Topiknyitó: user01 2021. 12. 01. 17:40

ÉPDUFERR Nyrt.  

Még egy cég jön a BÉT-re
https://bet.hu/site/newkib/hu/2021.12./BET_Xtend_Piaci_hatarozat_128642995
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 18. 11:54
Előzmény: #19819  tropy
#19820
Minden szavaddal egyetértek :)
tropy 2026. 06. 18. 11:52
Előzmény: #19818  Dodo34
#19819
Az árfolyam alakulása jelenleg valóban elkeserítő, de még inkább szomorú az, hogy nap mint nap ezt a szemetet kell itt olvasni. ☝️
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 18. 10:27
#19818
tudom hol láttalak...a hétvégén Kisbéren....te vagy a LÓ ötödik lába
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 18. 10:23
#19817
g*ciferr...Number One vagy megint....a nap vesztesei között.....gratula
Toka 2026. 06. 18. 10:21
Előzmény: #19815  Dodo34
#19816
🙂
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 18. 10:19
Előzmény: #19813  Dodo34
#19815
ez az.....ez igen....nem pöcsöltél, 100 K öntés
TA72 2026. 06. 18. 09:59
Előzmény: #19810  12345
#19814
Jelenleg nem nez ki jol a helyzet, de a remeny hal meg utoljara.
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 18. 09:24
#19813
ezaz milósevicska....szaros 20 eft-tal -7 %.....miért nem mindjárt 1 ft-os kötéssel -80 %?
12345 2026. 06. 18. 09:03
Előzmény: #19811  Marcesz
#19812
Még lehetséges hogy  alatta is .
Marcesz 2026. 06. 18. 08:52
Előzmény: #19810  12345
#19811
Szerinted tudunk a nyáron 5körül venni?
12345 2026. 06. 18. 08:45
Előzmény: #19809  TA72
#19810
239k az össz vevő
TA72 2026. 06. 17. 18:16
Előzmény: #19800  Yoakedvem
#19809
Szeptemberig nem szamitok emelkedesre, de ne legyen igazam es menjen vissza 18.51-re, legalabb, hogy kover nullam legyen a pozin...
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 16:34
Előzmény: #19807  Toka
#19808
olyan nincs
Toka 2026. 06. 17. 16:26
Előzmény: #19806  Dodo34
#19807
Ez a Dodo Clubb?
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 16:25
#19806
betett 6,54-re eladásra, aztán mikor belevettek, gyorsan eltüntett a maradékot....
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 15:18
Előzmény: #19795  Dodo34
#19805
de találó lenne a geOBOA név is....Szopni akar? Vegyen geOBOA-t!
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 14:59
#19804
njalkowitsch meg jókat hallgat...
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 14:51
#19803
ez a szar még az Xtend-nek is a legalja....a legtöbb legalább ki se nyit, ez meg esik a büdös fosba
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 14:40
#19802
ja de jó részvény, csak úgy szárnyal.....ja nem, földbe állt, mint a Concorde
Yoakedvem 2026. 06. 17. 12:53
#19801
R:6,42

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek