Topiknyitó: Portfolio 2013. 07. 05. 08:01

Orbán Viktor: Én szégyelltem magam  

Ugrás a cikkhez
A devizahitelekről, a Tavaras-jelentésről és a kormány béremelési terveiről is beszélt a Kossuth Rádió péntek reggeli műsorában Orbán Viktor. A kormányfő elárulta: szégyellte magát, amikor elolvasta Szász Károly PSZÁF-elnök levelét a devizahitelek...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=186264
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 07. 05. 15:28
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#80
az alacsony IQ-júak mindenbe belekapaszkodnak, ha a kedvenceikről van szó :)

nekik a logika meg a rendező elv az valami káromkodás-féle lehet :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 07. 05. 15:26
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#79
republikánus
amerikai
politikus

kell ennél több? :)

(na jó, Ron Paul kifejezetten értelmes ember ezen paraméterek ellenére is, de rajta látszik is, hogy rossz helyre került :) ez meg úgy tud nyalni, mint a SP-ban Hirohito császár :) Bill Clintonnak)
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 15:25
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#78
Orbán - gondolom - nem akarja, hogy az EU-ban ilyen kettős mérce legyen -> lépjünk ki, hogy ne legyen, hogy az EU tiszta maradhasson (mert Orbán az EU-t is megvédi... valami ilyesmit is mondot, ha jól emlékszem)
goapsy1
goapsy1 2013. 07. 05. 15:24
Előzmény: #72  rockmaster
#77
"Jövőre szétbukja az agyát a Fidesz-ÁlKeresztény tandem a választásokon"

Szerintem is bukni fognak, de sajnos "szét" egyelőre még nem.

Ahhoz túl sok a lúgozott agyú hülye az országban, aki Orbánc bármekkora lopását / hazugságát / elqrását beszopja, ha kellő mennyiségű nemzeti hablattyal nyakon van öntve.
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 15:24
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
egyes-eggyes
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 15:23
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#75
5) Ja, és még a költségvetési határértékeket is üdvözölte.

Amiről nem tudhat:
5) Nyilvánvalóan itt is hiányosak, vagy elavultak az ismeretei, mert nálunk nem betartották, hanem módosították, amikor rájöttek, hogy nem tudják betartani.
Gondolom, amikor US eladósodáa ellen "küzd", akkor ezt nem úgy gondolja, hogy, ha több pénz kell, akkor eltoljuk a határokat, azaz nem csináltunk semmit.
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 15:22
Előzmény: #66  Hegyesi2
#74
Amennyiben szidják a lókupecet,/ zömmel/ akkor ne ugassanak bele kívülről.

Amikor dicsérik, / ritkán/ akkor meg no lám!!! milyen messzire ment a jó híre!
Ez már agyrém szinten van egyes embereknél.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 07. 05. 15:22
Előzmény: #66  Hegyesi2
#73
A magyar miniszterelnök "rendkívüli, hatékony, szilárd erkölcsi alapon álló politikus, aki szenvedélyesen munkálkodik azon, hogy előrevigye Magyarországot" - mondta.
Majd ezek után kifejtette: a mini-szterelnök pénisze hatalmas, és villanypóznához hasonlította azt.

(Nehogy Pali lecsapja a magas labdát: South Park, Chinpokomon...)

:)
rockmaster 2013. 07. 05. 15:16
Előzmény: #66  Hegyesi2
#72
Némethné utasított: szabaduljanak meg a trafikpályázatoktól:

Németh Lászlóné utasítására küldi vissza a vesztes trafikpályázatokat a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. az érintetteknek. Az állami szervezet így megszabadul az adatoktól, megszünteti a perelhetőségét, és ellehetetleníti a későbbi bizonyítási eljárást.

link

Az ilyenekhez mit szólsz? Ez is belefér a Fidesz részéről, ugye? Ki nem sz@rja le a veszteseket, hiszen ők csak lúzerek, nemde? Aztán a köztévében ezt úgyse mondják be, így aztán nem is létezik a hír... sőt, bulvár, ha nem tévedek.
Jövőre szétbukja az agyát a Fidesz-ÁlKeresztény tandem a választásokon, ez nem is kérdés már számomra.
A témához szólva: ekkora hazug, köpönyegforgató ostoba vezetői még nem voltak az országnak, mint amilyenek most vannak. Egyszerűen csürhe a Fidesz.. nem tudok rá mást mondani...
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 15:12
Előzmény: #66  Hegyesi2
#71
Amúgy olvastad Chris nyilatkozatát? (Mert ez egy kiragadott részlet.)
1) Szerinte nem minden alkotmányos kritika jogos. (Ami nem azt jelenti, hogy nincsenek jogosak.)
2) Üdvözölte a zsidóvédelmet, emberkereskedelem, klónozás elleni védelmet stb. (Ezzel megint nehéz nem egyetérteni.)
3) Szerinte a 2/3-addal másokkal együttműködve kell megvalósítani a nagy változásokat és ez jó. (Ezzel is egyet lehet érteni.)
4) A saját kormányuk szemében is ott vannak a szálkák, ezért erkölcsileg nem bírálhatják ugyanazért más országot. (Ez gyakorlatilag kritika is.)

Aztán lássuk, hogy miről nem tudhat - a nyilatkozatából következően.
2) Antiszemitákat hoznak pozícióba és tüntetgetnek ki. (Nyilván nem üdvözölné az antiszemitizmus elleni harcot, ha tudná, hogy ilyenek vannak. Inkább azt mondaná, hogy a magyar kormánynak sincs erkölcsi alapja... - persze, ha hű saját magához)
3) Nyilván hallott a nemzeti konzultációról, de mivel az Orwelli szótárban semmi nem az, aminek látszik, nem tudja, hogy ez azt jelenti, hogy megmondták, hogy ez lesz, legfeljebb megkérdezték, hogy ugye ez jó?

Tehát - vélhetően - hiányos ismeretekkel hozott egy nagyjából objektív, elfogadható véleményt, amiből a magyar sajtóban lett egy elfogult és elfogulatlan dicsőítés a "rövidítés" következtében.

Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 15:03
Előzmény: #66  Hegyesi2
#70
Hogy értsd:
- Orbán szerint tiszteletben kell tartani egy 10 milliós nemzet többségi akaratát. Ezzel egyetértesz.
- Én azt mondom, tiszteletben kell tartani egy 500 milliós tömb többségi akaratát. Ezzel egyetértesz? Igen vagy nem?
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 14:59
Előzmény: #66  Hegyesi2
#69
Ez nem válasz a kérdésemre.
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 14:55
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#68
Többek között pont erről beszéltem: "magáról" beszél. :)

De a hülyék fel sem fogják, hogy ez a mondat is olyan pont kritikai észrevétel igazoló, mint amikor azt mondta, hogy nálunk kirúgnák az olyan újságírókat, mint azon a bizonyos német csatornán.

Lássuk mi van benne:
1) elítéli, ha a többség/nagyobb visszaél a hatalmával/erejével
2) micsoda dolog, ha ezért kritizálják az a 2/3-ot (a gyengébbek kedvéért: többséget/nagyobbat), hogy visszaél a hatalmával

Az az EU többsége, ez meg a miénk... ez két külön dolog: :DDD A mi 2/3-unk felhatalmazást kapott erre (mindenre, bármire) az EU-jé nem?
kukutyinbenko 2013. 07. 05. 14:55
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
Tényleg nem érted?
Vannak a jók és a rosszak, a jóknak mindent lehet, a rosszaknak semmit.
Ha ezt megérted, minden új értelmet nyer.
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 07. 05. 14:54
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
Végszóként !
link
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 14:42
Előzmény: #64  Hegyesi2
#65
Erre nem válaszoltál: ugye az EU szerinted is csak élt a hatalmával akkor, amikor EP által elfogadott határozatban ítélték el Orbánékat?
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 07. 05. 14:36
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Én műkedvelő vagyok,nem hivatásos bértollnok,mint itt sokan! Nem fogok 24 órában itt válaszolgatni kérdéseitekre.Leírtam a privi véleményemet és ezzel lezártam részemről!
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 14:28
Előzmény: #60  kukutyinbenko
#63
Persze:) Hegyesi már azt sem tudja, mit írjon Fidesz rajongásában, pampánál is keményebben szórja az öngólokat.
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 07. 05. 14:28
Előzmény: #58  kukutyinbenko
#62
Válaszolni sikerülne de nem óhajtok.
Ahogy írtam,"ha korpa közé keveredsz,megesznek a disznók"
signal2
signal2 2013. 07. 05. 14:27
Előzmény: #55  Hegyesi2
#61
Senki, pont ezért nem vonatkoznak rájuk az EU alapszerződésében foglaltak, így az azzal való ellentmondások bírálata sem lehetséges.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek