Ha ezt a szintet sikerül megtartani, akkor jó lehet. Egyébként nem érzem úgy, hogy ez a mai nyitás önmagában megváltoztatná a nagyobb képet. Inkább azt látom, hogy a tegnapi 44 900 közeli zárás után a piac visszateszteli, mennyire volt valódi az emelkedés.
OTP részvényesek ide!