scalad2

Regisztráció: 2025-11-26 15:53:47

Hozzászólások száma: 29

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 12:49


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 12:49
Igen, tőlem mehetne 30-at is :)
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 07:59
Olvastam a cikket a megjelenésekor. Figyelemre méltó írás volt, főként az aktualitása gondolkodtatott el (nem konzervszagú összeesküvés-elméletes téma). Meglátásom szerint a drónhadviselés kísérleti terepén (ukrán háború) sok technológiai áttörést értek el. Ezekkel együtt megváltozott a hadviselés eddig ismert összes alapösszefüggése. Az uralja a drónokat, aki megadja a koordinátát, átprogramozhatatlan módon eljuttatja a drónnak, ami semmilyen módon sem téríthető el célpontjától. Az első adat a műholdaknál keletkezik, a háború első pontja tehát az űrben van. Ehhez kellenek az új típusú műholdak és kommunikációs módszer. 
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 17:50
Megnéztem én is, - nos, nem vagyok feldobva. Ajánlom másoknak is, érdemes végig nézni, már csak a szemlélet érzékelése miatt is.
Több mint izgalmas helyzet alakul ki, bizonytalan időtávon. 
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 13:23
Nem volt.
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 13:18
Parlamenti közvetítés.
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 12:37
Huszonöt perc és indul a show!
Aki tudja figyelgesse, gondolkodjunk együtt - hátha hallunk vmit.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 19. 08:24
A honvédelmi miniszternek is vannak feladatai (93. paragrafustól), ő is a kormány védelmi fejlesztésekért felelős tagja. Feladata van a stratégia kidolgozásában stb.
Nyilván kettejük/hármójuk együttműködésének eredője a közeljövő.
De a legerősebb kártya a miniszterelnöknél van továbbra nyilván... Ott a jolly joker!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 19. 08:17
Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter felel a védelmi iparfejlesztésért, stratégiai együttműködésért, védelmi ipari beruházásokért stb.
Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter felel az űripar köré köthető minden fejlesztésért.
90/2026(V.13) korm rendelet 81 par. 5. bek. illetve 177. paragrafus bekezdései.
Kettejük kommunikációjára is érdemes figyelni..
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 11:34
Kormányinfó: Vitézy Dávid most beszélt a séfről. ...hogy lesz...
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 15:32
Gondolom úgy köttetnek az üzletek, - kicsiben és nagyban, itthon és nemzetközileg - hogy egy cégvezető váratlanul betoppan egy másik céghez és hirtelen felindulásból együttműködésre lépnek, szerződést kötnek, céget alapítanak. Majd isznak egy kávét...
Nem tudom hogy megy? csak gondolom.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 10:06
Miniszterelnök úr június 15-i határidővel adott utasítást a magántőkealapok átvilágítására. A jogszabályokat ezzel összefüggésben - tudomásom szerint - megalkották. Lehet ez lesz az ...
De ennél rosszabb is lehet. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 09:29
Igen, tragikomédia...
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 09:24
Megyünk le 1-re :) plusz "mindmeghalunk", és ilyenek :)
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 09:15
R: 2082
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 14:45
Nem pocsék, egészségügyi papír szintű - ebben igazad van. Ez viszont egy másik történet. Ennek a miértjét lehet sosem tudjuk meg, csak találgatunk.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 14:40
Szerintem ha J.G. valahol tárgyal, - pláne ha visszamegy tárgyalni, - továbbra is rendkívüli és meghatalmazott nagykövetként teszi. Az új kormány nagyköveteként. Megjelenése az új kormány üzenete egyben, még ha ez nem egy sajtóban kikommunikált megnyilvánulás is. Ha visszavonták volna a titulusát, csak egy próbálkozó cégvezető lenne... Lehet rosszul látom...
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 10:32
Jól lezártad ezt az évet :) 
Nincs ez még lefutva, - a politika, akár a szerencse, forgandó :)
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 09:32
Top komment. A türelemé a főszerep.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 05. 10:39
Ki tudja? Nekem élénk a fantáziám. És ez egy kicsi ország. Létező államérdekekkel.

friss hírek További hírek