Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 07. 09. 17:38

Tolvajrészvények: KEG = HUMET = ECONET = KUCSSOFT = APPENINN = PHYLAXIA = GENESIS  

Tolvajrészvények: KEG = HUMET = ECONET = KUCSSOFT = APPENINN = PHYLAXIA = GENESIS
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 05. 11. 20:59
Törölt hozzászólás
#860
Törölt felhasználó 2016. 05. 11. 19:59
Törölt hozzászólás
#859
Törölt felhasználó 2016. 05. 11. 11:35
Törölt hozzászólás
#858
exmnbs1 2016. 05. 09. 21:47
Előzmény: #856  BudFox
#857
Norbi nem akar ide tartozni
"Kérelem napirendi pont kiegészítése iránt
Alulírott Schóbert Ferenc Norbert mint a Norbi Update Lowcarb Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
igazgatótanácsának elnöke
a társaság 2016. 05.31-i éves rendes közgyűlésére kérem, hogy az alábbi napirendi pontot felvenni és megtárgyalni
szíveskedjen a közgyűlés:
- Döntés a Társaság részvényeinek nyilvános forgalomból történő kivonásáról és a Társaság zártkörűvé alakulásáról.
Budapest, 2016. május 9.
Tisztelettel:
Schóbert Ferenc Norbert
igazgatótanács elnöke "
BudFox
BudFox 2016. 05. 07. 12:36
Előzmény: #854  Törölt felhasználó
#856
Humet folytatás 2008 -ból :

----------------

2008. Április 24. - 17:10
Száraz matekkal élve,ha 600M eredményre 76-143,akkor 2Mrd-nál 250-480 sávot jelölhetne ki Civin Úr! (mivel örömében könnyes a szeme még kalkulálni nem tudott :-) )
Mivel komolyodott a cég holnap egyenlőre speki-rally,de +warning,netán 2Mrd fölé mutatva...
Gyí Humi!
zsosz

------------------------

2008. Április 24. - 17:27
Gratulálok Civin Úr!

Ez nem semmi.
Nagy kár, hogy csak humán gyógyhatású készítményekkel foglalkoznak és az animal gyógyhatásúak nincsenek a palettán.
Akkor meg lehetne venni a phylaxiát és ott is irány lenne a csillagos ég.
retemed

-------------------------

2008. Április 24. - 17:30
Jó Retemed,

mondasz valamit....

őszinte híved
civin

-------------------------

2008. Április 24. - 17:47
Jó Retemed,

nem küldenél egy mailt?
civin@humet.hu

őszinte híved
civin

------------------------

2008. Április 25. - 08:17
ja és még jön a kínai piac is
puleo

-----------------------

2008. Április 25. - 08:39
Persze most meg csalogat hogy vegyem vissza 99 en, azt meg majd 90 en adjam el, áá nincs szerencsém a humival.
Ferenc86

---------------------

2008. Április 25. - 08:41
Azannya látjátok a könyvet?
Esélye sem lesz senkinek aki venni akar!
Muszka

--------------------

2008. Április 25. - 08:51
rally time :)):))
kissherceg

--------------------

2008. Április 25. - 09:02
Kiváncsiságból betettem még megbízást Humet-vételre: fele 89-en, másik fele 93-an teljesült. Durva :D
weawear

-------------------

2008. Április 25. - 09:20
nem sok 6ft-os részvényért 91???volt 146 is semmi hírre,veszteségekkel mos meg nyereség akvizició,erre a hírre tavaly már 150is lenne nem?
puleo

-------------------

2008. Április 25. - 09:37
még a végén ma 83-84 lesz,jó hír gratula
puleo

-------------------

2008. Április 25. - 09:40
Visszaöntik a baráti kezek:-(
Szevabacsi

-------------------

2008. Április 25. - 09:44
Tipikus hírre adni, kitömős játékot láthattunk eddig.
Rob123

-------------------

2008. Április 25. - 10:05
jövő héten rögtön hétfőn lesz 94, de sztem inkább még ma ;)
robbaj11

------------------

2008. Április 25. - 10:11
"igen, herceggel egyetértek most. "

becsüljétek meg ritka alkalom :)):))
kissherceg

-----------------

2008. Április 25. - 10:51
MEGINT JÖN A HIGÍTÁS ezért nem mernek venni!
a részletek a közgyűlésen!
nagypalz

------------------

2008. Április 25. - 11:11
itt a jövőhét a kérdés!

Remélem nem lesz higítás és eltudunk szakadni végre ezekről a szintekről!

Nem lenne jobb mindenkinek ha a cég valódi értéket képviselne?

Tényleg évek óta figyelem a Humi-gumit és bátran mondhatom, h ez régen duplázást jelentett volna. Viszont most alig 3%-os pluszt! Ami jórészt speki balhé!

Mindenki fél a "barátikezek lufitól"
, de én annak ellenére szívből gratulálok a mesternek!
de abba kéne hagyni a papírgyárat!
nagypalz

--------------------

2008. Április 25. - 11:15
dehogynem ez még mindig a civin féle kész átverés show! ez a cég egy 0, fikció nem létezik! hány éve tolja már a sztorikat
Cash

--------------------

2008. Április 25. - 11:30
figy nézd meg a humet honlapján azt a 4 hulladék terméket na az a humet 10enakárhány éve változatlan csomagolásban ennyit tudnak a többi mese! ettől még lehet hogy felmegy 150re az árfolyam
Cash

--------------------

2008. Április 25. - 13:14
100at várjuk, de a 80hoz közelít... nice.
Gergi

--------------------

2008. Április 25. - 13:29
Ja tegnap volt 84, akkor tényleg majdnem megvolt, gondolom a 85 ös vevők kifogytak, valaki adhatott volna 1db ot 84-en, aztán akkor résbetöltés és tűz felfele. Na kíváncsi leszek. Addig én is kertészkedem odakinnt, annyira nem izgat már, megszoktam a bukót:D
Ferenc86

--------------------

2008. Április 25. - 13:32
Ferenc ha normális férfi ember vagy te is szeretsz rést be tölteni a Bux is ilyen ő is szeret néha sikerül néha nem .
krizinger

-------------------

2008. Április 25. - 14:39
Nem a Wayne Hachie adja? Hiszen neki is hozzá kell tenni a részét ezekhez a vállalatvételekhez, ha nem akarja, hogy csökkenjen a részesedése a Humet-PBC-ben.Igaz így a Humetben csökken.Csak egy ötlet.Egy biztos: nem kicsik adják-adták a napokban.
Jovi

--------------------

2008. Április 25. - 15:39
ezen a szinten a részvényt eladni botorság, még csak most fog kezdődni a java
elektromodula_dva

-------------------

2008. Április 25. - 15:43
botorság vagy nem az,- én pl május 15 kürül kiszállok kb. 25K-val mert kell 2,5MFT

Remélém, hogy május 15-re minimum 100 lesz.
kiscsacsi

-------------------

2008. Április 25. - 16:14
Az a helyzet, h öntik ránk a "barátikezek", mert lesz jegyzés 29-é vagy ilyesmi!

EZ a baj!

Még mindig gratula a mesternek, de a "barátikezek duma" barátságtalankezek model lett!

Jegyzés zárt körben 29-é!
Higitás oszt kész!!
nagypalz

-------------------

2008. Április 25. - 16:27
Mi van ha mostanság ez volt a teteje?
Nyitóban 90 körül folyamatosan vették, mint a cukrot, de azóta megállás nélkül egész nap adták. Kíváncsi vagyok merre kötik a végét.
Rob123

---------------------

2008. Április 25. - 17:31
"Mindenkinek van rosz napja. "
Ez így van.
Nézd meg Ferencet, szegényt állandóan a szívbaj kerülgeti.
Humet miatt még az idén rokkantnyugdíjas lesz.
bluebox

--------------------
előzmény (#23945: BudFox)
2008. Április 28. - 07:59
Humet papírjai az akvizíciós bejelentés miatt csütörtökön felfüggesztésre került, majd a pénteki kereskedést jelentős eladói nyomás jellemezte, azonban figyelemre méltó, hogy még így is rést hagyott maga mögött, és a 38,2% Fibo vonal alá már nem került a papír árfolyama, azaz az emelkedő csatornában maradt. Ez a tény, valamint az MACD és RSI indikátorok a további emelkedésről árulkodnak.
profitline
puleo

---------------------

2008. Április 28. - 09:09
A Concorde legalább 1millió darabot adott pénteken és ma is folytatja az eladást. Tőkeemelés lesz ebből kedves sorstásaim, már csak abba bízok, hogy nem lesz Civin olyan kegyetlen velünk, mint eddig volt és elfelejti a 6Ft-ot...
lopez22

-------------------

2008. Április 28. - 09:23
Annak örülnék ha az Absolute East nem szavazna a tőkeemelésre! 13% részesedése van.
Míg a barátikezeknek 20-25% részvénye van!

szerintem mindenkinek jobb lenne ha nem emelnének végre tőkét!
És valódi értéket teremtenének!
Látszik az utolsó 1 évben, hogy ez a "barátikezek"egy lufi ami a valódi értéknövekedést gátolja! GÁTOLJA!!!!
Egyébként utána néztem és a barátikezek nem olyan sok részvényt dobtak ki a piacra, ahoz képest mennyivel nőt a Humi bevétele, persze jól jártak vele!

Az absolutnak kellett volna még egy 10%-kal beszállni a bizniszbe és megvédeni az elöző bekker árukat!
Elcseszintették!!!!!!!
nagypalz

-------------------

2008. Április 28. - 10:43
83 on eladó!!! Mi van itt?
Ferenc86

-------------------

2008. Április 28. - 11:00
Amikor még márciusban törte a 85-öt, azóta vki sok-sok milliót öntött a piacra és ez az eladói nyomás még most sem enyhül. Erre azért nem sokan képesek...

A legnagyobb baj, ha meg is szűnik egyszer, ennek a több millio papírnak a nagy része kis spekihez került, akik ellehetetlenítenek egy komolyabb emelkedést.
nyenyeC

-------------------

2008. Április 28. - 11:03
"középkategóriában az osztalékpapírok megcsinálták az osztalékos emelkedés felét (Émász, Elmű), itt már csak fundamentum miatt javasolnék vásárlásokat. A Rába is túlvan egy emelkedő körön a gyorsjelentést követően, itt az 1.800-as gyűjtést, felhalmozást javasolnám. A Fotexben továbbra is azt mondom, hogy készül valami, a 700 és 720 közötti bázisból már nagyon kinéz a 800-as elpattanás. Humet tulajdonosok is figyeljenek a nap eleji emelkedések könnyen a 90-es szint felé vihetik a papírt, ami ha meg is tudna maradni, háááát...."

Benyes Attila (Budapest)
brunnerbal

------------------

2008. Április 28. - 11:28
tippelt, mondani bármit lehet ingyen van... Piacon viszont nem nagyon vett ahogy elnézem.. :) szép lecsorgós napok lesznek..
kissherceg

------------------

2008. Április 28. - 12:56
picit visszaolvastam itt: idézet

Én elsősorban gratulálok Civin úrnak és csapatának, másodsorban pedig magamnak, hogy belemertem nyúlni egy hónapja 15000 db.-al.

juhéjjjjjjjjj:)))))

buksika

én is gratulálok :))
-bubu-

--------------------

2008. Április 28. - 13:51
Ja és nem beszélve arról, hogy emelkedés is STOP limitek átlépésével történt nagyrészt. (Főleg reggeli nyitókban) . A 90 Ft körüli árról meg rendesen beszakadt, sőt újra öntést rendeznek 82-84 nél. Ha valamire sürgősen kell a pénz akkor Szerdáig lemehetünk 7* -ig megint.
DonLaca

--------------------

2008. Április 28. - 14:09
az az igazság, hogy az eddigi hireknek aggasztóan rövid hatása volt.....pár órás felrántás után mindig mélyebbre csorgunk, mint ahol a hír előtt voltunk.... Nem tetszik ez nekem...
robbaj11

---------------------

2008. Április 28. - 16:11
Szép a könyv 66666 háromszor.... valakik szorakoznak...
Ha megint 29en lesz kibocsájtás végleg lelépek... Ennek igy semmi értelme, ha egyre több a részvény, hiába akvirálnak, nem nö az EPS(1 részvényre jutó eredmény... gyengébbek kedvéért :-)) szóval, ha igy folytatják, nem fog sehova se menni az árfolyam, a hiszékenyek meg finanszirozhatják a cég "növekedését"....
Én megállnék Civin úr helyében, összerendezném egy kicsit a cégeket, vennék némi saját részvényt, esetleg az alapszabályt modosítanám, hogy ne lehessen nevetséges árfolyamon tökét emelni, akkor talán visszajönnének a nagyobb befektetök....
alen

---------------------

2008. Április 28. - 16:21
Van benne valamit,amit mondasz Alen.Ezzel a szórakozással elöbb utóbb nagyon rossz híre lesz a papírnak,és a legkezdöbb kezdöbbek sem fognak venni belőle,hosszú távon halálra van íítélve egy oylan papír,amin kizárólag a bennfentesek keresnek,és még szinte az esélyt sem adják meg a kisröfiknek a nyereségre,csak a bukásra,de azzal aztán jó nagy százelékban.Illene az illetékeseknek elgondolkodni ezen.Nem számoltam utánna,de ránézésre már jóval többel öntötték nyakon a piacot,mint amenniyt felfele megvettek,számomra ebböl csak a manipulálás szándéka tud logikusan következni.
martin36

------------------------

2008. Április 28. - 16:44
Ilyeneket is tud a mester, ehhez is lehet gratulálni. A hirre sokan beültünk a hintába, ő meg szokás szerint nyakonöntötte a népet.
Hiába: kutyából nem lesz szalonna.Ezt a jellemtelenséget inkább szégyelni kell.
Hermelein

-------------------------

2008. Április 28. - 17:45
Nyílt levél Civin Jánosnak

Tisztelt János!

A cég kisrészvényese vagyunk a családommal együtt és úgy érzem írnom kell egy pár gondolatot.
Szóval, Gratulálok!
Az eredmény szép és jövőbe mutató, ami értéket teremt, viszont mi részvénypiacon szereplő személyek vagyunk és nyilván az értékteremtés a befektetetésünk célja.
Ez közös célunk, ebben talán nincs vita és ezért érzem úgy, hogy szóljak a "barátikezek" részvény vásárlási és érték teremtési üzlet modell ellen!
Mint ismeretes a bejelentett hír után a cég részvényei nem tudtak emelkedni, mert egyérteművé vált az "olcsón lejegyzett papírok" kiöntése a piacra ami kisbefektetőknek aligha jó hír vagy befektetés. Ez azért érthető szerintem mindenki számára, hogy a jegyzett papírok és a Béten vett papírok közötti különbség hatalmas! Ez hosszú távon a kisbefektetők elfordulását jelenti, mert a helyzet abszurd és érdektelen hisz nem tud fel menni az árfolyam és nem tudunk a bekker ár felé menni, akkor minek fektessünk bele hisz osztalék nincs a papíron.
Abban megegyezhetünk, hogy a papírokat mostanában szépen ránk borították.

szóval, a profit warningoknak nem fogunk tudni hitelt adni ha közben kihígítják alólunk a papírt.

Ezért azt javaslom, h ne legyen tőkeemelés addig ameddig ez nem muszáj. Ha ez elengedhetetlen akkor is zárt körben és egy valóságosabb árfolyamon, hogy ne legyen akkora hígulás és ténylegesen értéket termeljen a cég, mint amit a Pénzügy szereplői várnak önöktől.
Az absolute sem azért vette gondolom a papírt, h a végén a 13%-os pakettja 5% legyen!

Úgy hiszem, a nagy tulajdonosoknak se érdekük, hogy legyen egy kamionnyi papírjuk 50-ft-os áron.
Inkább egy furgon legyen tele 200-ft-os papírral, a tulajdonosi struktúra amúgy is jó és "baráti".

Ahhoz, hogy a kisbefektetők is barátiak legyenek, kérem gondolja ezt át és úgy nyilatkozón a közgyűlésen!
A levelet azért fogalmaztam meg, mert inog a humet "batátikezek" modellje alatt a talaj és a bizalom vesztés határán hánykódik!
Ha nem hisz nézze meg az árfolyamot annak tükrében milyen fundamentumok vannak a cégben!

Sajnos én nem lehetek ott, bár még egy utolsó próbálkozást teszek ennek érdekében.

üdv,
Nagypál zoltán

szóval ezt írtam és a válasz, az volt Civin Jánostól:
hogy szeretettel várnak a kgy-n és megkért, h tényleg menjek el!

elmegyek...
ezt javaslom mindenkinek én is!
nagypalz

--------------------

2008. Április 28. - 17:55
nagypalz, a szívemből szóltál! kb. fél éve, a 29-es részvénykibocsátás után nekem is sikerült egy hasonló hangulatú levelet írnom a mesterhez. akkor azt válaszolta, hogy dolgoznak, és türelem. a türelem megvolt, a munkájuk eredménye látszik... de mára a bizalmi-tőke megkopott... a kgy-n ott leszek, de attól tartok, nem tudjuk befolyásolni a - szerimtem legalábbis - hibás elgondolást: a (talán nem is annyira) baráti kezek tecnikát. ha a kibocsátás korrekt áron történne, és az így befolyó pénzt használná fel a cég terjeszkedésre, többre mennénk! és nemcsak mi, kisbefektetők, hanem a humi is.
gubika

-------------------
Törölt felhasználó 2016. 05. 06. 18:48
Törölt hozzászólás
#855
Törölt felhasználó 2016. 05. 06. 18:40
Előzmény: #848  exmnbs1
#854
médiás

A Közgyűlés napirendi pontjai a következők:

1. A Társaság székhelyének módosítása.

2. Az Igazgatóság tájékoztatója a Társaság tőkehelyzetének a 2015. december 31. és a Közgyűlés napja közötti időszakban a
saját tőkét érintő változásairól, és amennyiben a tőkehelyzet rendezése a tájékoztató alapján még mindig szükséges, úgy a lehetséges megoldásokról, valamint – amennyiben szükséges – a Felügyelő Bizottság és/vagy az Audit Bizottság
véleménye/jelentése.

3. Amennyiben a 2. napirendi pont szerinti tájékoztató szerint ez szükséges, úgy döntés a Társaság tőkehelyzetének rendezéséről, ennek keretében

a) döntés a Ptk. 3:270. § (2) bekezdése1 szerinti, a Társaságnál alkalmazható, a lenti b) és c) pontok alá nem sorolható intézkedésről; vagy

b) döntés a Társaság jogutód nélküli megszűnéséről (végelszámolás vagy felszámolási eljárás útján, függően az
aktuális likviditási helyzettől); vagy

c) döntés csődeljárás kezdeményezéséről.

4. Döntés az Alapszabály módosításáról az 1. és 3. napirendi pontokra figyelemmel.

5. Az egységes szerkezetű Alapszabály elfogadása.
Törölt felhasználó 2016. 05. 01. 16:44
Törölt hozzászólás
#853
Törölt felhasználó 2016. 05. 01. 15:48
Törölt hozzászólás
#852
Törölt felhasználó 2016. 05. 01. 15:48
Törölt hozzászólás
#851
Törölt felhasználó 2016. 05. 01. 15:38
Törölt hozzászólás
#850
Törölt felhasználó 2016. 05. 01. 15:37
Törölt hozzászólás
#849
exmnbs1 2016. 05. 01. 15:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#848
melyiknek van már szabályosan közreadott és elfogadott mérlege?
BudFox 2016. 05. 01. 15:06
Törölt hozzászólás
#847
Törölt felhasználó 2016. 04. 11. 11:13
Törölt hozzászólás
#846
Törölt felhasználó 2016. 04. 10. 20:45
Törölt hozzászólás
#845
Törölt felhasználó 2016. 04. 10. 20:44
Törölt hozzászólás
#844
Törölt felhasználó 2016. 04. 10. 17:17
Előzmény: #842  exmnbs1
#843
sufni médiás
link

Előterjesztés és határozati javaslat a 6. napirendi ponthoz:

Az Igazgatóság javasolja, hogy a Közgyűlés a Társaság egyedi éves beszámolóját fogadja el 3.404.356eFt mérlegfőösszeggel, -607.545eFt
mérleg szerinti eredménnyel (veszteséggel), -567.353eFt saját tőke összeggel és 519.331,25eFt jegyzett tőke összeggel.
Az egyes főbb – még nem auditált – egyedi mérleg- és eredménykimutatás-adatokat a jelen előterjesztés 1. számú melléklete
tartalmazza.
Az Igazgatóság felhívja a T. Részvényesek figyelmét, hogy az éves beszámoló fenti sarokszámokkal történő elfogadása esetén a Társaság saját tőkéje veszteség következtében az alaptőke kétharmada alá
csökken. Emiatt a Ptk. 3:270. § (1) bekezdése értelmében az Igazgatóság köteles lesz a beszámoló elfogadásától számított nyolc napon belül a szükséges intézkedések megtétele céljából rendkívüli közgyűlést összehívni.

exmnbs1 2016. 02. 25. 15:05
Előzmény: #840  Törölt felhasználó
#842
)))))))))
exmnbs1 2016. 02. 25. 15:05
Előzmény: #840  Törölt felhasználó
#841
)))))))))

Topik gazda

catdogbeer
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek