Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 19:00
Előzmény: #676  Törölt felhasználó
#680
És figyu Wap!!

Jól figyelj ! Senkinek nem ajánlottam ITT ezen a fórumon semmilyen vételt vagy eladást. Így nem lehet a harmadik ajánlatom a Mol. Mert előtte sem volt semmi.
Ne izálj már itt folyton na !

Az, hogy NEKEM milyen részvényem van,
konkrét kérdésre szoktam megválaszolni.

Jól van?

Nem figyelem hova-mit írsz, és csapok le rá rögtön. Mivel érdemeltem ki ezt a megtiszteltetést... ki tudja?

bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 31. 18:59
Előzmény: #676  Törölt felhasználó
#679
ha valaki nem ért veled egyet akkor az vonzodik hozzád??? lemaradtál az oviskorban amikor a lányok még a hajad huzták vagy mi van??? nem kell itt elterelni himezésre hámozásra... elég ha annyit irsz hogy no rieksön vagy nem értesz velemegyet mert go 24000 vagy ennyit se de ne legyél ennyire eltelve magadtol... boldog családi életet élek. muszály neked mindig kotoszkodnod???Vagy ez ilyen kisajátitott topik???Csak mert akkor ird ki hogy csak lelkibetegeknek, vagy védd le jelszóval....
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:56
#678
Énfiúvagyok
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:56
#677
Lehet lány!!! Sok lány lehet itt! Ki tudja!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:55
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#676
Wap Te vonzódsz hozzám? Merthogy nem hagysz nyugton.
A lányokat szeretem. Bocs.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:55
#675
Ez nem igaz!!! Monjuk ott cáfolnám, hogy van a következõ szitu: Vesznek egy speki papírt funda nélkül!!! Te utánuk eredsz???
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:50
Előzmény: #673  Törölt felhasználó
#674
Sziasztok.
Nem félig,teljesen PSZICHIKA,és semmi más!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:49
#673
A lényeg: A tőzsde félig pszichika!!! Mindenkinek meg kell tanulnia nyugodtan minuszba lenni, de amikor eléri az előre meghatározott pszichikai stopp-ot, akkor cselekedni!!! Ritkán dönteni, de alaposan megfontoltan, és főképp jól!!! Plusznál pedig a lényeg; nem szabad túlörülni, mert az embert hajlamossá teszi arra a mondatra: "Á úgyis csak a nyereség kevesebb!", ehelyett minden nap megbarátkozni azzal hogy az embernek mennyi pénze van, ezt jól elmélyíteni, aztán ahhoz mérten mérni a nyereséget vagy a veszteséget! Minden Jót!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 31. 18:48
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#672
nem kötekedek... csak csendben beirom hallkan a megjegyzéseim... szabad ország nem de???Ráadásul még csak nem is elemezgetlek... na a harmadik ajánladod ahogy elnézem a mol... akkor ezuton mondom hogy 3ból 3... enyhén szolva is kicsi az esélye 21000huf fölötti régiok támadására... a mol reál értéke jelenleg (nem TA hanem BPMC:) ) 18200!!! Még sugok neked valamit hogy ne legyél eltévedve... az olaj számit de nem az ára... A többit add össze ha akarod...
És csak hogy ne maradj ajánlat nélkül im lőn az én ajánlatom: NO POZI!Kivárás!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:43
Előzmény: #670  Törölt felhasználó
#671
Kranhalf egyetértek a barátnőddel :)
Amúgy alvászavarom ellen altató helyett ide írogatok. Ez van. :)

Aki követi és kérte tőlem az infót a konkrét dolgok elhangzása céljából:
Richter ma megprodukálta az egyik kivételt, ezért a stoppomat nagyon küzel tettem az árfolyamhoz.
Mol, oti semmi sem változott.

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:37
#670
tul nagy bukoba igy meg nem sikerult belefutnom, az is igaz.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:33
#669
Valo igaz, nagyon nagyon nehez leszokni arrol, hogy az elszalasztott lehetosegeket bankodjon az ember. Az utobbi par napban volt nehany dolog, amire eleg jol raereztem, de vegul megsem leptem meg. Igy elestem jo sok penztol.

Rajtam ilyenkor az szokott segiteni, hogy elmeselem a baratnomnek az eseteket, aki konstatalja, hogy csak nem realizalt haszonrol van szo, minek rinyalok :))
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 18:09
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#668
Mary !

Azért nem emil-en küldöm ezt hanem ide írom, mert a reakciód tanulságos lehet mindannyiunknak (szerintem) . Semmi olyanról nincs szó, hogy nem segítek tovább, megígértem, amíg azt nem mondod: "köszike nem kell" , addíg teszem, amit megígértem.

Sokszor említettem már, most újra : az érzelmi rekcióink rengeteg haszontól fosztanak meg minket. És ez nem játék, mert ez a történet pontosan erről szól, a haszonról.

Amúgy a fórum hsz-einek 80 % ilyen érzelmi felfűtött kereskedési állapotot mutat.

Pont ez a lényeg, tervszerűen dolgozni, nem kapkodni, nem ugrabugrálni össze-vssza minden fuvallatra, és az elemzők kiáltozására.

Nem tudom jobban vagy másképp ezt elmagyarázni. A mol-tól ma mindenki szárnyalást várt, (nincs ilyen szoros köze a Brent árfolyamához könyörgöm) és amíg a kiszálló nem végzett, ez nem fog megpattanni. Az a kérdés, kinek a pénze fogy el hamarabb. De már ezt is írtam. Ugyanakkor (és ez a fontos) valószínűleg ma többen érzelmi alapon ezt a "fos" részvényt kivágták, és mérgükbe (Up-ban!!) azonnal vettek valamit.

Ha 3-4 napon belül megpattanna, akkor viszont dalolva visszaszállnak majd 21-en is, mert akkor meg húzzák. A brokik meg köszönik jól vannak. Ez tisztelettel a tapasztalatlan viselkedés a tőzsdén.

Mary_m. Nem tettél semmi rosszat, nem rossz kritikaként mondom:

1, Nem tudtad ELŐRE, hogy ez lesz ugye?

2, UTÓLAG bosszankodsz azon amit NEM tettél meg?
Ha már 3 éve tőzsdéznél, leszoktál volna erről. Nem fárasztó állandóan azon bosszankodni, mit nem tettünk meg?

Ugyanis ilyen mindíg lesz. Ez a történet nem a 90 elszalasztott lehetőségről szól, hanem a 10 NEM elszalasztottról. Ebből van sokkal kevesebb mindig, és EZT KELL kihasználni.
Ez a cél. Kihasználni maximálisan azt a nagyon kevés el nem szalasztott lehetőséget.

3, A portfóliód 1 %-a FHB. Kis túlzással. És még most is pluszban vagy. Akkor?
És napiznál megint........ :((((((((((

Ettől még persze leküldhetik holnap, de számodra ez a pár ezer forint mit számít? Nézd meg a többi papírodat ! Abban több pénzed van, és nem állnak rosszul ugye?

FHB leküldték -10 % aztán visszahozták, mert annyiért a hülye is vesz. Ha tudtad előre hogy így lesz, akkor bennfenntes infóid vannak arról, hogy most épp nincs vevő, és most épp valaki (elképesztően rosszkor) elad 5000 db-ot. 5000 ! Az semmi. Tudom.
Ha nem tudtad előre, akkor utólag miért foglalkozol ezzel?

A régi munkamódszereddel veszteséget termeltél. Ne idegeld már magad minden "elszalasztott" lehetőségen ! Ez az út a diliházba visz.

Emilt küldök hamarosan, bízom benne a saját érdekedben, hogy fegyelmezett maradsz.

Szia!

Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 17:40
Előzmény: #666  Törölt felhasználó
#667
Wap neked van egy ajánlatom:
elemezz szorgalmasan technikailag, és ne azon gyűrd magad, hogy próbálod összerakni ebben a topicban az infókat abból a célból, hogy belémköss.
Iddogálj, eddegélj, meg amit szoktál.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 17:28
Előzmény: #665  Törölt felhasználó
#666
Itt vagy mary?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:27
Előzmény: #664  Törölt felhasználó
#665
most mi van???? mi ez a vissza aztán le aztán vissza, wááááá, kicsit nagy nekem ez a 10-15%-os árf. vált. ebben a papírban napon belülre.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:25
Előzmény: #663  Törölt felhasználó
#664
mi ez a 10k itt megint???
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:20
Előzmény: #659  Törölt felhasználó
#663
nem csinálok semmit!!! Nem kell könyörögni, nem csinálok semmit, csak kicsit megállt bennem az ütő hirtlen!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 31. 16:19
Előzmény: #620  bpmcwap
#662
khöm...
Várom a következő csúcsbefektetési ajánlatod....
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 16:19
Előzmény: #658  Törölt felhasználó
#661
mi a görcs, ó, hogy miért nem adtam el, most lazán visszavenném, de vártam.... grrr :-((

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek