Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 13:51

Bitcoin, blockchain trollok nélkül  

Kedves Fórumtársak!
Mivel annyira elszaporodott az eredeti Bitcoin topicban a trollok száma, hogy a hozzászólások 90%-a már csak abból áll, így úgy gondoltam ideje létrehozni egy trollmentes övezetet, ahonnan garantáltan kigyepálom azokat az embereket, akik félrebeszélnek, aljas szándékkal ferdítenek, személyeskednek, tudatlanságuk teljes tudatának birtokában hamis tényeket terjesztenek. A témában még nem járatosoknak ajánlom, hogy olvassák el az eredeti topikot az elejétől fogva, ahol még normális információmegosztás folyt, sokat lehet belőle tanulni. Aztán várunk itt szívesen ha kérdés merülne fel! Természetesen ellenvéleményeknek helye továbbra is van sőt nagyon örülünk neki, de az ne alapuljon konteókon, fikciókon mert ki leszel tiltva. Kiderül idővel lesz-e erre így igény, nem vagyok a cencúra híve, de trollok ellen máshogy harcolni nem lehet itt, úgy látszik.
Az eredeti topik melynek elejéből sokat tanulhatsz:
https://forum.portfolio.hu/topics/csak-ido-kerdese-hogy-a-bitcoin-elsopri-a-penzugyi-rendszert/19526
Zotyótol elnézést kérek, de szerintem meg kellett ezt húzni, mert mindenről szólt már a téma csak a btcről nem, nagy köszi a bedobott tudásanyagokért, remélem ide is írsz majd.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
AlonsoRenault 2021. 12. 05. 08:33
Előzmény: #219  kardos74
#220
Ok, értjük hogy nem érted mit tud, mire jó és miben forradalmi. Majd egyszer ráguglizol.
kardos74
kardos74 2021. 12. 05. 08:01
Előzmény: #217  AlonsoRenault
#219
Igen, gerjeszti magát a folyamat. De nem lehet összehasonlítani mondjuk a nyersanyagokkal, mert ott van mögötte valami. Olaj, ezüst, stb. Itt meg csak bitek és a nagy duma :))) 
AlonsoRenault 2021. 12. 04. 23:33
Előzmény: #214  mereszZenesz
#218
Ahogy ismerem most majd gyakrabban szórakoztat titeket, én nem hiszem hogy rákapcsolódok, kicsit összerántja az öreg a gyomromat.
AlonsoRenault 2021. 12. 04. 23:32
Előzmény: #212  kardos74
#217
 Több mint 10 év hurráhangulat. 😂😂😂 
AlonsoRenault 2021. 12. 04. 23:29
Előzmény: #211  szieszta
#216
Hol voltál az elmúlt másfél évben, tudod amikor tolt egy tízszerezést, amit végigmoziztál, vártunk pedig nagyon, nem jöttél tudjuk miért.. Ja igen te már ezer óta nézed, az még viccesebb. 😂 Komolyan ilyen az óvodában van amit előadsz. Másfél évig várja hogy végre beessen, csak hogy megmondhassa a frankót, nem tudom miért jó lejáratni magad de én élvezem. Folytasd kérlek, végre valaki aki ért a szakmához és naphosszat elemzi a blokkláncot! Ja, nem ide!
szieszta 2021. 12. 04. 22:01
Előzmény: #212  kardos74
#215

Tavaly novemberben a microstrategy indított egy óriási reklámkampányt, ahol saylor azt mondta, egy két hónapon belül a legnagyobb cégek ebbe fektetik majd a vagyonuk jelentős részét. Persze a mágus musk-ot nem volt nehéz meggyőzni, de a többi inkább a cégük fejlesztésébe ölte a felesleges pénzt.
Ez viszont arra elég volt, hogy óriási hírverést csináljanak és felbeszéljék az árfolyamot.
A kripto világ a reklámról szól, meg az árfolyam menedzselésről.
A világtörténelem legnagyobb lufija, amit a FED pénzgyára fújt ekkorára. Amint lassul a pénznyomtatás, szépen el kezd közeledni egymáshoz az ár és az érték.
mereszZenesz 2021. 12. 04. 12:14
Előzmény: #211  szieszta
#214
előkerült a crypto szakértőnk  :D
Előzmény: #210  AlonsoRenault
#213
kardos74
kardos74 2021. 12. 04. 10:00
Előzmény: #211  szieszta
#212
Ezeket a vackokat csak a hurrá hangulat tartja életben jelenleg. Persze, attól még lehet pénzt keresni velük. Amikor majd kezd lecsengeni, na akkor fognak sokan sírni.
szieszta 2021. 12. 04. 08:49
#211

A tether nyomda nélkül, nem nagyon tudják feltornászni az árat. Erre meg jön a másik nyomda, a FED lassítása.
Így lesz a kriptókból a legjobb menekülőeszköz. Menekülnek belőle, mert ezt csakis a pumpa tartja életben. Ha leáll, elég gyorsan leereszt.
AlonsoRenault 2021. 04. 30. 20:32
Előzmény: #209  szieszta
#210
Szevasz, fáradsz már? Kicsit gyakrabban akarnánk olvasni a kényszeres beírásokat a tetherről! :) Hol érdekel engem hogy nem hiszel nekem? :) Jó volt játszani veled, bár kicsit furdal a lelkiism, mert láthatóan sajnos a kényszeres dolgokat már nem növöd ki a nyugdíjas éveidben és kicsit aggódom az egészséged miatt.
Nevesincs cégről ennyit:
Az USDT coinok mögöttes értékét vizsgáló jelentést a Moore Global független elemző csoport készítette, ami az egyik legnagyobb, több mint 100 éves múltra visszatekintő könyvelő hálózat. A vizsgálat tegnap közzétett eredményei szerint a Tether kincstára február végén 35.2 milliárd dollár értékű letéttel rendelkezett, ami csaknem 100 millióval haladta meg az akkor forgalomban lévő USDT mennyiséget. 
Forrás:
https://kriptoakademia.com/2021/03/31/meglehet-a-fedezet-a-tether-altal-kibocsatott-stabil-coinokra
Sajnos megint sikerült jókorát hazudnod, láthatja az egész portfolio a forrás alapján.. Vajon miért nem írsz már a bitcoin fórumba? Ciki lenne ilyen árfolyamnál a nullát ér nullához tart szólamaid? Pedig 2 évig nyomtad. aláztad a népeket aki kiállt a btc mellett, nem kíméltél se embert se Istent. Akkor most nem illene jelen lenned eme vészterhes időkben is? Pedig jókat nevetnénk rajta. Persze ma is jót nevettem ahogy megláttam, hogy írtál nekem és bököm a csőröd, nincs ennél jobb érzés e fórumon. Legyél férfi írj a bitcoin topikba is, tudod aki este este legény nappal is legyen az! :)
szieszta 2021. 04. 06. 14:16
#209

A tether kft. a FED-et megszégyenítő sebességgel varázsolja elő a coinjait.
Már majdnem 43 milliárdnál járnak, de van egy jó hír. Állítólag van mögöttük fedezet, egy könyvvizsgáló szerint. Igaz, egy nevenincs-ről van szó, biztosan sokat fizetnek a vizsgálódásért. :-)
Közben kiderült, hogy alonsorenault  az valóságban indi, bevallotta, annak ellenére, hogy régebben még keményen esküdözött, hogy semmi közük egymáshoz.
"Az én voltam hazug fórumtárs és nem kitiltottak hanem töröltem magam. Minden téren csúsztatnod kell? Bár ez ugye nem csúsztatás hanem hazugság."
Így lehet hinni neki!
pFModi-1fsz-bsszakrvaanyjat2 2021. 01. 29. 05:26
Törölt hozzászólás
#208
JohnRambo
JohnRambo 2021. 01. 14. 08:39
#207
Nekem egy kis szemmel alig látható Ethereumom van. Ahogy nézem az 1100 dollárt kellene tartósabban elhagyni. Bár a kriptóknál olyan hullámok vannak, hogy tőzsdés szemmel tengeribeteg leszek sokszor. :)
https://invst.ly/tgh8c
balees 2021. 01. 04. 13:16
Előzmény: #200  Twentyprice.
#205
mennyi BTC-t vettél? mi volt akkor az árfolyam amikor vetted? A coinbase-ben hagytad a BTC-t?
AlonsoRenault 2021. 01. 01. 15:28
#204
Ekozben 29700 Usd az ára. Az árfolyam a legjobb trollok hitelességét is lemossa a pályáról. Vissza is vonulnak mind szépen lassan. A bikapiac nem nekik kedvez..Na de jon még bikára maci! Egy év pihi a troll uraknak..
szieszta 2020. 12. 28. 09:03
Előzmény: #201  szieszta
#203
  • Circulating Supply20 820 866 934 USDT
  • Total Supply21 283 323 926 USDT
pFmodi-1fsz-bsszakrvaanyjat1 2020. 12. 27. 04:57
Törölt hozzászólás
#202
szieszta 2020. 12. 18. 11:29
Előzmény: #199  szieszta
#201
https://coinmarketcap.com/currencies/tether/
  • Circulating Supply20 038 839 262 USDT
  • Total Supply20 533 323 926 USDT

Topik gazda

Indi86
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek