Topiknyitó: Portfolio 2009. 11. 21. 15:10

Ez Bajnai szerint is bűncselekmény! - Durván kitálalt a Sláger vezére  

Ugrás a cikkhez
Nyíltan korrupcióval vádolja a Sláger Rádió tulajdonosának vezérigazgatója a magyar politikusokat, miután hivatalossá vált, hogy a Sláger Rádió beszünteti műsorszolgáltatását, mert egyetlen regionális adóval sem sikerült megállapodni a frekvencia...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=124667
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 18:18
Előzmény: #256  tokos.
#260
értem és szeretem is ezt a viccet. te se veszítsd el majd a humorérzékedet. :))
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 18:15
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#259
A szemellenzősöknek a lopás/mutyi/hazugság csak akkor az, ha azt a másik oldal követi el, az ő oldalukon "nekem megérte", "most ők jönnek", "választási szinezet". Szó szerint idéztem a reakciókat.
tokos. 2009. 11. 24. 18:13
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#258
Hát apám, ha te még a poént se érted, akkor nagyon sajnállak.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 18:12
Előzmény: #251  tokos.
#257
Tokos, bár fretek válaszolt rá, de megint összekevered az adót, a műsorokat és a döntést. Mi a döntésről beszéltünk. Az adó meg a műsor baromira nem érdekel.
tokos. 2009. 11. 24. 18:11
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#256
Nem teljesen értelek. Eddig ki keresett? És az nem volt baj? Vagy az a baj, hogy most más keres?

Amúgy meg várjuk már ki a végét. Lehet, hogy így lesz, lehet, hogy nem.

Nyuszika elindul a Vakond ásójáért.

Ahogy megy, mendegél, elkezd gondolkodni, hogy basszus, ez a vakond biztosan nem fogja odaadni az ásóját.

Balktat még 100 métert, aztán gondolja. Hú ez a szemét vakond, ez aztán biztosan nem adja oda az ásóját.

Még száz méter után eképp töpreng: Amekkora takony ez a vakond, kizárt, hogy oda fogja adni azt a rohadt ásót.

Végül Nyuszika odaér a vakondhoz, és megszólal: Tudod mit Vakond? B... meg az ásódat!!!
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 18:04
Előzmény: #251  tokos.
#255
Naná, hogy neked megéri! Jól elszóltad magad.Mi várható a következő Kormánytól, ha a szavazói ezt természetesnek tartják. Igaz, anno a kisgazdák kipaterolása is igen sok pénzébe került az országnak, tehát nem újdonság. Mindig lesz kit eltűntetni. Ezen a téren a Jobbik és a Fidesz nagyon hasonlít.

"nekem megért az ország pénzéból egy mrd-t, hogy eltűntek"
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 17:53
Előzmény: #251  tokos.
#254
nézd tokos, én is petőfit és cd-t hallgattam. ez a kérdés nem erről szólt. amúgy meg semmi nem fog változni, ugyanezek (bocskor és társai) fogják a szart lenyomni a zemberek torkán, csak most puch és simicska fog 30-70 arányban keresni. ti pedig majd tátjátok a szátokat, és nem fogtok semmit érteni. Csak furcsa lesz, hogy az MFB, az OTP a Közraktár Zrt. miért hirdet majd kereskedelmi rádiókon ilyen sokat:))))))

.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 17:49
Előzmény: #252  Törölt felhasználó
#253
szadeszost helyettesítsd konzervatívval:)
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 17:48
Előzmény: #247  jumbo2
#252
drop, felőlem nyugodtan mehet börtönbe kóka, bár nem hallottam jogerős ítéletről. ilyenre csak szadeszosok esetében van szükség? pl. simicska részedről rendben? olyan vagy mint szíjjártó.
tokos. 2009. 11. 24. 17:47
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#251
Lehet, hogy így lesz, lehet, hogy nem. Szerintem azért várjuk meg inkább, aztán, ha igazad volt, igazad volt, ha nem, nem.

Erről egyébként az a vicc jut az eszembe, mikor a nyuszika elindul a vakond ásójáért...

Amúgy nekem tök elegem volt már mind a kettőből, mondhatnám úgy is némi iróniával, hogy nekem megért az ország pénzéból egy mrd-t, hogy eltűntek. Gyakran inkább hallgattam a Petőfit, de legtöbbször inkább az mp3 lejátszómat dugtam az agyamba, vagy a CD szólt.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 17:38
Előzmény: #244  tokos.
#250
lehetne így is, de nem így lesz. a bevétel és a haszon is az ügynökségnél fog kikötni, a rádiók pedig tele lesznek olyan cégek hirdetéseivel, akik így osztanak vissza lóvét a pártoknak. tudod: 70-30. az ügynökcégek pedig majd ciprusi cégbe kerülnek mindkét oldalon.

te hogy csinálnád?
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 16:22
Előzmény: #247  jumbo2
#249
jumbo: pöröghetnénk orbán papa szőlőjén is... ilyen látványos öngólokra nincs szükséged hidd el!

kóka-gyurcsány milliárdjai semmiben nem különböznek orbán-szíjjártó-kósa vagyonától: mindegyikük pénze a mi pénzünk!

de attól hogy te "pörögsz" rajta, senki nem fogja visszaadni. de valahogy te mindíg "scak" a kóka-gyurcsány vagyonára pályázol. Orbánéknak önszántadból adtad???
jumbo2 2009. 11. 24. 14:56
Előzmény: #247  jumbo2
#248
"8 évig MSZP-SZDSZ adó volt"
14 évig
jumbo2 2009. 11. 24. 14:54
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#247
Mindenki tisztában van vele, hogy a döntésben teljesen lényegtelen szerepe volt az anyagiaknak. Nem csak ebben a döntésben, hanem az összes ORTT által hozott országos frekvencia leosztás esetén. A politikai szempontok döntenek. Ennyi a sztori, mit kell ezen ennyit pörögni.
8 évig MSZP-SZDSZ adó volt, most MSZP-FIDESZ, mivel az SZDSZ kimúlt.

'96-ban ilyen 2/3-os médiatörvényt hoztak a szocik és szdsz. Szar, mint ahogy minden, amihez hozzányúltak. Pontosabban saját korrupt céljaiknak volt megfelelő.

Én inkább Kóka, Gyurcsány privatizált milliárdjain pörögnék a helyetekben, ha tényleg független lennék. Ez az ügy ahhoz képest anyagilag nudli.
Ha pedig politikai szempontból nézitek, akkor az elb.szott médiatörvényt hibáztassátok, mint már írtam.
tokos. 2009. 11. 24. 14:45
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#246
Na most ez egy jó dolog, de szerintetek mekkora a reklámtevékenység költsége a bevétel arányában? Ez lehet akár még 3%-nyi is, de nem biztos?.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:42
Előzmény: #243  tokos.
#245
Nem, nála csak a reklámtevékenység haszna képződik, a reklámtevékenység bevételestől, költségestől a külső vállalkozásnál jelentkezik.

Ezért ellentétben az állításoddal nem kérdéses, hanem nyilvánvaló, hogy a kevesebbnek ajánlották a nagyobb %-át. És ha a feltételezett pártmutyitól el is tekintünk, akkor is olyan döntést hozott egy erre létrehozott állami szerv, ami a biztos és bejáratott többet lecserélte egy minden valószínűség szerinti kevesebbel, ami újdonsága miatt még további bizonytalanságokat is tartalmaz. Ez pedig az erre hivatott állami szerv részéről egy rossz döntést.
tokos. 2009. 11. 24. 14:41
Előzmény: #243  tokos.
#244
Kicsit világosabban megfogalmazva, lehet hogy tévedek, de a helyzet számomra olyasminek tűnik, mintha egy ingatlanügynököt megbíznék a lakásom értékesítésével, de ez nem jelenti, hogy a lakásom ára őt illetné.
tokos. 2009. 11. 24. 14:37
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#243
Ha az értékesítést szervezte ki, az nem jelenti, hogy nulla a vetítési alap. Lealábbis számomra ez azt jelenti, hogy alvállalkozót bíz meg a reklámidő értékesítésével, amiből felltételezhetően bevételarányos díjazást ad, de a bevétel a cégnél jelentkezik.
Ebből lehet sok is, meg kevés is.

Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:31
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#242
a két nagy párt eljárását....
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:29
Előzmény: #238  tokos.
#241
mondjuk úgy, hogy az egyik kiszervezte a reklámidő értékesítését, ergo cca. nulla a vetítési alap. miért nevezed károgásnak, ha kritizáljuk az eljárást?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek