Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lizi
Lizi 2026. 06. 19. 09:40
#1328740
Hu basszus, én nem gondoltam hogy ennyi sötét fotelharcos van itt. 
Mint emlittettem többször is, nem itt kell keménykedni hanem a fronton. Aki annyira szívügyének tekinti az ukránok helyzetét, az menjen a frontra, ott harcoljon értük, ne itt egy internetes forumon.
Másik, hogy utálom a tolvaj fidesz maffiát nint a szart, és csak gyenge elméjűek gondolhatják komolyan, hogy nekem (vagy bárki másnak függetlenül a politikai hova tartozástol) nem lehet egyeni véleményem valamiről. Ha van valami amiben a fidesz maffia álláspontja hasonlit az enyémhez, az nem azt jelenti hogy én oda tartozom. Én szeretem a csirkehúst mint ahogy a róka is, én mégsem vagyok róka. 
Na ne fárasszatok tovább, már ez is sok volt ma reggelre.
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 19. 09:38
Előzmény: #1328738  Netzus
#1328739
44.320,-
Netzus 2026. 06. 19. 09:38
Előzmény: #1328732  Lou70
#1328738
Valami olyat olvastam, hogy az index-követő alapoknak, pl. nyugdíj. Le kell követniük a portfóliójukban a súlyozást.
badsector1
badsector1 2026. 06. 19. 09:38
Előzmény: #1328731  Lizi
#1328737
Fotelből is lehet együtterző valaki, próbàld ki.
Én pl szorítok az ukránoknak hogy sikerüljon a ruszki hordát megállitani, mert ha nem, akkor sulyok tamas vagy az utódja fog téged háborúba küldeni, ahogy az az slaptörvényben is meg van írva.
error 2026. 06. 19. 09:37
Előzmény: #1328733  Macus
#1328736
Putykót (van vagy 15 db) meg a Moszkvai balett.
Nyilván...
error 2026. 06. 19. 09:36
Előzmény: #1328731  Lizi
#1328735
Nem szeretnék te lenni...
lukskypoker
lukskypoker 2026. 06. 19. 09:36
Előzmény: #1328730  Netzus
#1328734
USA szünnap
Péntek
Majd záróban elintézzük a fontosabb kérdéseket
Macus
Macus 2026. 06. 19. 09:36
Előzmény: #1328731  Lizi
#1328733
Zelenszkij könnyen van , testőrök védik :D 
Lou70
Lou70 2026. 06. 19. 09:27
Előzmény: #1328720  Macus
#1328732
Hát én  sem vágom pontosan hogy van ez. A cikk szerint a lengyel súly nő az indexben és ennek a liszorító hatása okozza a csökkenést. Elvileg záróban lesz az atsúlyozás. 
Lizi
Lizi 2026. 06. 19. 09:24
Előzmény: #1328711  error
#1328731
Felesleges és értelmetlen is ez a fölényes duma. Az ukránokat zelenszkij kuldte a haboruba nem putin. A megtámadott országért meg harcoljanak a politikusok, meg azok akik kaptak valamit az országtol. Az ukránok nagyresze csak szegényseget meg korrupciót kapott, nemcsoda hogy nem akarnak ilyen orszagért meghalni.
Amugy ismerem az ilyen nagy szaju "hazafias" megmondo stilust. Az ilyenek huznák el a csikot legelőször az orszagból ha háboru lenne. Persze a biztonsagos hátterből tudjatok osztani az észt, de harcolni a szomszéd menjen. Aki együttérző, az ne a fotelből osztogassa az észt hanem lehet menni a frontra harcolni. Ott kell bizonyitani nem az otthoni fotelből.
Én befejeztem a témát.
Netzus 2026. 06. 19. 09:21
#1328730
44350
De iszonyat gyér 200 millás forgalom mellett
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 19. 09:18
Előzmény: #1328728  badsector1
#1328729
44.380,-
badsector1
badsector1 2026. 06. 19. 09:14
Előzmény: #1328719  Lizi
#1328728
Te lehetszt életpárti, de ha putyin halálpárti és te meg nem tudsz időben lelépni, akkor putyin katonáin múlik az életed
conax 2026. 06. 19. 09:12
#1328727
Politikát mellőzzük! Dax egyébként pluszban, otp -1% körül....
durian
durian 2026. 06. 19. 09:10
Előzmény: #1328719  Lizi
#1328726
Orbán Bazsi is így gondolja (és 1956-os forradalomról is így gondolkozott). Ha mindenki így gondolkozna, akkor országok és nemzetek sora tűnne el, köztük Magyarország, illetve a magyar nemzet is. Csak a szomszéd, (vagy bárki) meg ne tudja, hogy milyen "bátor harcos" vagy, mert még beköltözik a lakásodba és elveszi mindenedet. Úgyse csinálsz ellene semmit, inkább elmész...
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 19. 09:10
Előzmény: #1328724  HIM
#1328725
44.350,-
HIM
HIM 2026. 06. 19. 09:09
Előzmény: #1328719  Lizi
#1328724
Orbán Bazsi..te vagy az??🤣
zorallgyerek 2026. 06. 19. 09:07
Előzmény: #1328719  Lizi
#1328723
kinek dragabb rongy élete mint a haza becsülete…én nem azt mondom h azz kell csinalni mint a japcsik ‘45ben de hogy milyen pusztitast vegeztek a mediaworksosok azt rajtad tökeletesen latjuk. mintapeldany
error 2026. 06. 19. 09:06
Előzmény: #1328702  Macus
#1328722
Te jó ég...
Kotnyeles politikus.
Ja, Putykó érzékelve hatalmának csökkenését, megtámad egy független országot, az aláírt megállapodás ellenére.
Trampli meg az Epstein aktáktól becsokizva lerohanja Iránt.
De nyilván az a hibás aki védi a hazáját.
Te jó ég...
durian
durian 2026. 06. 19. 09:05
#1328721
 https://www.portfolio.hu/global/20260619/mar-biztos-elmaradnak-a-targyalasok-az-egyesult-allamok-es-iran-kozott-veszelyben-lehet-a-beke-844292
Szvsz ez miatt romlott el a hangulat

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek