"A részvényopció alapú javadalmazás során az Akvizíciós Bizottság elnöke 40.000.000
darab törzsrészvényre, az Akvizíciós Bizottság további tagjai pedig személyenként
10.000.000 darab törzsrészvényre szóló vételi opcióra jogosultak, feltéve, hogy a
2024. július 1. napjától számított két éven belül a fentiek szerint kitűzött gazdasági
eredmény elérésre kerül." Ha jól értelmezem, akkor Vitán úr 2026 július elsejével elesik 40 millió darab részvénytől, ha addig nem villant valamit. Ez bő egy hét, tehát.....
A magyarországi székhelyű NUTEX Nyrt. (NUTEX Befektetési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság) átlagos statisztikai állományi létszáma 1 és 2 fő között mozog, a cég főként holdingként és befektetési társaságként működik.
Ez még akár pozitív is lehet, csak ne lenne ott hogy "különösen" Az MRP Szervezet a kapott pénzbeli vagyoni hozzájárulást az alapjául szolgáló javadalmazási politika végrehajtása érdekében, így különösen a Társaság által kibocsátott törzsrészvények megszerzésére használhatja fel.
Igen, milyen érdekes a tőzsde és milyen jól tükrőzi az árfolyam és a kereskedés a részvényesek hangulatát. Látszódik,hogy mindenki tartja a részesedését, bizonytalan belevenni, és érezhető, hogy ezen az áron alulértékelt a részvény. Az elkövetkező időszak meghatározó lesz. Meglátjuk mit hoz majd ez a találkozó a részvényeseknek.
NUTEX mindenkinek