Az előbb négy elmarasztaló véleményt kaptam. Elszomorodtam. Most korrigálok.
A Mol egy rendes társaság, mindig részletesen tájékoztat mindenről, nem baj, ha a Richterrel ellentétben eddig még nem fizette ki a már megszavazott osztalékot a kisbefektetőknek (Az alapítványok részét nagyon helyesen visszatartva, míg MP és lelkes, rendes csapata vissza nem veszi), addig hadd kamatozzon a cégnek a pénz, örüljünk annak, hogy a csodás Tiszán evezhetünk a farvizen, szép a táj, és az sem baj, ha csak novemberben fizetik ki az osztit, hisz ráérünk, de ha mégsem fizetnek, annak is meg lesz biztosan az oka, és ezért ne haragudjunk rájuk, mert csak jót akarnak és a mi érdekünket tartják állandóan szem előtt, helyettünk dolgoznak, legyünk hálásak, köszönjük.
A Mol egy rendes társaság, mindig részletesen tájékoztat mindenről, nem baj, ha a Richterrel ellentétben eddig még nem fizette ki a már megszavazott osztalékot a kisbefektetőknek (Az alapítványok részét nagyon helyesen visszatartva, míg MP és lelkes, rendes csapata vissza nem veszi), addig hadd kamatozzon a cégnek a pénz, örüljünk annak, hogy a csodás Tiszán evezhetünk a farvizen, szép a táj, és az sem baj, ha csak novemberben fizetik ki az osztit, hisz ráérünk, de ha mégsem fizetnek, annak is meg lesz biztosan az oka, és ezért ne haragudjunk rájuk, mert csak jót akarnak és a mi érdekünket tartják állandóan szem előtt, helyettünk dolgoznak, legyünk hálásak, köszönjük.
Holdfényt is tartom, remélve, hogy nem megy le 50 alá. S közben elfelejtem, hogy a hozzám hasonló pancser kisbefektető mindig azt hiszi, hogy ezúttal más lesz, oszt sose lesz más... Ha 2012 ben évekig ment le, most is lemehet. Bár kétségtelen tény, hogy azóta kormányok is veszik, és az ipar is sokkal jobban rá van szorulva. Vannak nagy hírű (vagy hirdedt elemzők, akik a napfényt 2000-re várják, holdfényt 30 alá, de én nem hiszem. Csak ne volna oly nagy a marzs a fizikaiban...Abban nem lehet pórul járni, feltéve, ha az ember még fiatal és türelmes. Én 50 fölött már türelmetlen vagyok. Ebben a korban akinek van esze, már nem spekulál, tartja, menti, amilye van, mert már nem lehet (oly könnyen) újra kezdeni...