Elvileg tilos az önkötés.Ersténél biztos,hogy az.Még akkor is,ha másik alszámlára akarja valaki ezt megcsinálni. Akkor OTP,vagy valamelyik másik brókercég lehetett.Ilyenkor nem csak az kap büntit,aki elkövette,hanem az a brókercég is,akinél a számlát vezeti.(Reményeim szerint.) Persze lehet,hogy 2 különböző bróker volt a vételi és eladási oldalon,de akkor is bünti jár érte (szerintem),ha az ügyfelük ugyanaz.
Az bent van hónapok óta szerintem. Elé kell állni, milyen cég az, amelyiknek így néz ki a vételi oldala? :) Stop vadászat is lehetett, nem csak önkötés. De itt nincsenek stopok értelemszerűen.
ezenkívül a kötéskor éppen 10, 20, 30 filléres ajánlatok voltak 5-ös könyben....nagy madárnak kell lenni, hogy valaki ezt benyalja...aki meg betette, az valószínűleg degecről való...
a 190-es egy "csodálatos" önkötés volt, ugyanannyi darab állt mindkét oldalon, gondolom főszámlán veszteség generálás, áttétel a tbsz-re....egy fotót megért, nagyon nem is kellett sietni, mert fügé-vel járt...
ENEFI - THE BEST