Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 10. 24. 08:54

Bajnai mészárszéke  

Kedves Olvasó!



Ez az embertípus, mint bajnai, a világ mostani válságának a megtestesítője.



Fehér gallérja mögött, szenvtelenség, ridegség, humortalanság.



Önző ember, kinek csak a pénz számít. Ezért gyilkolni is képes.Fel se fogja. Neki ez természetes.Az ősei is ezt csinálták, mitől lenne Ő más. (gá-gá-gá)



Pénz és hatalom, a kisebbrendűségi érzését csak ezzel tudja oldani.

Gyáva és gerinctelen.

Alapvetően karakter és karizma nélküli lény.



Foglalkozik ez bárkivel is?

Érdekli, hogy mi a picsa van a tanárokkal, a cigányokkal, a kétkezi munkásokkal?

Szarja le magasról!

Ne áltassátok Magatokat.

Vicc ez az ember.

Csak az a baj, hogy az ember kínjában nevet rajta.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 13:26
Előzmény: #377  Törölt felhasználó
#380
Nos, nem tudom mennyire vagy jártas a metakommunikációban - a tegnapi bábajnai megnyilatkozás nagyon beszédes volt... :-)

Aha, látom már, azt gondolod, hogy egy fidsznyiket kell itt lenyomnod, kiábrándítlak, nem kedvenc pártom a fidesz, mi több egyik sem az! Jól megvagyok pártok nélkül és itt is olvashattad, hogy mindenkinek azt ajánlom, pártok(rácia) helyett próbáljon meg inkább egy valós demokrácián gondolkodni!
Persze nem könnyű - egyáltalán gondolkodni, de idővel bele lehet jönni és a végén még talán a cselekvés is menni fog!
Próbáld meg te is nem partikulárisan a részek (ál)harcaként hanem egész(ség)ként szemlélni az országot!
nemgyorgy 2012. 11. 15. 13:13
Előzmény: #377  Törölt felhasználó
#379
Bajnait élőben? Te szegény.
Törölt felhasználó 2012. 11. 15. 13:05
Előzmény: #376  szivacs
#378
Amit leírtam #362-ben.

"Amúgy mitől is bábajnai? Mert nem szabadságharcol ész nélkül, amivel nem dobunk ki milliárdokat az ablakon? (Ja, és nem idegeníti el minden épeszű partnerünk, kivéve a kifinomult azeri diplomáciát?:)

Abban is rohadék, hogy amerikából támogatják? Bezzeg a jó hazafi Viktorunkat Simicskáék támogatják, jó magyar lenyúlt közpénzből. Milyen köcsög már ez a Bajnai, hogy neki még ez se megy, ugye? :( "

Röviden: Azért "bábajnai",
mert

1, másba nem tudtok belekötni vele kapcsolatosan
2, nem szabadságharcol mint donkihóte
3, amcsi pénzből (is) támogatják, nem csak lopott magyar közpénzből, mint a fideszt?
Törölt felhasználó 2012. 11. 15. 13:02
Előzmény: #375  szivacs
#377
Voltam olyan mazochista, hogy megnéztem az ominózus előadást, ráadásul a Hörr tv (!) prezentálásában. (Nem magamtól vetemedtem erre, csak mikor átpörgettem a csatornákat, pont az ment, és megálltam.)

Még az ottani csóka (!) is azt mondta, hogy ez csak egy felfújt lufi. (Valami fiatal srác volt, nyilván az értelmesebbje már ott is belátja, hogy a maradék renomét nem kéne egy gőzerővel a szakadékba hajtó elmebeteg felcsúti miatt feláldozni.)

Bajnai előadását is láttam, ha az neked habogás volt, akkor te egy Démoszthenész lehetsz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Amúgy nem tudom, lassan én a helyedben már elég kínosan érezném magam. Kedvenc pártom lop, csal, hazudik napi rendszerességgel, én meg (jobb híján) abba próbálok belekötni, hogy egy interjúban az ellenzéki vezető "habogott" e :DDDDDDDDDDD Hát, te tudod... :)
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 12:47
Előzmény: #373  Törölt felhasználó
#376
Mi a konkrét kérdésed?
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 12:46
Előzmény: #374  Törölt felhasználó
#375
Nahát, ott is hebehabogott? Nem is láttam.

Én a tegnapi pakisztánafgános cáfolatáról beszéltem, amit a bizottsági ajtóban adott elő.
Bár lehet, hogy ott is fel volt dobva a régi szép wallisos időkre való visszagondolástól...
Törölt felhasználó 2012. 11. 15. 11:58
Előzmény: #365  szivacs
#374
Ó, szóval hebehabogását. Tényleg pofátlanság, hogy nem hazudik olyan olajozottan, mint a Vezér, ugye?:)

A habogásnak meg itt az oka.

link

- Úgy tűnt, olykor akadozva, túl lassan mondja a beszédét a Milla tüntetésén. Nagyon izgult?

- Inkább felemelő volt a tömeg, inspiráló volt látni az emberek arcán a reményt és az elszántságot. Kétségtelen, vagy a hangosítás volt elhibázott, vagy a környező házak verték vissza a hangot, de egy másodperces csúszással hallottuk vissza a saját mondatainkat, és ez szörnyen zavart. A közepe felé aztán rájöttem, hogy nem kell ezzel foglalkozni, csak mondani a szöveget.

Te ugye úgy is kitűnően tudnál szónokolni, hogy közben csúszva hallod vissza a saját szövegedet? :)
Hiába, ez a fideszes tökéletesség másnak elérhetetlen... :DDDDD
Törölt felhasználó 2012. 11. 15. 11:54
Előzmény: #371  szivacs
#373
Hű de jól megválaszoltad a kérdéseimet :D

Amennyiben Field lopott magyar közpénzből támogatja a Millát, akkor bizony ideje lenne feljelentést tennie a kristálytisztaságú és minden korrupciótól mentes Fidesznek.

Majd Polt kivizsgálja, Szájerné elrendezi, oszt jó napot :)
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 10:38
Előzmény: #371  szivacs
#372
"Titkos játszmák a Millát segítő mecénás körül
Zsebők Csaba
- 2012. november 8., csütörtök
Kockázatos személy

Nemzetbiztonsági vonatkozása is lehet annak, hogy Richard Field amerikai üzletember támogatja a Millát – ez derült ki az Echo Tv Hangos többség című műsorában elhangzottakból. A műsorvezetői felvetésre ugyanis, hogy nem nemzetbiztonsági kérdés-e, ha Field beavatkozik a magyar belpolitikába, pénzt adva bizonyos tömörüléseknek, Gulyás Gergely fideszes képviselő, a parlament nemzetbiztonsági bizottságának tagja úgy reagált: „Ha úgy általánosságban teszi fel a kérdést, hogy külföldről egy pártnak van támogatója, nyilván ez mértéktől és a párttól is függ, akkor talán még azt lehet mondani, nem feltétlenül kell, hogy legyen az ilyen jellegű támogatásnak nemzetbiztonsági vonatkozása, de az említett személy esetében nem ez a helyzet. Ott van ilyen vonatkozása az ügynek.” Gulyás megjegyezte, Fieldnek „ez a fajta feltűnése a Milla mellett, az igenis komoly kérdéseket vet fel”. A HVG a minap arról írt, hogy Field támogatná a Bajnai Gordonnal szövetséges Millát.

Juhász Péter, a Milla vezetője azzal kapcsolatban, hogy az amerikai üzletember támogatná a szervezetét, azt mondta: pénzt még nem kaptak, Field egyelőre azzal segíti szervezetét, hogy az ő amerikai útját finanszírozza. Tizennégymillió forint választási pénz az akkor még jobbára ismeretlen LMP-nek, romaevakuálás Gyöngyöspatán – Richard Field, az évtizedeken át Magyarországon élő amerikai ingatlanvállalkozó a jelek szerint rutinosan és elkötelezetten avatkozik bele a budapesti belpolitikába – emlékeztetett a Milla-támogató tevékenységére a hetilap.

Field levélben reagált a HVG főszerkesztőjének. „Szándékom az volt, hogy lehetővé tegyem Juhász úrnak maga és a Milla mozgalom bemutatását amerikai magyaroknak, és segítsek megismerkednie azzal, ahogy az USA-ban a civilszervezeteket vezetik és támogatják. Az a szerény anyagi forrás, amit ezekben az időkben magyarországi (nem vállalkozási) célokra tudok szánni, az Amerikai Ház Alapítványhoz jut el, amely – más tevékenységei mellett – a Magyar Vöröskereszthez ebben az évben százmillió forint feletti értékű élelmiszert juttat el, szegény családok támogatására” – fejtegette levelében Field."

és mindezt a veszteséges vállalkozásaiból teszi...
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 10:37
Előzmény: #362  Törölt felhasználó
#371
Az index szerint már nem csak bábajnait, hanem a köré gyűlteket is.

"Még az október 23-i demonstráció előtt bejelentkezett Juhász Péternél, az Egymillióan a magyar sajtószabadságért (Milla) nevű szervezet elnökénél Richard Field amerikai vállalkozó, hogy támogatná az ellenzéki mozgalmat, írja a HVG című hetilap.

„Pénzt még egyelőre nem kaptunk” - mondta Juhász a HVG-nek. A támogatás jelenleg abból áll, hogy Field finanszírozza a Milla-elnök november 3-án kezdődő egyhetes útját az Egyesült Államokba. Ennek célja a mozgalom megismertetése a lehetséges támogatókkal, a találkozók egy részét Juhász szervezi a saját kapcsoltai révén, néhányat pedig Field.

A hetilap szerint Field felbukkanása nem aratott osztatlan sikert a millások körében, többen úgy élték, hitelesebb lenne, ha a magyarországi ellenzék önerőből szervezkedne. Fenntartásiak vannak ráadásul a támogató személyével kapcsolatban is.

Field Magyarországon többek között az LMP támogatójaként lett ismert, illetve azzal, hogy ő volt az ötletgazdája annak az akciónak,a melynek keretében 2011 áprilisában a Vöröskereszt szervezésében Gyöngyöspatáról háromszáz cigány nőt és gyermeket szállítottak el. Az üzletmeber ezt követően közölte: elhagyja Magyarországot."
Törölt felhasználó 2012. 11. 15. 10:36
Előzmény: #369  szivacs
#370
Lehet. Csak annyi rémlik hogy Soros támogatással tanult.
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 10:28
Előzmény: #367  Törölt felhasználó
#369
a múltkor azt írta valaki, hogy OV Angliában tanult anno, usákok most bábajnaiba invesztáltak
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 10:25
Előzmény: #363  ts3
#368
Nem, de eddig jó, amit írnak.
A demokrácia a pártokrácia helyett mindenesetre némi előrelépés lenne.
Törölt felhasználó 2012. 11. 15. 10:03
Előzmény: #365  szivacs
#367
"ráfért volna még egy féléves kiképzés az usákoknál!"

Biztos hogy Ö tanult ott és nem Orbán Viktor ?
Törölt felhasználó 2012. 11. 15. 10:03
Előzmény: #365  szivacs
#366
"ráfért volna még egy féléves kiképzés az usákoknál!"

Biztos hogy Ö tanult ott és nem Orbán Viktor ?
szivacs
szivacs 2012. 11. 15. 09:57
Előzmény: #361  ts3
#365
Nem aggódom, látva az őszinte pislogását és hallva a hebehabogását. :-)
Túl korán jött vissza, igencsak ráfért volna még egy féléves kiképzés az usákoknál!
Törölt felhasználó 2012. 11. 14. 22:06
Törölt hozzászólás
#364
ts3 2012. 11. 14. 22:00
Előzmény: #333  szivacs
#363
"Csoportként eddig is tevékenykedett Magyarországon a svéd mintára alakult Kalózpárt, de most állításuk szerint a bíróság is bejegyezte őket valódi pártként. A szervezet közleménye szerint valódi demokráciát akarnak, és ha lebontották a többi párt hatalmát, magukat is feloszlatják."

Szivacs, véletlenül nem vagy alapítója a magyar Kalózpártnak?
:)
Törölt felhasználó 2012. 11. 14. 21:10
Előzmény: #359  szivacs
#362
Egyetértünk.

Amúgy mitől is bábajnai? Mert nem szabadságharcol ész nélkül, amivel nem dobunk ki milliárdokat az ablakon? (Ja, és nem idegeníti el minden épeszű partnerünk, kivéve a kifinomult azeri diplomáciát?:)

Abban is rohadék, hogy amerikából támogatják. Bezzeg a jó hazafi Viktorunkat Simicskáék támogatják, jó magyar lenyúlt közpénzből. Milyen köcsög már ez a Bajnai, hogy neki még ez se megy, ugye? :(

ts3 2012. 11. 14. 20:26
Előzmény: #349  szivacs
#361
"Annak fényében meglehetősen béna ez a kijelentés, hogy a volt miniszterelnök korábban arról beszélt, hogy a jobboldalból kiábrándult szavazókat is meg akarja nyerni a kormányváltáshoz. "

Ne aggódj, a kiábrándult jobboldali szavazók megnyerésében Eltolcsy is Bajnai segítségére van. :)

Topik gazda

delivid
5 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek