Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 30. 13:21
Előzmény: #3019  kszsah1
#3020
Népszerű ez a narratíva a NER rajongók körében. Tegyük fel, hogy igaz. Akkor mi miért estünk ki, mi is biztos foci helyett mással foglalkoztunk. Méghozzá mi méginkább, hiszen előbb kiestünk.
kszsah1 2021. 06. 30. 12:45
#3019
megkapták a németek tegnap , nem avval foglalkoztak amiért oda mentek a futballal, hanem szivárványos karszalaggal meg térdepléssel , Muttit tegnap hiányoltam azé
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 23:01
Előzmény: #3016  Shareholder
#3018
OK, minden világos, akkor ez elég sima félreértés volt, utóbbi részletes kifejtésem szerintem okafogyott, akkor nagyjából megbeszéltük, jó éjt.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 22:59
Előzmény: #3014  Shareholder
#3017
Jelentem, visszaolvastam. Hát menjünk sorban:
1. Utolsó két mondat - nem, nem neked címeztem, általános megállapítás volt. Megérne egy moderálást? Ezt nem gondolhatod komolyan.
2. Gondolom nem a német válogatott tagjai vagy szövetségi kapitánya politizált. Nálunk is ment a politizálás ezerrel, de azt nem a válogatottunk csinálta. Válasszuk hát el egymástól a sport és a politika részét. Visszaolvastam még erősebben, és nem én hoztam be a politikai szálat.
3. Focizni kell meg be kell tartani a szabályokat - hát azt csinálták, nem? Ezt se értem egészen, szerinted nem ezt csinálták?
4. Szerintem a sportolók teljesítményére kevéssé hat ki, hogy politikusok milyen aktuális témákat és gondolatokat eregetnek az esemény körül. Ahogy már kifejtettem, úgy látom, a németek évek óta leszállóban vannak. Majd 5-10 év múlva megint bivalyerősek lesznek, most nem. Az angolok például most feljövőben vannak. Nálunk is esélyes, hogy 5-10 év alatt felmegyünk egy komoly szintre és akár mi is játszhatunk majd nyolcad- és negyeddöntőben. Így változnak ezek a dolgok.
5. Lásd 2 utolsó mondata
6. Nem vagyok csalódott a németek veresége miatt. A helyes szó a meglepett. Nem volt egyik csapat felé se eredmény elvárásom, számunkra ez már közömbös szakasz, hiszen nekünk az EB véget ért. Hidd el, nincs mit levezetnem. És nem fröcsögök, úgyhogy ne izgasd magad.
Shareholder 2021. 06. 29. 22:52
Előzmény: #3015  MeMyselfandI
#3016
Pedig nyugodt vagyok. Nagyon úgy tűnt, úgy gondolod, én kárörvendek a németek kudarcán politikai okok miatt, de nem így van. Amúgy a német foci nincs hullámvölgyben, klubszinten elég jók. Legutóbb négy csapatuk is továbbjutott a BL-ben, kettő pedig a negyeddöntőbe, előtte pedig a Bayern mindent megnyert. Válogatott szinten valóban nem megy a szekér mostanában, de Löwnek a mai meccs volt az utolsó. Talán az új kapitánnyal összekapják magukat.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 22:44
Előzmény: #3014  Shareholder
#3015
Húha, te aztán jól beolvastál nekem. Minek köszönhetem ezt a rengeteg indulatot? Valami nagyon felkorbácsolta nálad a szavak jelentését, valami egészen más módon értelmezted az általam írtakat, mint ahogy azokat szántam. Vissza fogom olvasni, hátha valami félreérthető volt, habár őszintén megvallva rendszerint érteni szokták a mondandómat.
Shareholder 2021. 06. 29. 22:21
Előzmény: #3012  MeMyselfandI
#3014
Az utolsó két mondatot remélem nem nekem címezted, ez már megérne egy moderálást.  Semmilyen elégtételről nincs szó, a németek páros lábbal beleszálltak az UEFA-ba, egy héten belül kétszer is kritizálták a szövetséget, egyszer a szivárványos balhé miatt, utána meg a nézőszámok miatt. Ez egy foci EB, ahol focizni kell, nem pedig politikai fórum meg kívánságműsor. A német csapat is egy a sok közül, amelynek ugyanúgy be kell tartani a szabályokat. Véleményem szerint az ilyen politikai kavarásoknak igenis hatása van a játékosok mentális állapotára, a németeken ez látszott is. Semmilyen toleranciáról meg törvényről nem beszéltem, ezeket te hoztad ide. A németek veresége miatti csalódottságodat ne rajtam vezesd le pls. Ha meg politizálni akarsz, arra vannak más topicok is itt, ott lehet fröcsögni.
Peterbond 2021. 06. 29. 21:05
Előzmény: #3011  WLM
#3013
"Nagyon belemerültél a karszalagokba Petikém".
.
Te szivárványoztál az adott kommentben csak gondoltam megjegyzem.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 20:38
Előzmény: #3007  Shareholder
#3012
 Valóban, pár éve hullámvölgyben van a német foci. Nem gondolom, hogy amiatt mert kiálltak a tolerancia mellett, hiszen ugyanezt tették mások is, például az angolok akik meg nyertek. Arra azért lehetett számítani, hogy akit megbántott az Orbáni buzitörvénnyel kapcsolatos nemzetközi felhördülés, azok politikai elégtételt fognak érezni a németek sportkudarca esetén. De ez gyerekes káröröm.
WLM 2021. 06. 29. 20:35
Előzmény: #3010  Peterbond
#3011
Nagyon belemerültél a karszalagokba Petikém,én a meccset néztem és nagyon tetszett áááálooom. Az angolok anno is beálltak a sorba,és benyaltak az akkori Führernek . Ezt most is megtették,de ez miatt biztos nem fogok rájuk haragudni,hiszen a kedvemre tettek. Yesss , Juhuuu és nem utolsó sorban Álllléééé !
Peterbond 2021. 06. 29. 20:13
Előzmény: #3008  WLM
#3010
Azért gondolom megfigyelted a 2. gólt szerző Kane karszalagját is :).
Peterbond 2021. 06. 29. 20:12
#3009
Hát a "halálcsoport" eléggé leszerepelt. Bár 3-an mentek tovább a csoportból egyik se jutott a legjobb 8 közé. A, b és D csoportból ketten mentek tovább a 8 közé. E csoportból még lehet 2 vagy a C-ből lesz 1.
.
A csoportkörök legnagyyobb csalódása nálam a Török lengyel páros volt. a kieséses szakaszból viszont Hollandia és Franciaország. Pozitív meglepetés eddig viszont Dánia, Svájc és Csehország illetve Ausztria teljesítménye.
.
És a sorsolásnak hála a kicsik közül 1 biztos ott lesz a legjobb 4 között ( Cseh vagy Dán ).
.
Bár kis esélyt adok neki azért nagyon drukkolok hogy a Dánok a döntőig elmenjenek.
WLM 2021. 06. 29. 20:09
Előzmény: #3007  Shareholder
#3008
Miliméter pontosan Drága Shareholder Úr. Az egész "német"csapat megy egy hatalmas szivárványos ,kukába. 
Shareholder 2021. 06. 29. 19:59
Előzmény: #3003  MeMyselfandI
#3007
Gyenge ez a német csapat, megérdemelték az angolok a győzelmet. Ezen az EB-n a németek inkább a politikával foglalkoztak és az UEFA-t bírálták, mintsem futballoztak volna. Meg is lett az eredménye. Az angolok ezzel a játékkal nem sokra fognak menni a svájciak vagy a belgák ellen, ha összekerülnének. 
WLM 2021. 06. 29. 19:57
Előzmény: #3005  MeMyselfandI
#3006
Ez az új papírforma Drága Uram. Southgate pedig különösen megérdemelte.Yesss.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 19:54
Előzmény: #3004  WLM
#3005
Hát nem volt papírforma, na.
WLM 2021. 06. 29. 19:50
Előzmény: #3002  MeMyselfandI
#3004
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssss !! Hát nem vagy egy jóstehetség hála Isten. A pettinget mi biztosítottuk, a szopatásról,pedig angol barátaink gondoskodtak. Nagyon kellett az igazságérzetemnek.Megkapták a széthullott összeomlott férgek amit érdemeltek.Alé alé alé alé aalé .. Na most van juhuuuuuuuuuuuu.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 19:45
#3003
uhh, kemény lett a vége
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 19:15
#3002
Ahogy ez az angol német alakul, még egy mindent elsöprő 0-0 is lehet a vége.
Törölt felhasználó 2021. 06. 25. 23:44
#3001
https://infostart.hu/audio/1D0C9/1D0C9728.mp3
Löw Zsolt interjú az infostartnak. Ő a Chelsea másodedzője. Idén BL-t nyertek. Majdnem egy órás. 

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek