brumibrum

Regisztráció: 2026-05-14 13:34:58

Hozzászólások száma: 5

Utolsó hozzászólás: 2026-06-22 09:16


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 1

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #96473 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Klon

utolsó 20 hozzászólás

NEW OPUS GLOBAL hétfő, 09:16
köszi szépen!
NEW OPUS GLOBAL hétfő, 09:10
sziasztok! Tudtok írni egy reált? köszi
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 15. 18:24
magyar piac egyik, ha nem a legszánalmasabb részvénye lett ez. kitömték a hülyéket 3000-5000 között. júliusban 1000-1320 között lesz az árfolyam :D
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 09:59
írnátok egy reált légyszi? köszi
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 14. 13:42
Miért hazudsz? Még nem ismert a dátum...

friss hírek További hírek