Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus 2026. 06. 15. 06:04
Előzmény: #1327999  Macus
#1328000
Latom irtal. En is igy vagyok , ez most extrem pozitiv sokk de valami mini realizalas vajon lesz e
Macus
Macus 2026. 06. 15. 06:02
Előzmény: #1327995  Macus
#1327999
Marmint mondjuk rovid tavon egy ket het alatt mielott realizalas jon
danko 2026. 06. 15. 06:02
Előzmény: #1327992  BellaVita
#1327998
Ez jó tetszik amúgy volt egy kis mázlijuk.
dniel
dniel 2026. 06. 15. 05:47
Előzmény: #1327996  dniel
#1327997
Ez a a fontosabb dilemmám buxba... 
https://www.tradingview.com/x/Lgm44dSp/
dniel
dniel 2026. 06. 15. 05:40
Előzmény: #1327995  Macus
#1327996
Nem tudok most még erre pontos választ adni mert feltételezéseim vannak arrol miben halad vannak extrém long elképzeléseim amibe bele férne ez a zavar egyébként ilyen hullámok késöbb tisztulnak ki mert akkor csak az elején van és ez okozza a zavarodotságot... most buxban követek egy impulzust megvárom hogy elkészülnjön és akkr körbe nézek mi hol áll éppen a világban... nincs céláram rá csak 5 ig számolok és ott lesz valami top...
Macus
Macus 2026. 06. 15. 05:26
Előzmény: #1327993  dniel
#1327995
Meddig varod dani?
Macus
Macus 2026. 06. 15. 05:26
#1327994
Atom zold minden futi usa 2 sax majdnem 2 japan 5 folott
dniel
dniel 2026. 06. 15. 05:18
Előzmény: #1327992  BellaVita
#1327993
Full bika, szanaszét vesznek mindent, csitt csatt dirr durr piff paff short covering meg huzza majd tovább... 
BellaVita 2026. 06. 15. 05:04
#1327992
Jelenleg Nikkei +5,5%... és szerintem nem azért, mert a japánok döntetlent játszottak a hollandokkal!
Not bad...
Lou70
Lou70 2026. 06. 14. 21:31
Előzmény: #1327989  ypyapach
#1327990
Tényleg bocs, szégyellem. 🤪
ypyapach 2026. 06. 14. 20:43
Előzmény: #1327987  Lou70
#1327989
Már a frászt hoztad rám :D 
randomly 2026. 06. 14. 20:32
Előzmény: #1327956  DxDraco
#1327988
vagy nem  https://www.erstemarket.hu/termek/116303/EBOTPTL100
DátumTípusRészletek
2025.04.07.KiütésMaradványérték: 0 HUFMaradványértékes kereskedés kezdete: 2025.04.07. 13:32Maradványértékes kereskedés vége: 2025.04.09. 17:00
Lou70
Lou70 2026. 06. 14. 20:15
Előzmény: #1327985  Lou70
#1327987
sztornó, megszívatott a telefon. ez 11-i cikk, csak feldobta az app. Bocs mindenkitől!
ypyapach 2026. 06. 14. 20:11
Előzmény: #1327985  Lou70
#1327986
Ez régi hír 
Lou70
Lou70 2026. 06. 14. 20:04
Előzmény: #1327983  Lou70
#1327984
Trump is úgy nyilatkozott, hogy joguk van az önvédelemre, de most nem kéne :S
Lou70
Lou70 2026. 06. 14. 20:03
Előzmény: #1327982  Guznyuc
#1327983
csak a portfoliot olvastam, szerintük válaszcsapás volz.
"Izrael légicsapást hajtott végre Bejrút Dahíja negyedében, a Hezbollah fellegvárának számító területen, miután a libanoni síita szervezet drónokat indított Észak-Izrael felé. "
Guznyuc
Guznyuc 2026. 06. 14. 19:33
Előzmény: #1327979  Lou70
#1327982
Most? Folyamatosan lövik Libanont (oda be is vonultak), meg már Gázát is. Persze nem Iránt, de egyértelmű a provokációs és eszkalációs szándék. Szükségük van a háború folytatására és arra, hogy az USA aktívan a térségben maradjon. Október 7. a Hamasztól volt elfogadhatatlan, a gázai megtorlás, Irán lefejezése és a háború kirobbantása meg Izraeltől. Ez a háború csak nekik volt érdekük (illetve személyesen Netanjahunak is), mint ahogy az elhúzása is.
Macus
Macus 2026. 06. 14. 19:29
#1327981
Trump blames Israel for ‘a few hours’ of delay in US-Iran deal signingTrump has told the US media outlet Axios that the US-Iran deal to end the war is still on track for Sunday, despite Israel’s strike in Beirut and the Iranian threat to retaliate.“[The Israeli attack] shook it up. It delayed the signing by a few hours. It was supposed to be now. Now it is scheduled for a few hours from now,” Trump said in a phone conversation with Axios.Trump said he was shocked when his advisers called to brief him about the Israeli strike in Beirut, and he fumed at Netanyahu.“It is so bad – I couldn’t believe it. An hour before we are supposed to sign the deal,” Axios quoted the leader as saying.Trump claimed the deal with Iran will be good for Israel because it will prevent Iran from getting a nuclear weapon, require the disposal of the nuclear material and allow snap inspections of Iran’s nuclear facilities.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek