Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Teló
Teló 2019. 11. 17. 14:37
Előzmény: #62798  UG75
#62800
Hónapokkal ezelőtt írtam a felszámoló cégnek, akinél jelentkeztünk többen még 2018 dec.-ben...kérdeztem hogy halad..semmi válasz. 
_Macika_
_Macika_ 2019. 11. 17. 12:28
Előzmény: #62798  UG75
#62799
2019 szeptemberi navadat szerint felszámolás alatt van 
UG75
UG75 2019. 11. 17. 11:01
#62798
Sziasztok! Tud valaki valamit arról, hogy hogy áll a felszámolás? Történt valami érdemi?
robik 2019. 05. 03. 09:45
#62797
Hír? nagy a csend.... nyílván nem fog menni egyik napról a másikra.....de....
Teló
Teló 2019. 03. 25. 15:43
#62796
Sziasztok! Ma kaptam emailt a Bíróságtól, miszerint a  feleslegesen átutalt regisztrációs díjat vissza kell utalnia  a Törvényszék Gazdasági Hivatalának. No ez is valami. 
kele10000 2019. 03. 25. 07:36
#62795
Nem megy valaki esetleg Nagykanizsáról.az előző téves volt bocs.
kele10000 2019. 03. 25. 07:35
#62794

Teló
Teló 2019. 03. 14. 15:26
Előzmény: #62791  tris
#62793
Nyugalom.. :-) ne idegeljetek..abból semmi jó nem jön ki..Úgyis mindenkinek más  a véleménye...
Ezért írtam én is: a citromból limonádét csinálok, pontosan látom , hogy nem csak termelő cégeknél nyerhetek...
tris
tris 2019. 03. 14. 15:20
Előzmény: #62790  Teló
#62792
Ehhez nem vagyok elég felkészült. :)
tris
tris 2019. 03. 14. 15:19
Előzmény: #62789  THOKJO
#62791

 Tudom mennyi energiába került. Írtam is!!!
„Tisztességes tőzsdések, tisztességes célokért fogtak össze. Hatalmas energiák, de a végeredmény szvsz annyira nekik sem tetszik.”
Ezzel nem vezettem félre senkit! Azért mert tisztességesen harcoltok/harcoltatok, azért még ne engedd meg magadnak hogy vagdalkozz!!!

Egyébiránt pedig bármennyire nem tetszik, akkor is más a véleményem. A magyar üzleti és politikai élet nem a szent emberek gyülekező helye. Különösen nem az a tőzsdei cégek vonatkozásában. Ez még a világ vezető tőzsdéinek a cégeire is kijelenthető. Tehát ha jól spekulálunk, akkor baromi okosak vagyunk. Ha pedig rosszul, akkor az a szemét csaló banda ellopta a pénzem. :) Ez így nagyon nem stimmel.
Egyébként lehet nagyon jól keresni szemét csaló cégeken is a tőzsdén. Ne legyünk álszentimentálisak!
Teló
Teló 2019. 03. 14. 11:53
Előzmény: #62784  tris
#62790
Kedves Tris! 
Nem veszekszem , higgadt sem vagyok mindig, csak igyekszem valamit kihozni ebből a helyzetből. MIkor vettem még nagyon kezdő tőzsdés voltam, ma már másképp állok egy vételhez. 
Engem most az zavar, hogy  felszámoló amíg arról volt szó, hogy befizessem a reg.díjat, írt, válaszolt, most meg eltűnt, lepasszol.
THOKJO
THOKJO 2019. 03. 13. 15:23
Előzmény: #62788  tris
#62789
 "1./ Igaz nagyon felemelő érzés volt a kicsiknek, hogy a kgy-n ekkora erőt képviselnek az összefogással, de egyben meg is határozták a jövőt. Mivel a tótok látták, hogy nincs meg a kellő irányítás lehetősége, gondolom nem akartak kompromisszumos irányítást"
Kedves Tris!
Én nem haragszom rád!
Azért az bosszant, hogy anélkül, hogy tudnád, mennyi erőfeszítésünkbe került, hogy megakadályozzuk, hogy kiüresítsék a Keget!
Egy vastag könyvet lehetne teleírni!
A szlovákoknak egy céljuk volt, hogy minket kiszorítsanak és ingyen hozzájussanak a vagyonhoz!
2016 óta AZ MNB EMBEREINEK FELÜGYELETE MELLETT HOLYTAK A KÖZGYÜLÉSEK, mert olyan szabálytalanságok történtek, amit a saját szemükkel akartak látni!! Volt mit! Olyan könyvvizsgálót választattak meg velünk, aki nem is tudott az egészről! Szerinted puszira büntette meg az MNB őket ....szerinted nem direkt csinálták a szlovákok, hogy semmilyen szabályt nem tartották be? Azt akarták, hogy kizárják a céget a tőzsdéről!
Még nem tudom, hogy mi lesz a vége, de a harc még nem fejeződött be!
Többet nem tudok mondani!!!
Üdv. TP
tris
tris 2019. 03. 13. 14:17
Előzmény: #62785  THOKJO
#62788

 Megbántottalak valamivel!?   Mivel??? (Nem akartalak!!! )
Mivel vezetek félre bárkit is???    Légyszíves idézd.
THOKJO
THOKJO 2019. 03. 12. 23:38
Előzmény: #62785  THOKJO
#62786
THOKJO
THOKJO 2019. 03. 12. 23:24
Előzmény: #62784  tris
#62785
Kedves Tris!
Annyira látszik az írásodból, hogy halvány gőzöd sincs, hogy mi, miért történt a közgyűléseken! Nem szeretnék most hosszabb előadást tartani neked, hogy a szlovák vezetőknek, hogyan sikerült- a magyar hatóságok hathatós segítségével- teljesen leamortizálni a céget. Jobban tetted volna, ha vetted volna a fáradtságot- ha valóban van, volt részvényed- hogy eljártál volna a közgyűlésére, hogy első kézből megtapasztalhattad volna meg azt a rengeteg csalást, amit a vezetőség elkövetett!
Nézd meg az MNB 2018.12.09, és 2019 januári határozatait. Nem puszira hozták meg ezeket a határozatokat! Nagyon szépen megkérlek, hogy ne vezesd félre az embereket! Amit csináltunk nem magamutogatásból csináltuk!
Sajnos kevesen voltunk, mert sokan nem jöttek el a közgyűlésére! Ezt meccset a maffiózók nyerték sajnos!
Ennyi, amit szerettem volna elmondani!
Tisztelettel Temesvári Péter
Alias THOKJO
tris
tris 2019. 03. 11. 17:16
Előzmény: #62783  Teló
#62784

  A hsz-eid alapvetően tetszenek. A higgadtságod, stílusod stb. Nem szeretnék kellemetlenkedni az ellenvéleményemmel, inkább vitázzunk úgy, hogy az hasznunkra legyen.
A tőzsdén sem az összefogás (kornerek) sem a harcosság nem szokott jól elsülni. Itt is volt összefogás, (Tisztességes tőzsdések, tisztességes célokért fogtak össze. Hatalmas energiák, de a végeredmény szvsz annyira nekik sem tetszik.) A tőzsdén egyedül a jól átgondolt döntések hoznak eredményt. Itt most ezzel van a legnagyobb lemaradásunk. :) Attól pedig, hogy esetleg jogilag valamit vissza lehet húzni, ez még akkor is rossz speki volt.
A magam részéről is szűrök le tanulságokat. Én akkor hibáztam nagyot, amikor látva a 2/3-os döntések kicsik által történt meghiúsítását, nem szálltam ki. 2 hibát is elkövettem:
1./ Igaz nagyon felemelő érzés volt a kicsiknek, hogy a kgy-n ekkora erőt képviselnek az összefogással, de egyben meg is határozták a jövőt. Mivel a tótok látták, hogy nincs meg a kellő irányítás lehetősége, gondolom nem akartak kompromisszumos irányítást, ezért csak az maradt lehetőségként, hogy amit lehet mentsenek. Tették is ezt elég gátlástalanul. 2,/ Amikor láttam, hogy ennyire hülyék ezek az új tulajok, hogy úgy szálltak be a cégbe nagytulajként, hogy nem jól mérték fel a tulajdonuk mértékét, abból látnom kellett volna, hogy eleve üzletileg mindenre alkalmatlan társaság. Ráadásul, mint kiderült anyagilag is gyengék. Ha erősek lettek volna, akkor a szükséges mennyiséget megvehették volna a tőzsdén, csak magasabb árakon, vagy kitartóbb és profibb vásárlással.
Teló
Teló 2019. 03. 08. 12:01
Előzmény: #62782  ronmabk
#62783
Úgy léphet fel,hogy  nem egyedül harcol. 
Továbbá nem vádolom magam,mert anno vettem részvényt, akárhányat vettem,vannak jogaim. 
Ezenkívűl  már a felszámolás előtt fordultam jogi képviselőhöz, tehát nem vártam: léptem. 
Következésképpen nem a tótok vádaskodására pazarlom az erőmet, hanem jogaim érvényesítésére a józan ész keretein belűl. 
ronmabk 2019. 03. 05. 21:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#62782
A tótók nagy szemetek, de sajnos ez a sz@rkupac már jóval előttük aláírta a végítéletét. 
Azt sem értem, hogy miért nincs hatóság, aki védelmezné a részvényeseket, illetve tiltaná és büntetné a csalást, lopást, átverést.
Persze okolhatnánk magunkat is, de hogy léphet fel egy részvényes egyáltalán egy sz@r rendszer ellen.
Teló
Teló 2019. 03. 05. 20:29
Előzmény: #62780  tris
#62781
Igen! Én is így gondoltam, ha vége lesz az eljárásnak,akkor lehetne elszámoltatni veszteségként...Sajnos a regisztrációs díjamat még mindig nem utalta vissza  a Tatabányai bíróság, a felszámoló pedig azt írta, hogy nem lehet őket sűrgetni..( persze nekem határidőre kellett utalni...) 

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek