Az elmúlt 2 napban 20 % ot ment a uk és a ttf . Ne mondja senki ennek a szarnak meg esnie kell. Ez egy manipulatív szar termék ezzel nem szabad kereskedni.
Aki belépet mikor felraktam a chartot már nem ideges pedig nem raktam se számot se betűt a chartra !! :)) Szóval nekem ez az egész elliot egy hokuszpokusz marad . És lehet itt megnyúlt hullám meg ákom-bákom ! Még jó beszállót egy mester se adott . Csak lehet hogy erre megy de lehet arra vagy körbe körbe ...
itt nincs szó tiszteletlenségről csak észrevételt tettem szerintem ! Amúgy meg igen mindent figyelemben kell venni de a főszempont a saját stratégia. Hasaltam egy nagyot ezen az ng-én de az egyik ok az itt felvonultatott elliot chartok voltak . Csak én vagyok a hibás nem akarom ezt másra kenni ezeket a dolgokat amit megírok azért teszem mások okuljanak belőle! Nem szabad bedőlni semmilyen hokuszpoknak ! Az egyszerű dolgok a nyerők! Trend támasz alakzat !!!! Aki ezt másképpen látja lelke rajta !
Az a helyzet az alakzat kereskedés még mindig jobban működik mint az Elliot ! És azt is megmondom miért mert mikor az alakzat rajzolódott Te és az elliot társaid 7 dolláros ng árat írtatok ezzel volt tele a fórum. Igy van ? És ehhez nem kell összevissza megnevezni a hullámokat . És újra számozni . https://invst.ly/wu3qj