Topiknyitó: user01 2018. 09. 07. 11:30

Megakrán Nyrt.  

2017-es adatok:
 
Bevétel: 1.452M Forint
Adózott eredmény: 10,5M Forint
Saját tőke: 798M Forint
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
12345 szerda, 11:39
Előzmény: #6512  Vicus2000
#6514
Mi értelme?
Vicus2000 szerda, 10:51
Előzmény: #6512  Vicus2000
#6513
rosszul írtam !  tegnap 11:15 ma 10:29 kor
Vicus2000 szerda, 10:48
Előzmény: #6509  Yoakedvem
#6512
milyen érdekes ! Nem is volt a könyvben 3,58 on se vevő sem eladó, és igaz 15 percel később mint tegnap, ugyan olyan kötés jött létre 10k XD
12345 szerda, 09:27
Előzmény: #6509  Yoakedvem
#6511
Mitől?
Vicus2000 szerda, 09:27
Előzmény: #6509  Yoakedvem
#6510
nem ártana ha vennék is XD
Yoakedvem szerda, 09:23
Előzmény: #6508  Vicus2000
#6509
Akkor rakéta indul... .D
Vicus2000 szerda, 09:12
Előzmény: #6507  Yoakedvem
#6508
lehetséges hogy megkapta az indítási engedélyt?
Yoakedvem szerda, 09:10
#6507
Hova lett 3,75ről a majdnem 1 millió eladó?
Vicus2000 hétfő, 10:28
Előzmény: #6505  Tutidolog
#6506
jönni fog szerintem 
Tutidolog
Tutidolog hétfő, 10:02
Előzmény: #6503  Konnyvizsgalo_
#6505
Jó lenne itt is végre egy nyári rally :)
Vicus2000 hétfő, 09:54
Előzmény: #6503  Konnyvizsgalo_
#6504
vevő is jött!
Konnyvizsgalo_ hétfő, 09:26
#6503
alakul az eladói oldal... lesz valami?
Vicus2000 2026. 06. 10. 12:50
Előzmény: #6500  emeric41
#6502
9x200 db
Vicus2000 2026. 06. 10. 12:45
Előzmény: #6500  emeric41
#6501
200db os vételek! :)
emeric41
emeric41 2026. 06. 03. 10:44
#6500

Vételi
(2026.06.03. 09:10:03)

Eladási
    (2026.06.03. 08:30:01)

Ár
Mennyiség
Ár     
Mennyiség
3,56 110 276 3,75 937 195
3,55 200 000 3,80 120 000
3,51 50 000 3,89 133 168
3,50 920 000 3,90 19 350
3,40 23 700 3,99 263 341
emeric41
emeric41 2026. 06. 02. 15:07
#6499
r 3,75
Vicus2000 2026. 06. 02. 13:48
Előzmény: #6497  Vica71
#6498
jön a nyári nihi
Vica71 2026. 06. 02. 13:35
Előzmény: #6496  Vicus2000
#6497
Megy a kifárasztás rendesen már hetek óta itt is....
Vicus2000 2026. 06. 02. 13:32
Előzmény: #6493  Vica71
#6496
csak a mai napot itt megnézed! 
oxylant
oxylant 2026. 06. 02. 13:30
Előzmény: #6494  Vicus2000
#6495
😊👍😉
Vicus2000 2026. 06. 02. 13:20
Előzmény: #6493  Vica71
#6494
Béten is? az egész Bét az!
Vica71 2026. 06. 02. 13:16
Előzmény: #6491  oxylant
#6493
Majd mikor már alacsony áron feltankolnak a bennfentesek az ilyen "olcsó" részvényekből, megindul a Béten is a "mutyisztán"...
12345 2026. 06. 02. 13:09
Előzmény: #6491  oxylant
#6492
Nyári pihi hamarosan beköszönt!
oxylant
oxylant 2026. 06. 02. 10:38
Előzmény: #6490  VT24
#6491

...meg az egész bagázs.....
(Kis kivételtől eltekintve, pedig a 'nagyok  OV távozásával a Bét glob.fellendülését ígérték....)
VT24
VT24 2026. 06. 02. 10:36
Előzmény: #6489  oxylant
#6490
Halott a papír 
oxylant
oxylant 2026. 06. 02. 10:34
#6489
3.65...
oxylant
oxylant 2026. 06. 02. 10:23
#6488

A 'jó fene se tudja, h. mi megy itt...🤣
[ ...itt is...😉]
12345 2026. 06. 02. 10:11
Előzmény: #6485  oxylant
#6487
Még nincs itt az ideje?
Vicus2000 2026. 06. 02. 10:08
Előzmény: #6485  oxylant
#6486
az elmúlt 1 hónapban nem volt 1m db forgalom, mi ez ha nem piacbefolyásolás?
oxylant
oxylant 2026. 06. 02. 10:06
Előzmény: #6484  Vicus2000
#6485
...korán van még!
Vicus2000 2026. 06. 02. 10:04
Előzmény: #6483  oxylant
#6484
mára ennyi volt valószínűleg!
oxylant
oxylant 2026. 06. 02. 10:02
#6483
3.75
Vicus2000 2026. 06. 02. 09:55
Előzmény: #6481  Vicus2000
#6482
fotó készült csináljátok csak!
Vicus2000 2026. 06. 02. 09:53
#6481
kinek lett oda készítve 1M db 3,75 re?

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek