Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Naras kedd, 09:23
Előzmény: #1329018  SchNorbi
#1329020
Ha ezt a szintet sikerül megtartani, akkor jó lehet. Egyébként nem érzem úgy, hogy ez a mai nyitás önmagában megváltoztatná a nagyobb képet. Inkább azt látom, hogy a tegnapi 44 900 közeli zárás után a piac visszateszteli, mennyire volt valódi az emelkedés.
SchNorbi
SchNorbi kedd, 09:22
Előzmény: #1329017  Macus
#1329019
44.000,- alatt még én is vennék
SchNorbi
SchNorbi kedd, 09:21
Előzmény: #1329017  Macus
#1329018
44.440,-
Macus
Macus kedd, 09:15
#1329017
Rvt adtam el es vettem certit helyette darabszamot novelve. Vennek még de nem merek epp :D ha menne lejjebb akkor veszek amugy meg tartom
ypyapach kedd, 09:13
Előzmény: #1329013  ktamask
#1329016
Imádom ezeket a nagy szavakat, "rolóhoz". 
Mi neked a roló?
Naras kedd, 09:12
Előzmény: #1329014  Jack
#1329015
Tegnapi napot elnézve ma ilyen mínuszos nyitásra számítottam, csak ilyenkor mindig feteszem a kérdést, hogy hát akkor miért nem adtam el, hogy ma újra vegyek. Mondjuk, ekkora reggeli esést azért nem vártam. Szép dolog is ez a tőzsdézés.  :D
Jack kedd, 09:03
#1329014
R:44380
ktamask kedd, 08:50
Előzmény: #1329010  DxDraco
#1329013

Tegnap még 48k-t írtál.
Ma meg már "csoda lenne az emelkedés".
Big Picture felfele mutat.
45k elakadás pedig rolóhoz.
Az okosok szerint azt kell kereskedni amit a chart mutat, nem az, amit gondolsz.
Eszerint dupla tető 45k, divergenciával nekiment újra 45k-nak, de elakadt.
NQ -2,1%, pedig az olaj esik.
Szerintem prémium VIP olaj long beszálló készülődik.
Irán nem fog belemenni a végleges alkuba és ezt mindenki tudja. 
Ha tévednék, ilyen is van, akkor az OTP kilő, korábban sem ment USA-val, most sem kötelező őket követni, csak mert USA esik. Néha tud önállóan is rallyzni.
ALANFED
ALANFED kedd, 08:42
Előzmény: #1329007  dzsimi
#1329012
dupla csúcs osztira megint egy 5000 plusz megpihenhet aug gyj re
badsector1
badsector1 kedd, 08:35
Előzmény: #1329009  JokerWizard
#1329011
Ha a kalapács és az akasztott ember sem különböztethető meg, akkor hagyni kell az egészet a fenébe.
DxDraco kedd, 08:31
Előzmény: #1329005  Macus
#1329010
Sajnos -1.5% minuszban a bankok. Csoda lenne az emelkedés.
JokerWizard
JokerWizard kedd, 08:14
Előzmény: #1328999  Atak
#1329009
Ja igen.. Láttam gyertya diagramon is. A robot figyelmeztett is...  A kalapács vagy  akasztott ember formáció:  kis test a tetején, hosszú alsó kanóc (amely legalább kétszerese a testnek) és szinte teljesen hiányzó felső kanóc. 
  • Kalapács (Hammer): Eső trend alján jelenik meg. Azt jelzi, hogy az eladók nyomása elfogyott, a vevők átvették az irányítást, és a piac hamarosan emelkedni kezdhet.
  • Akasztott ember (Hanging Man): Emelkedő trend tetején bukkan fel. Arra figyelmeztet, hogy a vevők ereje fogyatkozik, az eladók kezdenek aktivizálódni, és a trend hamarosan lefordulhat (medvepiaci jelzés)
    Szerinted egy melyik? 

  • JokerWizard
    JokerWizard kedd, 08:07
    #1329008
    https://www.portfolio.hu/bank/20260623/fix-3-os-hitelek-beintett-a-tisza-kormany-az-egyiknek-felkeszul-az-otthon-start-844936
    „A jelenlegi kormányzati intézkedések – így az Otthon Start Program is – kizárólag a hitelképes, jobb anyagi helyzetű rétegek támogatására költenek” – 
     1350 milliárd forintnyi hitelszerződés született, ebből 38 488 lakást vásároltak már meg vagy kezdtek el építeni. Október óta 100-ból 72 forintnyi új lakáshitel lett otthon startos.
    Re: Ezek mögött állami garacia volt? Az is megszűnik?
    dzsimi
    dzsimi kedd, 07:54
    Előzmény: #1329005  Macus
    #1329007
    Nem hiszem...inkább marad a sávban, irány 43000 .....  aki tegnap realizált ma nagy valószínűséggel olcsóbban veheti vissza.... 
    Lizi
    Lizi kedd, 07:46
    #1329006
    Nagyon szakad minden. Usa, eu -1%, japan -3,5%. Caoda lenne ha ma emelkednénk.
    Macus
    Macus kedd, 06:30
    #1329005
    A tegnapi nap felig varatlan volt … a mai nap szinten nagy kerdojel , usa piroslik olaj piros (mar nem szamit ?) indik pirosak dax … viszont bankok zoldben zartak spacex es tarsai huztak le a dolgokat. Lehet csinalunk meg egy swinget es utana fel ? Esetleg kitorunk ma es irany 48?
    DxDraco hétfő, 21:31
    Előzmény: #1329003  DxDraco
    #1329004

    P/E mutatók
    Erste 13.6
    Raffi 17.8
    Unicredit 11
    PKO 12.2
    ----------------
    OTP 10.1
    min. -10%-20% os diszkonton forog az OTP.
    DxDraco hétfő, 20:47
    Előzmény: #1328999  Atak
    #1329003

    Minden régiós banki részvény elszállt, OTP pedig több mint 2 hónapja nem bír új csúcsra menni. Sajnos nagyon lemaradó. :( min 48k-50k körül kellene lennie.
    Firekiller
    Firekiller hétfő, 19:06
    Előzmény: #1328999  Atak
    #1329002
    köszi kár hogy csak most szóltál 
    Macus
    Macus hétfő, 18:41
    Előzmény: #1328999  Atak
    #1329001
    Ugy legyen 48 nal kitarazok szerintem es a realizalas soran visszaveszek (meg korai a stanil 50 vagy 48 as szontnek , meg lesz benne hullahopp)

    Topik gazda

    koi
    1 1 1

    aktív fórumozók


    friss hírek További hírek