Vett valaki itt shortot reggel? En vettem kicsit a felpattanaskor, azt hittem kis pattanas utan megy tovabb le, erre elkezd emelkedni. Igy most minuszban vagyok longgal es shorttal egyszerre 😀 Azert usa nyitas okozhat meglepetest de jelenleg minden emelkedik. Ennyire utesallok lettek a tozsdek haborus hirekre?
OTP részvényesek ide!