Topiknyitó: totoro 2022. 04. 23. 21:10

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik  

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik. Orosz propagandisták ne fáradjanak, tiltva lesznek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pogacsa kedd, 12:31
#15080
Robert Brovdi-t nemzetközi körözési listára tették az oroszok. :)
pogacsa hétfő, 17:37
#15079
-1 Pantsir-S2.
pogacsa hétfő, 15:48
Előzmény: #15074  pogacsa
#15078
Az oroszok arra gyanakodnak, hogy egy AGM-188A Rusty Dagger-el bombázták le a kis gyáracskájukat az ukránok.
pogacsa hétfő, 14:17
#15076
Gennagyij Andrejevics Zjuganov, az orosz kommunista párt elnöke briliáns javaslattal állt elő: nyúljanak le a bankszámlákról legalább 30 billió rubelt, hogy betömjék a költségvetésben tátongó lyukat. Gondolom azért mindezt úgy gondolja, hogy lehetőleg az ő bankszámlája ne legyen érintett. XD
pogacsa hétfő, 12:45
#15075
Szegény oroszokat az ág is húzza, lezárták az összes moszkvai repteret ukrán drónok miatt.
pogacsa hétfő, 12:19
#15074
Voronyezsben lebombáztak az ukránok egy félvezetőket gyártó üzemet.
pogacsa hétfő, 09:52
#15073
https://444.hu/2026/06/22/orosz-droncsapas-ert-egy-teherhajot-a-fekete-tengeren
A romániai partok közelében történt az eset, egy romániai kikötőbe tartott.
pogacsa hétfő, 09:45
#15072
Az oroszok lebombáztak egy családi házat Szumi megyében, melyben hárman életüket vesztették, köztük egy 13 éves gyermek. Rajtuk kívül még hárman sérültek meg.
pogacsa hétfő, 09:43
#15071
Dróncsapás érhette az oroszok dubnai műholdas kommunikációs központját.
pogacsa vasárnap, 22:15
#15070
Súlyosbodnak az oroszok gondjai a megszállt Krímben. Ráadásul megint úton vannak az ukrán drónok.
pogacsa vasárnap, 09:56
#15069
-2 BM-21 Grad.
pogacsa vasárnap, 09:55
#15068
Ahhoz képest, hogy papíron mennyi légvédelmi eszköz van telepítve a megszállt Kercsnél, elég jól sikerült szétbombázni az ottani kikötőt, és vele az olajtartályait. Elvileg egy kompot is eltaláltak, mellyel próbálták biztosítani az utánpótlást az oroszok.
Shortelek vasárnap, 04:26
Előzmény: #15064  Bandita
#15067
Ennyit a muszka technikáról, okoznak ezek bajt maguknak, idióták.
Shortelek vasárnap, 04:23
Előzmény: #15065  the_outsider
#15066
Egyre több bajt, kárt okoznak a muszkának, putyler népe még mindig nem látja ki moszkva ellensége.
pogacsa 2026. 06. 19. 23:16
#15063
-1 BM-21 Grad. ... és megint ukrán drónokat jelentenek Oroszországból, és a megszállt Krím-félszigetről is. 
pogacsa 2026. 06. 19. 12:38
#15062
Ismét röpködnek az ukrán drónok Moszkva körül. Ha ilyen szinten fent tudják tartani a nyomást az orosz légvédelmen, akkor gyorsan ki fognak fogyni a rakétákból. 
pogacsa 2026. 06. 19. 11:20
Előzmény: #15060  BladeBoris
#15061
Azért szerintem az ukrán hadiipar szívesen lemondana arról a tesztterepről, amit az oroszok biztosítanak nekik, viszont az igaz, hogy annak köszönhetően elég jó a piárjuk.
Én mindössze csak egy-két összefoglaló videót láttam az egészről, a magyar standon feltüntetett cégek közül meg kettő volt, amiről egyáltalán már hallottam: Global Towing Systems Zrt., Pro Patria Eletronics Kft.. Az előbbiről nem is jutna eszembe a hadiipar, azt hittem, hogy csak sima teherautókat alakítanak át egyedi megrendelésre. Jó, készíthetnek akár védelmi erők, hadseregek számára is speciális autómentőket. Tény, hogy nem zárja ki a kettő egymást.
Az a VEX szerintem Nagy Márton alá tartozott, úgyhogy ennek függvényében kell kezelni. :) 

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek