Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus szerda, 12:58
#1329320
Béla, mi most a rövid és hosszútávó célárad? 
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 12:48
Előzmény: #1329297  myrath
#1329319
Ha kvázi befektetőként módodban áll figyelni az árfolyamot, az mindent visz!
A stop loss nem kereskedési eszköz, nem indikátor, hanem vészkapcsoló, tehát akár több mint 20 % veszteséget is engedélyezhetsz, hiszen józan ésszel már úgyis korábban kiszállsz. :)
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 12:42
Előzmény: #1329285  Jussi
#1329318
Szia!
Rég láttalak! Igaz, más papírokban nem nézelődöm. :)
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 12:36
Előzmény: #1329275  myrath
#1329317
Az elején én is ugrabugráltam, majd rájöttem, hogy felesleges.
A megfelelő papírt kell kiválasztani, a töréspontok vadászata pedig pénzügyi öngyilkosság.
ypyapach szerda, 12:34
Előzmény: #1329314  JokerWizard
#1329316
A grafikont nézve inkább oldalaz a kiugrás után, nagyjából 100 Ft ide oda mozgással délelőtt.
Uhura szerda, 12:28
Előzmény: #1329295  myrath
#1329315
A nincs majd csinálnak. 
JokerWizard
JokerWizard szerda, 12:24
Előzmény: #1329305  DxDraco
#1329314
Ja igen... Ha ma is ebben a volumenben vásárolt délelőtt , akkor az OTP 45200 45300 és 45400-as szinteket ette meg. (a jégheggyel együtt, ami önmagában is egy 18517db tranzakció volt.. Kb 6 tranzakciüval meg is volt a SRV-vel... Azóta nincs is nagy kötés... esik az árfolyam..  
Nem a vevők, hanem az eladók uralják délelőtt az OTP-t (nem bull, hanem medve piac összesen 10 tranzakcióval). Kb el akarják adni hogy Elliott hullám 5. hulláma... A Fomo miatt...  Legalább addig amig az OTP saját résvényket vesz... 
ypyapach szerda, 12:23
Előzmény: #1329312  Daniel77
#1329313
Mai záró? 😄 Rendben 
Daniel77 szerda, 12:20
#1329312
46 250
ypyapach szerda, 12:11
Előzmény: #1329307  JokerWizard
#1329311
Ktamas 2.0 😉
myrath szerda, 12:10
Előzmény: #1329302  berlini
#1329310
Nagyon érdekes gondolatmenet. 
Nincsenek kísérleti alanyok, de analizálás az van valóban. A Ta-ban nincs emoció. Nincs semmi más, mint a múlt tanulságaiból levont következtetések. Ezek egyébként egyre egyszerűbben gyűjthetők a digitalizáció fejlődése miatt. 
Vagyis a ta nem nézi a híreket, nem nézi az aktuális gazdasági várásokat, hanem azt nézi, hogy bizonyos indikátorok alapján mi lehet a válasz. 
Pontosan úgy, mint ami alapján most az AI működik. Valószínüség számítás, semmi több.
Abban is igazad van, hogy az emberi tényezőket és az emocionális reakciókat csak késve veszi észre, de leköveti.
Naras szerda, 12:09
Előzmény: #1329308  Naras
#1329309
Mondjuk, az is igaz, hogy a nagybefektetők nem FOMO - znak, a kicsik meg édes kevesek a piac mozgatásához, szóval jah... felesleges ezen morfondírozni, belátom. 
Naras szerda, 12:05
Előzmény: #1329293  JokerWizard
#1329308
Nem veszek FOMO - ba, vettem korrekcióban, most tartás van. Viszont, gondoltam hátha jönnek páran, aki viszont igen, aztán meghúzzák még nekünk egy kicsit a történetet. Tudom én, hogy simán át tud menni egy - egy ilyen jéghegyen az árfolyam, én meg igyekszem úszni az árral.
JokerWizard
JokerWizard szerda, 12:03
Előzmény: #1329282  Macus
#1329307
Ház igen... 6 milliárd... Csak egy gond van vele hogy ennek a fogalomnak kb a 30% egy "robot" tette ki. 
Pont az ellenállásokra pakolt pont annyit, hogy kb délelőtt el tudjon adni 2 millárd OTP-t... (az organikus forgalomhoz számitotta ki)...  
a 2 milliárd az pont 10 "tranzakcióblól" jött ki  (még a szeleket is jól összrakta a fogalom függvényében).,..
A "kis" tranzakciók nem számtanak , csak az 1000 darabnál nagyobb kötések...  Pont 10 volt. mind az Erste (zöld béka ) szintjeire bepakolva... 
Csak valójában ez egy "eladó" robot... még az is lehet hogy 45000-as szintem meg "vételt" tett be amivel meg is nyugtattott mindenkit...  (erős támasz)... Ezért nem indult el eladási hullám amikor elkezdett esni reggel nyitás után... .. ;) 
A FOMO csapda bezárult... ;) 
nagy_z szerda, 11:57
Előzmény: #1329295  myrath
#1329306
az új likvid tőke elvonásokra gondolsz? SpaceX, AI befektetések miatt kialakuló helyzetre?
végülis, tőkeátrendeződés mindig is volt, valahová menni fog. :)
most pl. ezerrel táraz ki a piac a nemesfémekből - érthető módon, mert pl. erős a dollárkötvény.
nade, ha ez így folytatódik, akkor egyszercsak kiderül, hogy az erős dollárkamatokkal baj lesz,
egyszercsak sztem át fog ez csapni inflációs félelembe, aztán meg majd oda megy a tőke - elindul felfelé az árfolyama - valamikor... én már szemezek vele / persze long certi formájában.
de hogy ez mikor jön? háttt...
Magyar piacból én csak OTP-t nézek sztem ennek van esélye növekedni, a többit lutrinak gondolom.
Sztem ide még fog jönni tőke én erre szavazok :)
DxDraco szerda, 11:54
Előzmény: #1329298  ALANFED
#1329305
" 2026. június 23-án a Budapesti Értéktőzsdén 34.000 darab OTP törzsrészvényt
vásárolt 44.674 forint/darab átlagáron az OTP Bank"
Netzus szerda, 11:52
#1329304
45480-ról 380.
Forgalom az kb. az átlag duplája.
Thrawn
Thrawn szerda, 11:49
Előzmény: #1329280  myrath
#1329303
Én kicsit fiatalabb vagyok 2008-hoz, kb akkor tanultam csak számolni :D De 2020-at illetve nagyon kezdő kereskedőként 2022-őt már láttam. Tény hogy pl 2020-at évvégére már túl is szárnyaltuk, OTP-t tekintve 2022 elég rossz volt, vagy snp500-on is volt 23-ban medvepiac. Ezek mennyire számítanak? :) Igaz 2008-at sok idő volt kiheverni.
berlini
berlini szerda, 11:46
Előzmény: #1329274  myrath
#1329302
a statisztika azért alakult úgy, mert az emberi reakciók által kiváltott kötések megtörténtek.
de ahogyan már irtam, ez a TA elterjedésével veszitette el pontosságát.
Egy emberi csoport működését addig lehet előrejelezni, ameddig a kisérleti alanyok nem ismerik a részeredményeket. Minél jobban ismerik annál valószinűtlenebb hogy azt teszik amit tudatlan korukban tettek.
Ha egy bölénycsorda egy földrengés után rohan egy újonnan keletkezett szakadék felé, akkor jól megjósolható módon mindegyik belesik.
Ha viszont az elsők zuhanásáról a hátrébb levők tudomást szerenének, akkor a rohanás megtorpanna.
Ma már TA és Elliott csak arra jó hogy megvezessék a jónépet.
nagy_z szerda, 11:44
Előzmény: #1329297  myrath
#1329301
stop certire is?

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek