Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 11. 29. 10:34

NUTEX mindenkinek  

https://www.bet.hu/newkibdata/129160501/S_K_K_241128.pdf
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oxylant
oxylant vasárnap, 08:18
Előzmény: #8318  gipsy
#8319
Tehát, Vitán felül áll a jövő hét!!😉👍🤣
gipsy
gipsy vasárnap, 08:14
#8318
"A részvényopció alapú javadalmazás során az Akvizíciós Bizottság elnöke 40.000.000 darab törzsrészvényre, az Akvizíciós Bizottság további tagjai pedig személyenként 10.000.000 darab törzsrészvényre szóló vételi opcióra jogosultak, feltéve, hogy a 2024. július 1. napjától számított két éven belül a fentiek szerint kitűzött gazdasági eredmény elérésre kerül."
 Ha jól értelmezem, akkor Vitán úr 2026 július elsejével elesik 40 millió darab részvénytől, ha addig nem villant valamit. Ez bő egy hét, tehát.....
Qwertzuio
Qwertzuio szombat, 10:13
Előzmény: #8312  hekki
#8317
https://bet.hu/site/newkib/hu/2026.06./Javadalmazasi_Politika_129487521
Ha már a tegnapi közlemény után jött ez a közlemény is, a tizedik oldal 4. Pontja okán lehetne kérdezni... Konkrétan mit csinál a vezetőség és az akvizíciós bizottság és mi a fenére várnak 2-3-10 stb éveket... 
https://bet.hu/site/newkib/hu/2026.06./Javadalmazasi_Politika_129487521
Qwertzuio
Qwertzuio szombat, 08:53
Előzmény: #8315  Qwertzuio
#8316
A javadalmazási politikát elolvasván a 3 év olykor 2 év? 
Qwertzuio
Qwertzuio szombat, 08:52
Előzmény: #8313  Qwertzuio
#8315
Pdf , word, ctrl C ctrl v vagy kitörölni részeket,betenni új szövegrészt esetleg AI szerkesztés 
Qwertzuio
Qwertzuio szombat, 08:49
Előzmény: #8309  oxylant
#8314
Vegye meg a futuraqát a nutex vagy fordítva 😄😄😄
Qwertzuio
Qwertzuio szombat, 08:47
Előzmény: #8312  hekki
#8313
Tervezgetik évekig a tervek terveit?
Vegyétek meg a sarki vegyesboltot és az legyen az akvizíciós céltársaság.
hekki
hekki szombat, 00:01
Előzmény: #8311  oxylant
#8312
Nem is lesz.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2026.06./Kozgyulesi_hatarozatok_129487518
Mrp lesz kijelölve alaptőke emelésére, tehát 265 millió Ft ért mrp tőkét fog emelni gondolom névértéken, így nem kell piacról venni 
oxylant
oxylant 2026. 06. 19. 15:39
Előzmény: #8308  hekki
#8311

Trv vásárlás nem látszik
.....egyelőre.....
--siemens-- 2026. 06. 19. 14:03
Előzmény: #8308  hekki
#8310
Feltételes mód! Mint mindig....... 
oxylant
oxylant 2026. 06. 19. 13:21
#8309
SOS Medical nem rendel???
hekki
hekki 2026. 06. 19. 11:31
Előzmény: #8307  Konnyvizsgalo_
#8308
Konnyvizsgalo_ 2026. 06. 19. 08:24
Előzmény: #8305  R00
#8307
hétfőn se lesz?
BigD21 2026. 06. 19. 08:16
#8306
A magyarországi székhelyű NUTEX Nyrt. (NUTEX Befektetési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság) átlagos statisztikai állományi létszáma 1 és 2 fő között mozog, a cég főként holdingként és befektetési társaságként működik.
R00
R00 2026. 06. 19. 08:02
Előzmény: #8304  libsi
#8305

Kérdés: kik azok a munkavállalók? Van olyan egyáltakán?
NINCS.
libsi 2026. 06. 19. 07:44
#8304
Ez még akár pozitív is lehet, csak ne lenne ott hogy "különösen"   Az MRP Szervezet a
kapott pénzbeli vagyoni hozzájárulást az alapjául szolgáló javadalmazási
politika végrehajtása érdekében, így különösen a Társaság által kibocsátott
törzsrészvények megszerzésére használhatja fel.
Labanc
Labanc 2026. 06. 18. 23:59
#8303
kecskemet20260613 2026. 06. 15. 11:45
Előzmény: #8301  hekki
#8302
Igen, milyen érdekes a tőzsde és milyen jól tükrőzi az árfolyam és a kereskedés a részvényesek hangulatát.
Látszódik,hogy mindenki tartja a részesedését, bizonytalan belevenni, és érezhető, hogy ezen az áron alulértékelt a részvény. Az elkövetkező időszak meghatározó lesz.
Meglátjuk mit hoz majd ez a találkozó a részvényeseknek.
hekki
hekki 2026. 06. 15. 11:23
Előzmény: #8300  debepe
#8301
Lelkes vevőket hétfőre

Topik gazda

ronaldinyo
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek