Karpatok

Regisztráció: 2023-02-03 09:17:48

Hozzászólások száma: 55

Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 09:11


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

184 515
2026. 05. 30. 06:12
115 632
2026. 05. 30. 15:32

utolsó 20 hozzászólás

NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 16. 09:11
NY 353,5
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 15. 07:22
EPS és adózott eredmény nőtt, minden más csökkent kb
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 11. 10:47
r?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 11. 09:31
Jó lenne 390 felett tartani
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 11. 09:02
NY is
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 10. 09:30
R?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 10. 09:00
NY 395
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 09. 08:16
Érdekes nap lesz az biztos, 15-én érkezik a Q1-es jelentés
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 08. 12:29
Javíts ki, ha nincs igazam, de ma forog utoljára osztalékkal a részvény...
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 08. 11:01
Még bevásárolnak olcsón, ha jól látom!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 14:00
Nincs még vége a napnak
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 13:26
Köszönöm!!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 13:22
Köszönöm, ezt KH webtrader esetében milyen formában történik azt tudja valaki?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 13:10
Hasznos válasz, köszönöm szépen!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 13:04
Nagyon amatőr kérdésem lenne. Hétfőn forog utóljára osztalékkal a részvény. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy hétfőn záráskor részvénytulajdonosnak kell lennem, akkor vagyok jogosult az osztalékra? És ha kedd reggel eladnám (nem fogom!) akkor is megkapnám az osztalékot?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 09:53
Remélem elírtad az R-t
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 04. 09:00
NY 370
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 03. 15:53
20.000 darabosat szépen kiöntötték, 365
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 03. 09:00
NY 365
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 02. 17:06
Zárót tudna valaki írni? Előre is köszönöm!

friss hírek További hírek