Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 11. 29. 10:34

NUTEX mindenkinek  

https://www.bet.hu/newkibdata/129160501/S_K_K_241128.pdf
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
debepe 2026. 06. 15. 11:16
Előzmény: #8296  hekki
#8300
Attól függ mit vártál a szombati naptól. Ha sült galambot akkor valóban nem. De nem erről szólt a diskurzus.
debepe 2026. 06. 15. 11:15
Előzmény: #8297  hekki
#8299
Igen. Egyértelmüen. Ugyanúgy mint Huber.
libsi 2026. 06. 15. 10:45
Előzmény: #8296  hekki
#8298
 Ellenkezőleg ,meglepően sok lehetőség felmerült .El kellett volna jönni .
hekki
hekki 2026. 06. 15. 08:34
Előzmény: #8295  debepe
#8297
Holba is Csereklei embere?
hekki
hekki 2026. 06. 15. 08:33
Előzmény: #8295  debepe
#8296
14en eladó, vevő alig. Nem lehetett meggyőző a szombati nap 
debepe 2026. 06. 14. 06:37
Előzmény: #8292  kecskemet20260613
#8295
Köszönjük az erőfesszíteseket és az ötleteket. Jóntudni hogy valaki kézbe vette az ügyet. Cserekleinek börtönben a helye. Egy tisztességes menedzsmenttel pedig valós potenciál van a nutex növekedésében
csillagszemu
csillagszemu 2026. 06. 13. 21:52
#8294
Úgy legyen!!!🙏
hekki
hekki 2026. 06. 12. 09:01
Előzmény: #8292  kecskemet20260613
#8293
Ez még jól is elsülhet. Főleg akkor ha észhez térne a jelenlegi vezetés, és változtatna a szokásain. Tisztességes müködés önmagában árfolyam duplázodást hozna mindenféle akvi nélkül.
kecskemet20260613 2026. 06. 12. 08:40
Előzmény: #8291  kecskemet20260613
#8292
A legtöbbet akkor tudjátok tenni, ha eljöttök holnap a rendezvényre és beszélgettünk. Meghallgatunk mindenkit, szót adunk mindenkinek. Tényfeltárás lesz, fehéren-feketén.
kecskemet20260613 2026. 06. 12. 08:35
Előzmény: #8290  Csibefasirt
#8291
Csibefasirt
Csibefasirt 2026. 06. 12. 08:10
Előzmény: #8289  domi
#8290
Csak azt irtam, hogy nem kene olyan sok reszvenyt osszelapatolni, hogy be lehessen keriteni a vezetoseget, felteve hogy jogilag sikerulne ledonteni a KGY resztvetel ele allitott falkat. Veletek egyutt mar kb 12m reszveny meg is lenne. Es biztos, hogy lenne aki csatlakozna meg, szoval a 20m reszveny siman osszejonne szerintem. Es ha a Holba is beszall, akkor helyben is vagyunk.
domi 2026. 06. 12. 07:36
Előzmény: #8283  enelna
#8289
3.700.000 db bal tudunk beszállni ( ketten vagyunk) de pontosan mit is kell tenni?
oxylant
oxylant 2026. 06. 11. 16:35
Előzmény: #8287  kecskemet20260613
#8288
......nem akarja a jót.....
kecskemet20260613 2026. 06. 11. 10:40
Előzmény: #8286  oxylant
#8287
oxylant
oxylant 2026. 06. 11. 05:36
#8286
.államtikár
  • Kórházbezárások: Az államtitkár felveti annak a veszélyét, hogy állami kórházakat zárhatnak be.
  • Magánegészségügy terjedése: Arra figyelmeztet, hogy a magánegészségügyi szektor „rakétaszerűen” lőhet ki az állami kárára.
  • Kritika Wáberer György felé: Takács Péter név szerint említi Wáberer Györgyöt (aki az egyik legnagyobb magánkórház tulajdonosa és a Tisza Párt támogatója). Felemlegeti, hogy Wáberer április 12-ét „élete legboldogabb napjának” nevezte, és az államtitkár szerint e mögött komoly titkolózás és ködösítés áll a háttérben zajló folyamatokról.
  • Ex eü.államtitkár szerint is az erőviszonyok átrendeződhetnek...👍😉

oxylant
oxylant 2026. 06. 11. 05:35
#8285

Konnyvizsgalo_ 2026. 06. 10. 16:20
Előzmény: #8281  hekki
#8284
mi történik, ha lesz még 13 m részvény?
enelna 2026. 06. 10. 13:18
Előzmény: #8281  hekki
#8283
100000-rel segítek.
hekki
hekki 2026. 06. 10. 13:09
Előzmény: #8269  hekki
#8282
Józsika ma pihen. Ez ma nem megy sehová, irány inkább a kertbe. 
hekki
hekki 2026. 06. 10. 11:42
Előzmény: #8279  hekki
#8281
Még 13 millió db 4v kell aki mellettük áll, és akkor a közgyűlés másként tud dönteni mint ahogy Csereklei szeretné 

Topik gazda

ronaldinyo
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek