Én sok mindent nem értek ... pénteken délben még 30+% évesített USA hozamom volt, most ebben a pillanatban 18,9% . Lehet ezt épésszel követni? És most nem BitCoin-ról beszélek ami egy megfoghatalan valami. Ezek USA pénzgyárak, felfoghatatlan mennyiségű nyereséget termelnek negyedévről negyedévre ... HU és EU mi csak álmodunk ilyen összegekről ... és 11% 4-5 munkanap alatt huss. Szerintem az igazgatóság nem ül össze hetente hogy tudja hogyan állnak a dolgok a cégeknél ... de tőzsde tudja hogy ma -11% ne már. OTP-s vezérek öntik a piacra a részvényeiket ... az árfolyam meg száguld ... mit vesz belőle SpaceX-t???? Persze ilyen számok vannak a BUX-ban és arany shortot veszek az eladott OTP-n :-) "Margit normális?" https://ibb.co/XkNzfykg
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)