Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 16:06

Orbán: Veres világossá tette, hogy vége van a demokráciának  

Orbán: Veres világossá tette, hogy vége van a demokráciának
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 15:49
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#60
Gentlemanus! Mielőtt holnap elmész szavazni, olvasd el a Heti Válasz legfrisebb kiadását. Megtudod belőle, kiket is juttattál be a parlamentbe. Aztán már tudni fogod, kire kell szavazni.
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 15:45
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#59
Köszönöm a választ
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 13:09
Előzmény: #57  jancsika
#58
Jancsika,
még a Kajmán-szigeteken se?
:-))
jancsika 2006. 04. 22. 12:53
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#57
Csak nehogy rá...szál szlovákiára.

Hidd el Magyarországnál nincs jobb hely adózás szempontjából.

A szlovákoknál sok-sok ügyintézés leegyszerűsödőtt, de a gondolkodás megmaradt.

De te tudod.
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 12:25
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
"...azzal a különbséggel, hogy már elkezdtem a cégem Szlovákiába való áttelepítését ;-) "

mindenki a saját maga sorsa kovácsa, úgy látom így gondolod :o) , de miért pont most? miért nem hamarabb?

"Magamnak majd kötök egy egyéni szerzödést a TB-vel a szoci szavazok meg fizethetik az egészségügyi ellátásomat. "

szerencsére okos egészséges ember vagy nem fogsz eü ellátásra szorulni (remélem ) - de, ha igen, hát akkor meg kifizetted a szerződés szerinti összegben.

"A szoci szavazokat tényleg nem lehet elégszer átverni. Akit meg nem lehet az meg eladja magát egy szál kolbászért, mert neki igy "dübörög"."

nem úgy nézel ki mint akit éppen átvernek :o)
szokni kell a demokráciát, ez ilyen, a többség dönt, még akkor is, ha néha ezt nem szeretjük.
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 11:58
#55
...azzal a különbséggel, hogy már elkezdtem a cégem Szlovákiába való áttelepítését ;-)

Magamnak majd kötök egy egyéni szerzödést a TB-vel a szoci szavazok meg fizethetik az egészségügyi ellátásomat.

A szoci szavazokat tényleg nem lehet elégszer átverni. Akit meg nem lehet az meg eladja magát egy szál kolbászért, mert neki igy "dübörög".
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 10:03
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Hali

Nem felszámolási eljárás folyik Mo ellen, hanem deficit-eljárás. Ezt mondta Dávid Ibolya - és ez így van.

A Túlzott Deficit eljárás lényege:
Ha egy újonnan csatlakozott uniós tagállam költségvetési deficitje meghaladja az éves GDP 3%át akkor az illető országot autóatikusan ú.n. túlzott deficiteljárás alá veszik.

Ez 3% alatti deficit elvileg kellene az euro bevezetéshez, de a régi tagállamok sem tartják ezt pl: németország

Lényeg, hogy Mo. t 2004 májusában kezdték az eljárás alá venni. Az eljárás során az eu bizottsága mindenféle javaslatokat meg ajánlásokat tesz a tagállamnak, hogy a deficitjét szorítsa le. Nekünk meg még jó néhány tagállamnak ez nem sikerült 2005 közepéig teljesíteni.

Gyakorlatilag bárki kerül kormányra Mo.n muszáj lesz neki leszorítani a deficitet 3% alá - hacsak!! (én inkább erre számítok) az élet és az elszálló energia és nyersanyagárak ezt a 3% korlátot ki fogja feszíteni és túlhaladottá teszi, mivel a tagállamok többsége fölé fog menni.
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 08:45
#53
Tegnap este az M1 műsorában elhangzott Ibolyka szájából: MAGYARORSZÁG ELLEN FELSZÁMOLÁSI ELJÁRÁS FOLYIK. Baló kétségbe esetten nézett Kunczéra és Lendvaira, de ők nem cáfoltak. Tudja valaki, hogy ez mit jelent?
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 08:07
#52
MACSKA!

Szerintem az elsöprő többség már nagyon várja a hétfőt !

A bal, jobb, közép táborok maskarás aktivistái a "kampányrészegség" után szépen kijózanodva hazamennek, lefürdenek és nekikezdenek szépen tenni a dolgukat, mint eddig is tették.

A választási maskara kellékeit végre vissza lehet tenni a szekrénybe újabb 4 évre - ki lehet bújni a patetikus és egyben kényelmetlen szerepek kosztümjeiből.

Hétfőn mindenki szépen ráébred, hogy elsősorban Ő maga a saját sorsa kovácsa.
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 05:24
#51
link
....a video megtekintése előtt javaslom a kedves mszp-s tábornak, hogy az abroncsot a fejükről vegyék le......probáljatok meg elvtársaim kinézni a fejetekből....
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 04:56
#50
én fideszes vagyok, de inkább legyen az mszp, ha ez kell a népnek, ha ez a nagy semmi kell.......
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 01:34
#49
Egy hír,
(melyből kitalálható, kire miért nem szavazok)

"Házkutatást tartottak ma este a Kecskeméti Fidesz irodában, szórólapokat és plakátokat foglaltak le.
Bevitték a helyi Fidesz szervezet elnökét, azzal az indokkal, hogy lakossági bejelentés érkezett választási bűncselekmény gyanújával." (hirtv.hu)

Előállítottak két szórólapokat terjesztő asszonyt, egyiküknél házkutatás is volt, majd a rend őrei a helyi országgyűlési képviselő irodáját kutatták át (előzetes értesítés nélkül) és szintén bevitték a helyi fidesz elnökét.
A gondos akció végén a Szerv elmondta; nem talált a rendőrség "hamis tartalmú" szórólapot.
Törölt felhasználó 2006. 04. 21. 22:05
#48
Ezért kapnak ki,mert ilyen a fidesz mint Let.
eKOÓS 2006. 04. 21. 15:55
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Már elnézést,de én eddig csak olvastam,a véleményemet megtartottam magamnak.Épp azért ragadtam billentyűt,mert már bosszantó a kampányolásod.Épp te vagy az,aki nem bírja elviselni,ha másnak más párt a sziimpatikus.Felőlem ajnáraozhatod a saját választásodat,de ne erőltesd már folyotn másra.És mindennek tetejébe az általad választott stilust az egyetlen megszólalásomra visszavetíteni.....finoman szólva nem túl hiteles.Akárcsak vezéred.
Törölt felhasználó 2006. 04. 21. 14:42
Előzmény: #45  eKOÓS
#46
eKOÓS!
Te egy kicsit felületes vagy, ugye?
Nézd meg miket írogattam, és hogy mikor lett ebből személyeskedőbb stílus!
Csak akkor váltottam, ha valaki oktalanul támadt rám!

Egyébként két kérdést próbáltam feszegetni:
- a GDP arányos hiány növekedését, amit Veres eltagadott,
- és annak a módszerváltással való összehasonlítását.

Egy ideig ment, de kanyisz belefáradt, illetve nem maradt semmi, ami védené Veres álláspontját.
Ekkor kezdtek el "támadni" butaságokkal, amiket azért nem hagyhattam szó nélkül.

Egyébként, hogy ki nyer, az több tényezőből tevődik össze, amihez legkevesebb köze a programnak van ma Magyarországon.
És az is legalább olyan érthetetlen, hogy miért nem tudja az MSZP szavazótábora (tisztelet a többségi kivételnek) azt, hogy lehet más vélemény, álláspont is mint az övék!
Kérlek azt is vedd figyelmebe, amikor véleményt alkotsz, hogy másnak lehet más véleménye, mint a Tied! Ha meg akarod győzni a magad igazáról, akkor beszélgess, vitetkozz vele, de ne intsd csendre, az túl diktatórikus 2006-ban!
Jó választást vasárnap!
eKOÓS 2006. 04. 21. 14:33
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
LET,befejezhetnéd már ezt a tipikus Fidesz kampányolást.Nem lehet belenézni egy topicba sem,h ne az elvakult írásaidat kelljen olvasni.Ha vki megpróbál reálisan,higgadtan leírni vmit,és az mondjuk nem a ti álláspontotokat erősíti,máris jön rá a jól bevált Fideszes retorika részedről.Miért nem lehet elfogadni,h többen szavaznak arra,amit nem ti akartok?MIért van az,ha a többség vmit akar,és az nem az,amit ti akartok,akkor mindenki hülye,buta,és bárdolatlan,mert nem veszi észre a nagy igazságot,amit ti hírdettek?Nem lenne már ideje kicsit magatokba nézni?
Törölt felhasználó 2006. 04. 21. 14:20
Előzmény: #43  allergia
#44
Csőd?

Azért olyan közel nincs az!!! De elérhető, ha az MSZP valóban így akarja! ;)
allergia 2006. 04. 21. 14:19
Előzmény: #41  adam
#43
Remélem hétfőtől csönd lesz....
Törölt felhasználó 2006. 04. 21. 14:15
#42
Igen Gyurcsány.
adam 2006. 04. 21. 14:15
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#41
Remélem nektek nem kell 40-év,hogy rájöjjetek átbasztak már megint benneteket és ráadásul megint ugyanazok.

Topik gazda

TTT
4 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek