https://invst.ly/1id574
A fiamnak is regéltem anno nem egyszer, hogy 108 EZER, felette ajándék!
Nem fogadott szót, most ücsörög :))) (még egy darabig biztos)
Nem nagy összeg , de minden összeg nagy, ha negatívban vagy !!
Tanulni a magad kárán! :)))))))))))
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)