Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus 2026. 06. 11. 10:43
#1327640
920
zkktib54
zkktib54 2026. 06. 11. 10:41
Előzmény: #1327638  zkktib54
#1327639
900 ? Mi ez a száguldás ?
zkktib54
zkktib54 2026. 06. 11. 10:37
Előzmény: #1327631  Macus
#1327638
800 is letudva
Macus
Macus 2026. 06. 11. 10:37
#1327637
800 ... usa indik meg zöldek
Beze
Beze 2026. 06. 11. 10:37
Előzmény: #1327635  Beze
#1327636
Mi a reál?
Beze
Beze 2026. 06. 11. 10:36
#1327635
Szájbakúrt Erste lekapcsolja a netbrokert 🤬
zkktib54
zkktib54 2026. 06. 11. 10:36
Előzmény: #1327633  zkktib54
#1327634
A régi WEBes NETBROKER MEGY.
zkktib54
zkktib54 2026. 06. 11. 10:33
Előzmény: #1327629  csendben
#1327633
Nekem sem megy az ERSTE...
Macus
Macus 2026. 06. 11. 10:31
Előzmény: #1327628  Macus
#1327632
azért látni hogy amint kitört a sávból emelkedésbe kapcsolt
Macus
Macus 2026. 06. 11. 10:30
#1327631
760
zkktib54
zkktib54 2026. 06. 11. 10:30
Előzmény: #1327627  Netzus
#1327630
750 már
csendben 2026. 06. 11. 10:30
Előzmény: #1327625  NagyPe
#1327629
Reggel még ment.Most "hálózati hiba".....
Macus
Macus 2026. 06. 11. 10:26
#1327628
https://www.tradingview.com/x/HtjvaZSf
A tegnapi chartot kiegeszitettem . Ha isten is ugy akarja emelkedo savba leptunk. Az junius vegeig 44k (plusz oszti az 45 ez a varakozasom) 
Netzus 2026. 06. 11. 10:23
Előzmény: #1327626  Jack
#1327627
40600 felett tanyázik, felétől kicsit kevesebb forgalommal.
Jack 2026. 06. 11. 10:20
Előzmény: #1327625  NagyPe
#1327626
A webes felület működik. R:40650
NagyPe
NagyPe 2026. 06. 11. 10:14
#1327625
Valakinek sikerült már belepnie az Erstébe? 
Netzus 2026. 06. 11. 10:13
#1327624
40590
bumm 2026. 06. 11. 10:09
Előzmény: #1327621  Guznyuc
#1327623
Nincs mese a piac az eus pénzeket árazza, plusz, ha véget érnek a háborúk a közeljövőben, akkor jöhet egy nagyobb löket felfelé 
Lou70
Lou70 2026. 06. 11. 10:07
Előzmény: #1327620  the_outsider
#1327622
Bux2612. Én nem is fedezem, mert otp-ben is és buxban is longra spekulálok.
Guznyuc
Guznyuc 2026. 06. 11. 10:01
Előzmény: #1327597  Kerekegesz
#1327621
Nálam vegyes a kép. A választások miatt felfele kiléptünk a trendcsatornából. Ez jogosan visszakorrigált. Utána jött egy szelvényvágás. Ezután USA korrekció jött, aminek bőven lehet itt is hatása (SandP szintén kilépett a csatiból, ez korrigál vissza teljesen jogosan. Még bőven van tér nekik lefele, az sem tragédia.) Az, hogy ebből összejött 5.000 pontos esés (osztalékot belekalkulálva 4.000), eddig ez teljesen rendben van. A vagyonvisszaszerzés miatt szerintem kár aggódni, minden forintnak nyoma van, én nem piszkálnám az érintettek helyében. Pozitívum még az analógia a WIG-gel. A lengyelek is produkáltak a 2023-as választás környékén egy 30 százalékos fel, aztán egy 10 százalékos lefele kört. Ezután mentek fel tovább. Mi is nagyjából ezt csináljuk eddig. A másik tényező nálam, hogy tavaly áprilisban Trump kirázott a pozimból, úgyhogy most tartom a longot. (Ekkor egyébként az OTI 27K-ról 19K alá esett.) Amit nem tudok (nem értek), hogy mikor árazza be tényleg a piac a Hormuzi lezárás elhúzódását? A TACO-t várja még mindenki, vagy már – esetleg – valamilyen százalékban be van árazva? Mert azt épeszű ember el nem hiszi, hogy nem lesz hatása a világgazdaságra. Ez a nagy kérdés szvsz. De ha onnan jön egy jó hír, akkor rakéta. Én erre tettem fel a tétjeimet.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek