Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bumm 2025. 06. 13. 15:22
Előzmény: #1303778  Lizi
#1303780
mert egy páran tudták mire készülnek a közel keleten, gondolom
korupi 2025. 06. 13. 15:22
#1303779
OTP: Fekete fellegek - 2025/45 - napi  ERSTE Market elemzés, napi.                                                                           https://www.erstemarket.hu/tartalom/220935/
Lizi
Lizi 2025. 06. 13. 15:11
Előzmény: #1303763  ursa
#1303778
Linkelt ide valaki egy portfolios cikket errol korabban, ugy emlrkeztem ma leez, de most megneztem es valoban jovo pentek.De akkor mitol esett az otp egesz heten?
https://www.erstemarket.hu/elemzesek/naptarak?keyword=Cece&country=all&time=none&company_reports=all&importance=all
Lizi
Lizi 2025. 06. 13. 15:08
Előzmény: #1303763  ursa
#1303777

bumm 2025. 06. 13. 15:03
Előzmény: #1303774  csendben
#1303776
25820, záró? nehogy 26 felett legyen,  
peret
peret 2025. 06. 13. 15:03
#1303775
Szépen megy a helyére.
csendben 2025. 06. 13. 14:52
Előzmény: #1303773  vaczak
#1303774
A záró lesz még érdekes! :-)
vaczak 2025. 06. 13. 14:49
Előzmény: #1303771  csendben
#1303773
Indeed. Úgy néz ki az apokalipszis egyelőre érdeklődés hiányában elhalasztódik. 
ursa 2025. 06. 13. 14:46
Előzmény: #1303768  csendben
#1303772
Az a baja hogy nem likvid idén történelmi minimumra esett a forgalma 
csendben 2025. 06. 13. 14:46
Előzmény: #1303770  vaczak
#1303771
Helyett: 26060 :-)
vaczak 2025. 06. 13. 14:44
#1303770
Napi max 25940.
randomly 2025. 06. 13. 14:43
#1303769
van itt azért 820-s kötés is . :-) TL eladva.
csendben 2025. 06. 13. 14:41
Előzmény: #1303766  ursa
#1303768
Lassan minden kizöldül! Annak is mennie kellene. :-)
rookie654
rookie654 2025. 06. 13. 14:39
Előzmény: #1303764  szcz
#1303767
Van rá esély, mert nagyon meglódult. Lassan 1000 pötty a napi minimumról. 
ursa 2025. 06. 13. 14:38
Előzmény: #1303765  csendben
#1303766
Nem semmi ezt nyitó után  reggel nem gondoltam volna.... és plusz 400 500 pont sajna a bux hati nem megy még fel 
csendben 2025. 06. 13. 14:37
#1303765
R:26000...
szcz 2025. 06. 13. 14:36
#1303764
beindult az SRV?
ursa 2025. 06. 13. 14:35
Előzmény: #1303755  Lizi
#1303763
Biztos ma lesz az átsúlyozás? nem jun 20
Lizi
Lizi 2025. 06. 13. 14:28
#1303762
Vett valaki itt shortot reggel?
En vettem kicsit a felpattanaskor, azt hittem kis pattanas utan megy tovabb le, erre elkezd emelkedni. Igy most minuszban vagyok longgal es shorttal egyszerre 😀
Azert usa nyitas okozhat meglepetest de jelenleg minden emelkedik.
Ennyire utesallok lettek a tozsdek haborus hirekre?
Lou70
Lou70 2025. 06. 13. 14:24
Előzmény: #1303750  Balin2020
#1303761
Sajnálom, hogy erre mínuszt kaptál, mert speciel tényleg úgy jobb.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek