Dehát zöldben van! Ez se jó már:)...
Regisztráció: 2012-06-11 13:59:58
Hozzászólások száma: 1 493
Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 09:40
A moderálás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topik #353 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "OROSZ-UKRÁN háború" topik #12023 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #91571 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása: