Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NagyPe
NagyPe 2026. 06. 16. 18:30
#1328300
Esküszöm könnybe lábad a szemem, ily gyönyör láttán, hogy sokadik napja már nem lekötik a záró aukcióban, hanem felfelé.
Pedig már kezdtem összerakni exit scenarióm, ha fordulás vagy korrekció jön. 
Lou70
Lou70 2026. 06. 16. 18:28
Előzmény: #1328296  ypyapach
#1328299
Hát  én még mindig azt hiszem, hogy pénteken 72 dolláron nyit egy csilliárdért olaj lnogot és bejelenti, hogy inkább porig bombázza nem csak ránt, de az oroszokat meg atommal szórja meg, mert csak...
Macus
Macus 2026. 06. 16. 18:11
#1328298
Zsaaaa minusz 6% az olaj
bumm 2026. 06. 16. 18:07
Előzmény: #1328295  Macus
#1328297
Nem biztos bent volt nagy vevő, ilyenkor a nap végén önkötéssel felhúzzák. Három napja veszi. Holnapra egy kisebb korrekció azért jól jönne 
ypyapach 2026. 06. 16. 18:00
Előzmény: #1328294  badsector1
#1328296
Nem értem én sem miért keresi mindenki a "rést", bolifelsőt, rsi-t, napok óta kiemelkedő forgalommal emelkedünk. Széllel szemben nem . . . . .  .
Hétfőn írtam, hogy fura, hogy pénteken lesz az aláírás (mai világban ez másnap megoldható), valószínű Trump és csapata akkor már felvette a megfelelő pozíciókat és nem egy nap nagy emelkedést (vagy esést) szerettek volna, hanem egy lassabb de még magasabb heti emelkedésben (esetleg esésben, pl olaj, gáz) voltak érdekeltek.
És ebben még lehet az Irániakkal is partnerre akadtak.
Macus
Macus 2026. 06. 16. 17:50
#1328295
Olaj -5% gyiii ha igy halad holnap meglesz 45 k vagy folotte
badsector1
badsector1 2026. 06. 16. 17:24
#1328294
Ma is érdemes volt tartani a longot, ktamaska remélem a mai napot is megúszta kisbukóval.
DxDraco 2026. 06. 16. 17:12
Előzmény: #1328289  Lou70
#1328293
Szuper!
Macus
Macus 2026. 06. 16. 17:06
Előzmény: #1328290  bikkmakk
#1328292
Jo ez :D holnap igy tovabb :D
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 16. 17:06
Előzmény: #1328287  Lizi
#1328291
44.390,- záró
bikkmakk 2026. 06. 16. 17:05
#1328290
44390
Lou70
Lou70 2026. 06. 16. 17:05
#1328289
44390
MacskaBoy 2026. 06. 16. 17:05
#1328288
Üdv.
A Lightyear-on kereskedik vki közűletek ???
Tapasztalat érdekelne a platformmal kapcsolatban.
Kössssz.
Lizi
Lizi 2026. 06. 16. 16:46
#1328287
Ugy tűnik ez most lekötés lesz, nem fel. Mégsem szökési rés az, hanem bedöglött rés.
bumm 2026. 06. 16. 16:44
Előzmény: #1328285  bumm
#1328286
Ha ma zárónál megint felhúzzák pl 44500 ra hülyét  kapok, pedig van rá esély 
bumm 2026. 06. 16. 16:42
Előzmény: #1328281  Peterbond
#1328285
A tőzsde ilyen lett és nem a mindenféle mutatót számolgatóké. Ha felülsz rá nyersz, ha nem akkor számolgathatsz tovább 
Macus
Macus 2026. 06. 16. 16:41
#1328284
Usa piros olaj meg pirosabn
Adito 2026. 06. 16. 16:41
#1328283
nem gondolom, hogy túl fontos, de ha már otp topic: https://www.portfolio.hu/uzlet/20260616/otp-reszvenyeket-vett-csanyi-sandor-843674
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 16. 16:41
Előzmény: #1328281  Peterbond
#1328282
44.180,-
Peterbond 2026. 06. 16. 16:36
Előzmény: #1328278  ktamask
#1328281
1000 milliárdos bevételről álmodnak 2030-ra. úgy hogy taval  20 milliárd se jött még össe. és abból is 4 milliárd veszteség lett. De idén ezt ár az első negyedévben túlszárnyalta ( mármint mégnagyobb vesztesége lett ). És mégis tolják egyre feljebb....

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek