08. 26. 20:11
Előzmény: #47088  Hathor
#47090
DE értem...vagyis azthiszem értem a lényegét...:-))
Régen a Konzum topikban a lebeszélés ment az elején......a moderátorok nem törődtek a dúrva kitáraztatással, lebeszéléssel egy részvényről...pedig éppen ezzel okozták a legnagyobb kárt a kisrészvényeseknek.
Mi ketten voltunk az elején akik normálisan, átláthatóan vettünk az elején Konzumot, és minket felbeszélőknek tartottak, pedig nem voltunk azok. állandó támadás alatt voltunk.Pedig mi nem is beszéltük felfelé az árfolyamot...nekünk akiknek volt jócskán papírunk, csak a puszta tényeket írtuk le mindig, vagy a kevéske cikkekből próbáltunk meg a jövőre következtetni...rábeszélni én sem beszéltem rá senkit a Konzumra..csak mindig leírtam amikor vettem , vagy eladtam :-))
Most tényleg vannak , nemtudom..nem olvasgatom a topikot, de ahogy hallottam vannak kemény felbeszélő emberek... azokat bűnteti a moderátor... szerintem igy jólvan ez..DE akkor a kitáraztatókat is meg kéne moderálni...az is éppolyan káros.
Hathor
Hathor 2018. 08. 26. 13:24
Előzmény: #47085  dangab
#47089
Nem. te sem érted az üzenet lényegét
Hathor
Hathor 2018. 08. 26. 13:23
Előzmény: #47083  BudFox
#47088
Nem. Azt hittem jobban megérted, nem bonya. Kimoderálták az embert, mert állandóan ezzel a beültető, felbeszélő meg egyéb buta rágalmazással jött. személyeskedésnek véli ezt a moderátor.
Tudjuk régről mi ment NBM, Sly, EX hármastól. Most már végre moderálják ezt a stílust. Elkezdett felébredni a moderátor. Végre
dangab 2018. 08. 26. 10:34
Előzmény: #47084  Suyen85
#47087
én paper tradelek az 500-nál, sztem nem fogok számlát nyitni, mert ciprusiak
furcsaságokat én is láttam, bár a felület maga jó
dangab 2018. 08. 26. 10:32
#47086

https://www.forexpeacearmy.com/
ide beírva a brókernevet lehet olvasni véleményeket, értékelést. Természetesen a vélemények nagy része minden cégnél negatív (hiszen az emberek 80%-a bukik), de értő olvasással ki lehet venni, hogy mik a valós problémák egy céggel és mely panaszok a tudatlanságból fakadóak (vagy egyenesen az ügyfél a csaló).
dangab 2018. 08. 26. 10:30
Előzmény: #47083  BudFox
#47085
ez logikus
aki poziban van, annak már van tapasztalata a papírral, tudja mérlegelni, mit jelent, ha kiszáll
aki nincs poziban, az vagy teljesen újonc, vagy a papírral nincs tapasztalata (nagy valószínűséggel), ezért ez "sérülékenyebb" közönség. Ezért jár dádá a felbeszélésért és nem a lebeszélésért.
Suyen85
Suyen85 2018. 08. 26. 10:03
Előzmény: #47082  Hathor
#47084
A pluss500 árfolyama már vissza állt azóta, nekik csak sokkal komolyabb regisztrálási feltételeket kellett bevezetniük. Nekem másfél évig semmi gondom nem volt velük, de el jöttem tőlük mert az utóbbi időben teljesen el tért az áruk a valóságtól és be lassították a kereskedést vagyis nem vette be több alkalommal se a megbízásomat. Amikor elszált a frank akkor rengeteg broki lehúzta a rolót. Fxcm viszont kapott egy elég komoly hitelt a kártérítésekre és még a mai napig is üzemel és a legnagyobbak között van. Amcsi ügyfeleket át vette egy másik cég. Linket most nem tudok a cikkről mert telóról vagyok de majd otthon megkeresem.
BudFox
BudFox 2018. 08. 26. 09:58
Előzmény: #47074  Hathor
#47083

Mondjuk azt nemértem hogy moderálás jár a felbeszélésért és beültetésért ?
Akkor a kitáraztatásért és a lebeszélésért miért nem jár büntetés ? :D
Anno a Konzum topikban igencsak aktívak voltak a lebeszélő és kitáraztató emberek..ezzek sok SZÁZMILLIÓS !!!! kárt okozva a részvényeseknek !
Meg egyébként is....le van írva hogy mindenki csak a sajtá véleményét írja le..akkor nem tökmindegy hogy mit ír ?
Hathor
Hathor 2018. 08. 26. 09:18
Előzmény: #47079  Suyen85
#47081
FXCMtol a RandomFX ekkor hivta le a penzunket
"Behajthatatlan veszteségek: A 225 millió dolláros hiánnyal az FXCM tőkehelyzete súlyosan sérült, és mivel a veszteségek túlnyomó részben valószínűleg behajthatatlanok, sürgősen új tőkét kell találnia ahhoz, hogy egyáltalán folytathassa a működését. Egyelőre ugyan hivatalosan nem esett róla szó, de nem nehéz belátni, hogy az FXCM teljes csődje a küszöbön áll. A hiányzó tőke miatt pedig előfordulhat, hogy olyan ügyfelek sem jutnak hozzá a pénzükhöz, akiket közvetlenül elvileg nem érintene a svájci frank mozgása.Hatalmas esésAz FXCM egyébként tőzsdén jegyzett vállalat, az árfolyam alakulásán pedig jól lemérhető, hogy mennyire súlyos a cég helyzete: tegnap 35 százalékkal alacsonyabban zárt, mint múlt pénteken, csak a svájci hírekre napon belül 15 százalékot, a zárás utáni speciális kereskedésben pedig további 12 százalékot esett. Ma viszont már közel 90 százalékos eséssel, 2 dollár alatt nyithat az árfolyam a tegnapi 12 dolláros zárással szemben. Ez egyértelműen azt jelenti, hogy a piac a cég csődjét sem tartja kizártnak.A dolog pikantériája, hogy a részvény összeomlása már a svájci események előtt megindult, szerdán több mint 10 százalékot esett az árfolyam, miután az FXCM menedzsmentje a várakozásokhoz képest pesszimista becsléseket tett közzé a cég negyedik negyedéves bevételeiről."

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek