Topiknyitó: Portfolio 2009. 11. 21. 15:10

Ez Bajnai szerint is bűncselekmény! - Durván kitálalt a Sláger vezére  

Ugrás a cikkhez
Nyíltan korrupcióval vádolja a Sláger Rádió tulajdonosának vezérigazgatója a magyar politikusokat, miután hivatalossá vált, hogy a Sláger Rádió beszünteti műsorszolgáltatását, mert egyetlen regionális adóval sem sikerült megállapodni a frekvencia...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=124667
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
jumbo2 2009. 11. 24. 14:26
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#240
Kóka-Gyurcsány szavazók lelkiznek és jó modorra tanítanak :) Ez pont olyan, mint Kóka tegnapi korrupció ellenes levele. :)

Mondjatok egy érvet, amiért tisztelnem kellene az MSZP-SZDSZ-t és nem örülnöm kellene a várható földbe döngölésüknek.
A szememben nem tisztességes ellenfelek, hanem az országot 8 éve tönkretevő ellenségek.

Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:26
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#239
Ha már szóba került: a rádiósok igen jól meg voltak fizetve, sajnálják a bőven folyó jövedelmet. Mégis más azonban másfél havi millából munkanélkülinek lenni, mint havi 90 ezerből elküldeni valakit, tartalék nélkül. Ezen kívül a kerrádiók magas költségébe a régi jól bevált kollégák is a jövedelmükkel belevágtak néhány szöget. Most lehtnek néhányan ugyanazok, de konszlidálva lettek a ker frekvenciák.
tokos. 2009. 11. 24. 14:25
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#238
Akkor nézzük már meg, hogy pontosan mi is volt a bajság, mert lehet, hogy én maradtam le valamiről.

Volt egy pályázat, beérkezett x ajánlat, volt egy döntőbíróság, amelyik kiválasztott kettőt, olyat amelyik eddig nem nagyon tudott belecsócsálni a zsírosbödönbe.

Látszólag minden tiszta, versenyeztetés, döntés, és elvileg jól követhető indoklás, az egyik x%-ot ajánlott, a másik meg xx-et.

Persze lehet, hogy az egyik kevesebbnek ajánlotta nagyobb százalékát, míg a másik többnek kevesebbet, de így előre azért szerintem nehéz megmondani, hogy melyik lesz több, azon kívül, hogy károgunk egy kicsinkét. Majd eldől.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:19
Előzmény: #235  Törölt felhasználó
#237
igazad van, de a kortársak finnyáskodhatnak. különben mi marad?
tokos. 2009. 11. 24. 14:19
Előzmény: #231  Törölt felhasználó
#236
Hát igen.

Ráadásul a médiában jó pénzért észt osztók némileg megijedtek, hogy oda lehet a zsíroskenyér, így aztán kiállnak a kollégák mellet. Ami mondjuk becsülendő bennük, de nem kell túlságosan komolyan venni a dolgot.
Mint mikor a vasutasok sztájkolnak, csak némileg más a fegyver.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:17
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#235
Az angliai ip. forr, a francia forr, az I. Világháború vége, a második világháború vége, hogy frissebbet ne említsek is arról szól, hogy az erősebb elveszi, és utólag szentesíti. A vesztes most gyűjtsön erőt.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:16
Előzmény: #229  Törölt felhasználó
#234
Abszolút egyetértek. Sokan összekeverik az abszolút elkülönítendő dolgokat: konkrét rádió, műsor, frekiről való döntés módja. Az első kettő abszolút nem érdekel, kizárólag a 3. (egyébként vicces módon (naná, mivel az újak is a piacból élnek) a műsorok egy része ugyanaz marad, ahogy nézem a híreket a műsorvezetők egy része már ott van az új adókon).
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:12
Előzmény: #231  Törölt felhasználó
#233
1053, ez világos. De itt most a csere/elvétel döntési mechanizmusáról van szó. Én is kizárólag erről írtam ebben a témában. És abszolút egyetértek fretek ez alatti hozzászólásával.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:12
Előzmény: #231  Törölt felhasználó
#232
1053, ez világos. De itt most a csere/elvétel döntési mechanizmusáról van szó. Én is kizárólag erről írtam ebben a témában. És abszolút egyetértek fretek ez alatti hozzászólásával.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:10
#231
Nehéz eligazodni, mivel a freki mindig volt és lesz valakié. akié most az csendben van, akitől elvették annak nem tetszik.
tokos. 2009. 11. 24. 14:08
Előzmény: #229  Törölt felhasználó
#230
A másik döntés pontosan ilyen okból született volna, csak mások nyertek volna vele. Ébredj fel ember.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:06
Előzmény: #224  tokos.
#229
tokos, ez most lehet, hogy nehéz lesz, de azért figyelj: egy döntésnek nem is igazán az eredménye számít, hanem az, ahogyan az született (jószándékból vs becstelenségből). lefordítva: a sláger és a danubius szarkupac, bocskort rühellem, de nem helyeslem, ha ilyen módon dől el egy pályázat. roppant cinikus vagy; és egyébként az az orbán fóbiám alapja is:))
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 14:00
Előzmény: #225  tokos.
#228
szívesen veszem a segítségedet, tokos. abban biztos lehetsz, hogy tudomásul veszem az eredményt, bármi legyen is az. legyen szó fociról, fogadásról. még annyit a fejlődés címszóhoz, hogy sok más liberálbolsevikhoz hasonlóan ejtettem kókáék miatt a szadeszt; és nem annak drukkolok, hogy vitya hülyeségeket csináljon és lopjon, hanem annak, hogy ha hülyeséget csinál és lop, akkor a zemberek büntessék meg érte.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 12:09
Előzmény: #223  Törölt felhasználó
#227
Egyébként pont ez a baj az egész jobboldallal. Pont olyanok, mint drop maga, még nem nyertek, de már hihetetlen hatalmi gőggel és arroganciával beszélnek, elképesztő magaslatokból. És már előre mindent le akarnak söpörni és mindent meg akarnak szerezni és természetesen összekeverik azt a két fogalmat, hogy ellenfél és ellenség. Nyerni nem egyenlő földbe döngölni a másikat. Ilyen régen volt, ma már nincs, nem kell felnégyelni őket, meg besózni a földet is a helyük után.

És ugyanígy, veszíteni sem tudnak.

Drop esetében azért fura ez a tulajdonság, mert azt gondolná az ember, hogy a tőzsde ezt megtanította neki. De úgy tűnik, mégse.
tokos. 2009. 11. 24. 12:08
Előzmény: #225  tokos.
#226
Bár szerintem nem lefutott még ez a meccs teljesen.
tokos. 2009. 11. 24. 12:08
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#225
Neked meg a vereség elviselésében lenne még hova fejlődnöd.
tokos. 2009. 11. 24. 12:07
Előzmény: #222  user24
#224
"Normális országban ilyesmiért ezrek vonulnának ki tüntetni, nálunk banbán figyeli a köz, hogy mi történik. "

Egy kereskedelmi rádióért? Ugyan már, legfeljebb az agymosottak ott is. Van másik negyven, ebból legalább 20 jobb, mint ezek voltak, szinte tökmindegy melyik szól, csak ne nótát, vagy cigányzenét adjon.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 12:00
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#223
Fretek, milyen igaz ez... Zseniálisan megfogalmaztad:)
user24 2009. 11. 24. 11:52
Előzmény: #1  portfolio
#222
Normális országban ilyesmiért ezrek vonulnának ki tüntetni, nálunk banbán figyeli a köz, hogy mi történik.

Nálunk csak akkor van tüntetés, ha azt valaki pártérdekből megszervezi.

Undorító, hogy a pártpolitika ideig süllyedt. Eddig is sejtettük, hogy a média nem tiszta. Ez mostmár nyílt titokká vált.
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 11:52
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#221
drop, nemcsak veszíteni, nyerni is tudni kell. választást, focimeccset, tőzsdei ügyletet, fogadást. ezt még tanulnod kell.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek