Azért hamisítottak meg és vásároltak fel egy ilyen céget és vállalják, hogy bevásárolhasson? 1; Igen... Akkor kérdés, hogy a kisbefektetőkkel, hogy fognak bánni és mennyire transzparens a működésük. Főleg ha még bevásárol egy ilyen sztoriban... 2; Nem... Akkor jól megbundázott Tiborcz gazdagodás és ugyancsak felmerül a kérdés, hogy a kisbefektetők érdekeit, hogy védik ezekután... Rábíznád a pénzed olyanra aki hagyja, hogy így lehúzzák a céget? Amúgy a cég túléli valahogy... Idővel akár még sztori is lehet, de most kártyavár.