Topiknyitó: Hathor 2022. 09. 19. 00:07

Futuraqua részvényesek topikja  

Úgy gondolom a valós Futuraqua részvényesek el vannak nyomva, a sok troll, papír nélküli kárörvendő miatt nem ír. Hátha van a részvényeseknek mondanivalójuk, itt megtehetik.
Maradjunk csak és kizárólag Futuraqua témánál, ne másik részvények kitárgyalásánál, ne a személyeskedésnél, milyen vért szeretsz, meg hanyas a lábad hozzászólásoknál.
Személyeskedés, egymás cseszegetése itt törléssel jár.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
balentum
balentum 2026. 06. 19. 11:25
Előzmény: #439  balentum
#440
Ja bocsi ELADÓ természetesen.
balentum
balentum 2026. 06. 19. 11:24
Előzmény: #438  oxylant
#439
Nincs mese venni kell a 75-ből még csak 3,7 fogyott el. 15-ig nincs 100K vevő, üres a könyv.:)
oxylant
oxylant 2026. 06. 19. 11:21
Előzmény: #437  hekki
#438
11,50
hekki
hekki 2026. 06. 19. 09:05
Előzmény: #436  oxylant
#437
Kamu, nem lesz ebből semmi 
nutexreszvenyes 2026. 05. 18. 11:22
Törölt hozzászólás
#435
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 08. 11. 16:45
Előzmény: #431  Qwertzuio
#434
21, ígéretes szám 😀😀😀
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 08. 11. 11:32
Előzmény: #429  Kosto769
#433
A delta topikban 100-rol írsz. Kifejtenéd? Sohasem lesz semmi 100, max a víz forraspontja. Túl optimista vagy, ami nem baj, de a legtöbb kispapír a történelmi csúcs közelében inkább mélyponton van. Azaz csak blue chip és nagyok. Ez  egy eltaktikázott várakozás, de menjen fel minden, csak ebben hinni eléggé nehézkes,ha a tényeket is nézzük. Szar bukni, de reménykedni jó 😉😭😭😭🤯🛫📉🛬😉💸🤔🍺
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 08. 11. 10:54
Előzmény: #429  Kosto769
#432
Szia! Fejtsd már ki ,hogy a nord, a futur, a nutex, az Amixa stb miért pont mostanában indulna? Jó ideje várod,hiszünk is neked, de ezek közül egyik sem indult el. Nem csak a remény ez? Vagy te sejteni velsz valamit?
Kissé bővebben kifejtened nekünk? Ha már tartom, vehetek még, de melyik indul? Egyik sem eddig. Nem lehet, hogy krvra benezzuk és elbukjuk a pénzünket, amiket ezekbe tettünk? Észérveket please
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 08. 11. 10:44
Előzmény: #425  don_king
#431
Minden kispapír csoda!
A nutex és ez pláne, úgyhogy bízzunk benne, hogy eljön a mi időnk is. Történelmi csúcsra nem megy mint lassan a BUX?
_Macika_
_Macika_ 2023. 08. 11. 10:41
Előzmény: #427  Jocek
#430
akkor az már roncsrally volna
)))
Kosto769
Kosto769 2023. 08. 11. 10:39
Előzmény: #427  Jocek
#429
Valószínűleg fog.
27400
27400 2023. 08. 11. 09:10
#428
A cég csak 100 fölött veheti kgy által megszavazva. 
Jocek 2023. 08. 11. 09:08
Előzmény: #416  don_king
#427
Ez is indul?
Devilio
Devilio 2023. 08. 11. 08:28
Előzmény: #425  don_king
#426
😅😅
don_king
don_king 2023. 08. 11. 08:10
#425
,, A hét utolsó kereskedési napján is kitarthat a lendület a magyar tőzsdén, amely már csak néhány pontra van az új történelmi csúcstól.”
Futuraqua nyrt 20 forinton, de kereskedhető részvényként várja a szép jövőt!
Aki szeretne pénzt csinálni az most kezdje el venni. Bár a többség 200 on fogja, mert tudja, hogy 600ig megy! 
don_king
don_king 2023. 08. 09. 14:42
Előzmény: #423  Qwertzuio
#424
Én a pénz körforgásban hiszek 😉
Meg a víz körforgásban!
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 08. 09. 14:12
Előzmény: #421  don_king
#423
Bízni kell a kripta illetve kripto piacban 
A vezetőség minden kispapírban a kisrészvényesek érdekeit nézi. Ebben hiszünk 
don_king
don_king 2023. 08. 09. 14:12
Előzmény: #421  don_king
#422
Hathor állampapírban nyomja látom. Jó lesz ez!
don_king
don_king 2023. 08. 09. 14:10
Előzmény: #420  Kosto769
#421
Remek hír! 590 M Fta kapitalizáció. 3 családi ház ára. 

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek