Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 15:19
Előzmény: #30979  Don_Quijote
#30980
Normális kereskedés lenne, észre sem vettük volna 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 15:12
Előzmény: #30973  Dodo34
#30979
Elvileg tilos az önkötés.Ersténél biztos,hogy az.Még akkor is,ha másik alszámlára akarja valaki ezt megcsinálni.
Akkor OTP,vagy valamelyik másik brókercég lehetett.Ilyenkor nem csak az kap büntit,aki elkövette,hanem az a brókercég is,akinél a számlát vezeti.(Reményeim szerint.)
Persze lehet,hogy 2 különböző bróker volt a vételi és eladási oldalon,de akkor is bünti jár érte (szerintem),ha az ügyfelük ugyanaz.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 14:53
Előzmény: #30976  xy2003
#30978
Egyébként tényleg 😎
Tőlem mehet 😅 
Momentumtrader1 2026. 06. 19. 14:45
#30977
néhány napja 200 fölött volt a nagyobb vevő most 121-en? mi a tököm ?
xy2003 2026. 06. 19. 14:44
#30976
bünti,hogy "nem lett engedve" a lenyúlás.
Momentumtrader1 2026. 06. 19. 14:41
#30975
Gyönyörű munka! Gratulálok!
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 19. 14:39
Előzmény: #30973  Dodo34
#30974
mindkettő 1-1 tételből állt
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 19. 14:35
Előzmény: #30971  GrizzlyG
#30973
önkötés volt az, darabra ugyanannyi volt a legjobb vételi, és a legrosszabb eladási oldalon
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 14:33
Előzmény: #30971  GrizzlyG
#30972
121-en várta a mannát szerintem 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 14:31
Előzmény: #30970  Dodo34
#30971
Az bent van hónapok óta szerintem. Elé kell állni, milyen cég az, amelyiknek így néz ki a vételi oldala? :) 
Stop vadászat is lehetett, nem csak önkötés. De itt nincsenek stopok értelemszerűen. 
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 19. 14:27
#30970
ezenkívül a kötéskor éppen 10, 20, 30 filléres ajánlatok voltak 5-ös könyben....nagy madárnak kell lenni, hogy valaki ezt benyalja...aki meg betette, az valószínűleg degecről való...
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 19. 14:25
#30969
a 190-es egy "csodálatos" önkötés volt, ugyanannyi darab állt mindkét oldalon, gondolom főszámlán veszteség generálás, áttétel a tbsz-re....egy fotót megért, nagyon nem is kellett sietni, mert fügé-vel járt...
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 14:23
#30968
-17% 😅
30k forgalom 
Metwolf
Metwolf 2026. 06. 18. 13:39
Előzmény: #30965  GrizzlyG
#30966
Az volna, de pénz már nix, amúgy is szörfszezon van, ki dolgozik ilyenkor? MBH is fos, nézegetik a bukót.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 18. 13:10
Előzmény: #30964  Metwolf
#30965
Pedig igény lenne rá 🤷😁 
Metwolf
Metwolf 2026. 06. 18. 11:45
Előzmény: #30963  GrizzlyG
#30964
Radom Feri sajnos már nem fogja felhúzni, hogy Csabi 600-on szórhassa.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 18. 11:39
Előzmény: #30962  Metwolf
#30963
400 körül lenne stabil, akkor nem is lenne probléma :)) 
Metwolf
Metwolf 2026. 06. 18. 11:35
Előzmény: #30961  GrizzlyG
#30962
Legalább a globális hatásokra immunis, ez is valami. 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 18. 11:18
Előzmény: #30960  Don_Quijote
#30961
Ellenben az enefivel, ami betonstabil. 😎 

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek