Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus péntek, 06:02
Előzmény: #1329579  Macus
#1329580
Trading view szerint volt valami hajo elleni tamadas …. Olaj meg epp piros. Mondjuk tegnap hart +1.7% ban is az olaj. Ez nekem termeszetes mozgas de japok araboktol kapjak az olajat szoval erzekenyebbek ra. Hat lehet visszaadjuk a tegnapi emelkedest aztan ha kint javulas lesz itt is / ai miatt esnek ez a masik magyarazat open ai ipo csuszik… nem tudom mi az ok de ezek nem tunnek olyannak ami minket kene hogy erdekeljen. 
Macus
Macus péntek, 05:33
#1329579
Na a mai nap erdekes most minden indi massziv piros nikkei majd 5% piros … mi tortent az este?
ypyapach péntek, 00:16
Előzmény: #1329577  maldiv
#1329578
Tényleg nehéz.
Akkor 100 környékén, vagy feletti olajár volt, NIS fomo volt.
És pont ezt hiányolom, esetleg hormuz újbóli lezárása, és hogy most kiszámithatóbb az olaj ellátása az ukránok felől ami még az oszti mellett segítheti az emelkedést.
De én egy 3500-4200-as emelkedést látnék bele jelen pillanatban.
De legyen neked igazad!!!
% -san nem mindegy hol lesz a vágás, ha 4000 alá esne vágás után, akkor onnan nehéz lesz újra átvinni a 4000-t. Off téma vége. Köszi 
maldiv
maldiv csütörtök, 23:19
Előzmény: #1329574  ypyapach
#1329577
Ha 3as hullámban felment 4400 ig miért ne lehetne esetleges ötös hullámban 4700?
Innen nehéz elképzelni. 
Uhura csütörtök, 23:06
Előzmény: #1329571  IstiSan
#1329576
Melyik része a piacnak ?
Amúgy így már jobban értelek. 
ypyapach csütörtök, 23:03
Előzmény: #1329574  ypyapach
#1329575
Oszti 
ypyapach csütörtök, 23:02
Előzmény: #1329573  maldiv
#1329574
Bocsánat az off témáért, de innen én is egy jó MOL beszállót keresek és érdekelne, hogy miből látsz benne 4700-at, csak az osztó miatt?
Én annyit nem látok bele. 
maldiv
maldiv csütörtök, 22:45
Előzmény: #1329571  IstiSan
#1329573
Molból? Ezüstből?
Ezüstbe ma beléptem. Ez már vonzó ár. Molt tartom, bízom a vágáskori 4700 as árban. Max 90 nap még
ypyapach csütörtök, 22:43
Előzmény: #1329569  maldiv
#1329572
Ő röviden ír, de nagyon bejöttek a meglátásai.
Én is kíváncsi lennék, hogy látja a jövőt.
IstiSan
IstiSan csütörtök, 22:39
Előzmény: #1329559  Uhura
#1329571
Inkább csak annyi, hogy onnan jövök, ahol heti 10% esés van már. És nem találom az új belépőt.
dzsimi
dzsimi csütörtök, 22:32
Előzmény: #1329569  maldiv
#1329570
Nem tudom kire gondolsz :) ... én ritkán írok, ma csak úgy kijött belőlem.. :) ...de ez van... sok mindent megéltem én már itt....sokan jöttek és mentek...kevesen vannak már a régiek....azt hiszem én egy darabig még leszek......  de  most egy időre vissza is vonulok... :) ...jó kereskedést nektek ...
maldiv
maldiv csütörtök, 22:28
Előzmény: #1329561  dzsimi
#1329569
1valaki feltűnését is várom már. Rég hallottuk bölcsességeit
ypyapach csütörtök, 22:23
Előzmény: #1329555  Naras
#1329568
Én 28700-tól ülök benne, úgy ahogy mindenki tiltja, full tőkével 😄
Ha tamásra hallgattam volna azóta már kb tízszer kellett volna eladnom, ebből talán kétszer érte volna meg, elég rossz arány . . .  .
De most már olyan árfolyamon járunk ahol nem látom a "miért menne tovább "-ot.
Ukrán háború nem így néz ki, hogy hamarosan véget ér, az akvizíciót meg ígérgetik évek óta.
dzsimi
dzsimi csütörtök, 22:18
Előzmény: #1329562  Macus
#1329567
Mi érdekelne a bux hati, de van Otp határidős pozi is....régen sokat kötöttem , ma már csak Bux mivel itt a legkedvezőbb a kondicióm, 10-es áttétel mozog és ezt látom át a legjobban.... 
dzsimi
dzsimi csütörtök, 22:16
Előzmény: #1329563  randomly
#1329566
Ritkán halad másik irányba, mert nem adok neki esélyt... ha úgy is van lezárom, s ez csak napi veszteség havi 2-3 alkalom... szerencsémre bőven fizetek adót minden éven , s nincs kompenzációs(veszteséges ) évem :) ... kívánom legyen szerencséd, de hogy ezt tartani tudd, meg tanulnod időben realizálni,majd vagy shortot felvenni, ha ez nem megy akkor a új belépést keresni korrekcióban....mert a Bux és Otp is eléri hamarosan azt a szintet, amikor már nem lesz alulértékelt és nem 9 P/E rátája lesz hanem 15-ös és nem fog emelkedni egy éven csak max 5-8%-t...
randomly csütörtök, 22:13
Előzmény: #1329563  randomly
#1329565
ne reagálj, visszaolvastam :-) Látom leírtad amire gondoltam csak visszafelé olvastam helytelenül! :-) :-)
dzsimi
dzsimi csütörtök, 22:10
Előzmény: #1329559  Uhura
#1329564
Nagyon sok mindenre figyelek..... a kinti hangulat, szektorok mozgása, kielemzem a 4 bluet  ... mindenféle mutató alapján így el tudom dönteni a hosszútávú célt... ez a Bux-nál még továbbra is long... legalább 10% van még benne év végére normál esetben....de a lényeg hogy be tudjam lőne a korrekciós szinteket... ebben pedig az otp a mérvadó , mert ő irányítja a bux-ot... a Mol már csak speukláns papír, a Richter meg buxbeállító .... a Telekom súlya alapján nekem lényegtelen .... persze Bux hatinál nézem a kamattartalom alakulását ez is döntő mikor fordítok... " így a záró - nyitó közötti emelkedést bebukod" ....vagy megnyerem, ha fordul és a rossz irányba állnék...de nem igazán számít , mert ritka a nagy réssel le vagy fel nyitás....s minden nap van le és fel hullám több is.... sokszor már 1-200 p. elmozdulást is realizálok de 500 és 1000 között már fokozatosan zárok, mivel a hati sem a régi már nagy ill. likvid lett...mondhatnék még sok mindent, de nagy része már tapasztalat , megérzés, és néha persze szerencse is...de ezt igyekszem hanyagolni...
randomly csütörtök, 22:09
Előzmény: #1329561  dzsimi
#1329563
Írsz majd akkor is mikor a másik irányba halad a tőke? :-) Nem irigységből írom, csak tanulni szeretnék :-) n évesített 30%-al elégedett vagyok :-) A kétkezi munkám közeledik a 0%-hoz ... de lényeg hogy a köztársasági elnök le legyen váltva :-) Vannak tartalékaim és ugye 30% "bevételem" de a környezetem inkább már az infrastruktúra építést várná hogy kapjon is munkát/pénz nem a 11% statisztikai béremelkedést ... a nullánál kicsit többet hóvégén. ... persze majd szeptemberben kezdünk betonozni mert az unió augusztusban ad pénzt ... Magyarország így szeretlek :-)
Macus
Macus csütörtök, 22:02
Előzmény: #1329561  dzsimi
#1329562
Ez a hataridos cucc ez hogy nez ki , beleasnam magam , egyre tobben emlegetitek
dzsimi
dzsimi csütörtök, 21:57
Előzmény: #1329557  Egyszervolt
#1329561
És még valami... persze erre majd jönnek a mínuszok :) ...a tavalyi nagyon jó évem volt.... főleg long de short is Bux határidőben és Tbsz-n rv-k. ...a tőkémet meg négyszereztem....ezt az összeget már május végére megdupláztam....és mindezt úgy, hogy már nem nyitok átlagban csak 50 és 100 milla közötti pozikat.... persze ebben már egy 1% sem elhanyagolandó....a forgalmam  miatt  jó kötési díjaim vannak, így megéri ki be ugrálnom... az Ersténél  szerintem az egyik legjobb.... na de aki havi szinten fizet csak 4-500 000 jutalékot nekik  az már kiemelt ügyfél .... na de aki itt van a fórumon 99%-ban spekuláns... :) nem ?

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek